PDA

View Full Version : عدم نصب Managment Studio

Davood_amega
پنج شنبه 07 دی 1391, 18:56 عصر
دوستان سلام
من دارم روی ویندوز سرور 2008 R2 اسکیوال 2008 R2 نصب می کنم . اما وقتی نصبش کامل شد ( سرویس پک 1 و 2 ) نصب کردم اما Managment Studio نصب نشده !! چرا ؟؟؟
ضمنا قبلا روی سیستم SQl 2008 نصب بود اما پاکش کردم حتی ریجستری را هم پاک کردم . همه سرویس های که با SQl شروع میشد را پاک کردم و بعد این SQL را نصب کردم . ضمنا ویژوال استودیو هم توش نصبه اما نیازی بهش ندارم . به .Net Framework ربطی نداره ؟؟؟
ضمنا عکسهای زیر هم مربوط به فولدر SQL تو استارت برنامه و Add remove و سرویسهای سیستم که انگار همه چی درسته !

Davood_amega
جمعه 08 دی 1391, 08:33 صبح
دوستان مشکل را متوجه شدم . برای نصب R2 وقتی که تو سیتمتون ویژوال استودیو نصبه باید حتما SP1 ویژوال استودیو هم نصب باشه و گرنه Tools مربوط به SQL Server را نصب نمی کنه . پس بعد از نصب SP1 براي نصب management و ساير tools ها بهتره از مسير start->run دستور زير رو بزنید و ok كرد تا نصب management & tools ها كامل انجام بشه.
L:\Developer Edition\SQL Servers\setup.exe REINSTALL=SQL_Tools90 REINSTALLMODE=S SKUUPGRADE=1
مسير فايل نصب بعد كليد reinstall با شكل بالا و كليد reinstallmode با مقدار s واز همه مهمتر كليد skuupgrade=1
به دلیل همین مشکلات بالا بوجود اومد .