PDA

View Full Version : الحاق مقادیر دو تا پرس و جو

araz_pashazadeh
یک شنبه 10 دی 1391, 16:15 عصر
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
من دو تا پرسو جو به شکل زیر نوشتم

SELECT TB_Hall.ID, SUM(TB_Hall.CaseCountPerPal * TB_CaseType.CaseCapacity) AS CapacityOfPalette
FROM TB_Palette INNER JOIN
TB_Hall ON TB_Palette.HallId = TB_Hall.ID INNER JOIN
TB_CaseType ON TB_Hall.CaseTypeID = TB_CaseType.ID
WHERE (TB_Palette.ReserveSpaceId IS NOT NULL)
GROUP BY TB_Hall.ID

SELECT TB_Hall.ID, TB_Hall.HallNeme, TB_Hall.TheNumberOfHorizontalColumns, TB_Hall.TheNumberOfVerticalColumns, TB_Hall.PaletteCountPerCol,
TB_Hall.CaseCountPerPal, TB_Hall.CaseTypeID, TB_CaseType.CaseName, TB_CaseType.CaseCapacity,
TB_Hall.TheNumberOfHorizontalColumns * TB_Hall.TheNumberOfVerticalColumns * TB_Hall.PaletteCountPerCol * TB_Hall.CaseCountPerPal * TB_CaseType.CaseCapacity
AS CapacityOfHall
FROM TB_Hall INNER JOIN
TB_CaseType ON TB_Hall.CaseTypeID = TB_CaseType.ID

نتیجه ای که این دوتا پرس وجو بر میگردانند در عکس زمینه مشخص هستش.
در واقع می خوام نتیجه پرس و جوی اول که به شکل حاصل جمع مقادیر هستش در پرس و جوی دوم که لیست سالن ها می باشد در مقابل هر شناسه یکسان در هر سطر مقادیر به هر دوتا پرس وجو الحاق بشه اگر هم نبود صفر قرار بگیره این کار را چطوری امکانپذیر؟

محمد سلیم آبادی
یک شنبه 10 دی 1391, 17:01 عصر
من دو تا پرسو جو به شکل زیر نوشتم
این کوئری ها رو کاراکتر به کاراکتر تایپ کردین یا اینکه از طریق ویزاد تولید شدن؟

araz_pashazadeh
سه شنبه 12 دی 1391, 10:48 صبح
از طریق ویزارد تولید شده.
چطور مگه؟
فرقی داره؟

محمد سلیم آبادی
سه شنبه 12 دی 1391, 11:52 صبح
فرقش اینه که با ویزارد نمیشه هر خروجی رو بدست اورد. شما ابتدا باید یاد بگیرین ویزارد رو بذارین کنار و خودتون کوئری رو خلق کنید.
من از توضیحاتتون چیزی متوجه نشدم. شما خروجیه دلخواهتون رو توضیح دادین ای کاش که اونو به صورت یک جدول ارائه میدادین تا دقیق میفهمیدیم خواستتون چیه. بر اساس خروجی همون دو تا کوئری، نتیجه دلخواهتون رو توی یک جدول تایپ کنید و به ما نشون بدین.