PDA

View Full Version : مبتدی: طریقه گزارشگیری در ویژوال استودیه 2010؟

ali1112
یک شنبه 10 دی 1391, 23:46 عصر
در 2010 ک نمی تونیم از کریستال ریپورت استفاده کنیم پس با جه روشی می تونیم گزارش بگیریم؟

اگه نرم افزار یا سایت یا چیزی که میتونه کمک کنه لطفا معرفی کنید

سعید کشاورز
یک شنبه 10 دی 1391, 23:48 عصر
به نظرم از Stimul Report استفاده کن بهتره..دانلود کن نصبش کن..لذت ببر :چشمک:

ali1112
دوشنبه 11 دی 1391, 00:08 صبح
به نظرم از Stimul Report استفاده کن بهتره..دانلود کن نصبش کن..لذت ببر :چشمک:
ممنون دوست عزیز آیا گزارشگیری Stimul Report شبیه به گزارشگیری در کریستال ریپورت میباشه؟؟
بعد از نصب Stimul Report و ساخت گزارش چطوری گزارش من در vs اجرا میشه؟ منظورم اینه که آیا موتور اجرای Stimul Report که توی vs که نیست پس گزارشم چطوری ران میشه؟

سعید کشاورز
دوشنبه 11 دی 1391, 00:31 صبح
ممنون دوست عزیز آیا گزارشگیری Stimul Report شبیه به گزارشگیری در کریستال ریپورت میباشه؟؟
بعد از نصب Stimul Report و ساخت گزارش چطوری گزارش من در vs اجرا میشه؟ منظورم اینه که آیا موتور اجرای Stimul Report که توی vs که نیست پس گزارشم چطوری ران میشه؟

من زیاد کار نکردم باهاش..ولی از هرکی پرسیدم میگه با استیمول کار کن..
زمانی که نصبش کنی به TolBox اضافه میشه..بعدش هم اگه بخوای توی سیستم مشتری اجرا کنیش باید dll هاش رو کنار فایل EXE بریزی

samadblaj
دوشنبه 11 دی 1391, 00:36 صبح
آره مورد بسیار خوبی هستش منم ازش استفاده میکنم ... راهنما ، سورس و منابع زیادی هم برای کار داره....

ali1112
سه شنبه 12 دی 1391, 00:33 صبح
آره مورد بسیار خوبی هستش منم ازش استفاده میکنم ... راهنما ، سورس و منابع زیادی هم برای کار داره....
میشه بگیم که ماحل گزارشگیری در استیمول شبیه به کریستال ریپورته؟
میتونید منبعی بهم برای کار با استیمول معرفی کنید؟

elderado
سه شنبه 12 دی 1391, 00:41 صبح
با سلام
دوست عزیز شما میتونی همون کریستال ریپورت رو دانلود و نصب کنی و به راحتی باهاش کار کنی
موفق باشی

ali1112
سه شنبه 12 دی 1391, 00:58 صبح
با سلام
دوست عزیز شما میتونی همون کریستال ریپورت رو دانلود و نصب کنی و به راحتی باهاش کار کنی
موفق باشی
ممنون دوست عزیز گفتید همون کرستال ریپورت میشه، میتونم کریستال ریپورت رو از VS 2008 نصب کنم، آیا میشه اینکار رو کرد یا باید حتما دانلود بشه؟
بعد از نصب آیا به تول باکس اتوماتیک اضافه میشه؟

samadblaj
سه شنبه 12 دی 1391, 01:20 صبح
میشه بگیم که ماحل گزارشگیری در استیمول شبیه به کریستال ریپورته؟
میتونید منبعی بهم برای کار با استیمول معرفی کنید؟
آره ولی ساده تر هستش... حدود 50 مگ هستش حتما نصب و تست کنید تا تفاوت رو حس کنید...
خودش یک help مناسب و یک help source داره و نمونه های انجام شده به صورت سورس...ویدیو ای آموزشی سایتش به صورت فلش و کم حجم که حرف نداره منابع براش خیلی خیلی زیاده...

kordestan
دوشنبه 12 فروردین 1392, 01:12 صبح
سلام....برای گزارشگیری تو 2012 هم به کریستال ریپورت احتیاجه یا همون 13 مال 2010 کافیه؟؟؟:متفکر:

korosh00
دوشنبه 12 فروردین 1392, 20:42 عصر
سلام کسی از دوستان نحوی نصب و کار با Stimul Report برای گزارش گیری را با یک فیلم خیلی کوتاه می تونه یاد بده فقط اشاره ای کنه .
ممنون

علی فتحی
یک شنبه 09 تیر 1392, 19:16 عصر
لینک دانلود بزارید.درضمن چرا بعضی از فست رپورتها پسوندfr3 وبعضی پسوندfrxداره