PDA

View Full Version : سرویس اشتراک ویدیو با php

ikallam
سه شنبه 12 دی 1391, 17:52 عصر
سلام دوستان می خواستم بدونم اگر بخوام یک سایت مانند اپارات یا یو تیوپ بسازم
چقدر وقت میبره واین که با php بنویسم راحتره یا با asp.net - و اینکه نمی خوام از کامپیوننت یا cms های اماده استفاده کنم می خوام خودم از صفر بسازم واسه پروژه دانشجوی - ممنون :متفکر:

parsboy
سه شنبه 12 دی 1391, 17:55 عصر
سلام دوست عزیز زمانش که به خودت بستگی داره ولی اگر با php بنویسی خیلی بهتره این ثابت شده

hidensoft
سه شنبه 12 دی 1391, 22:50 عصر
چقدر وقت میبره واین که با php بنویسم راحتره یا با asp.net - و اینکه نمی خوام از کامپیوننت یا cms های اماده استفاده کنم می خوام خودم از صفر بسازم واسه پروژه دانشجوی - ممنون
راحت تره. یعنی مثلا php مبل اینا داره یا asp.net رو صندلی چوبی باس بشینی ؟ در مورد راحتی که گفتم این دوستمون هم توضیح داد.
نوشتن یه همچین پروژه ای از صفر سخت نیست ! با asp.net و php هم نداره بستگی داره به خودت که چقدر بلدی و چقدر تجربه داری. اگر نخوای از هیچ کتابخونه ای استفاده کنی کار برات شخت تر می شه. لازم نیست از سی‌ام‌اس های آماده استفاده کنی چون اینا اکثر برای نوشتن سایت های خبری و وبلاگ و اینجور چیزا ساخته شدن. البته نه اینکه مثلا نمی شه اینو با جوملا پیاده کرد اما سخت تر می شه. از فریم ورک استفاده کن اگر به شی‌گرایی مسلط هستی. می تونه خیلی کمک کنه. من فکر کنم توی یکی دوماه بتونی پیادش کنی اگر همونجور که خودت گفتی پروژه دانشجویی هست و کارت این نیست.