PDA

View Full Version : آیا راهی برای Undo وجود دارد؟؟؟؟؟؟؟

mzjahromi
سه شنبه 11 بهمن 1384, 16:33 عصر
یک دستور Update اجرا کردم و با یک شرط کم اشتباها همه فیلدها Update شدن و مقدارشون عوض شدن. آیا راهی برای Undo وجود دارد؟

mzjahromi
سه شنبه 11 بهمن 1384, 16:53 عصر
UPDATE doesn't generate a result set. Also, after you update records using an update query, you can't undo the operation. If you want to know which records were updated, first examine the results of a select query that uses the same criteria, and then run the update query.
Maintain backup copies of your data at all times. If you update the wrong records, you can retrieve them from your backup copies

mzjahromi
سه شنبه 11 بهمن 1384, 16:55 عصر
متاسفانه راهی نداره
The full backup is required because the transaction log may not include all the necessary information should you need to undo a transaction. For example, if you update a row, even though details of the modification may be logged, information about the state of that row prior to modification may not be contained in the transaction log. Therefore, it would not be possible to undo the update.

moustafa
پنج شنبه 13 بهمن 1384, 13:59 عصر
نرم افزارهای مخصوص بازیابی اطلاعات یه امتحان کن ببین چطور میشه
بهتره ازاین بعد قبل از هر اپدیت یا حذف اطلاعات از اطلاعات بادستور "tbl1",table,docmd.coyobject,"tbl" یا بایک کوئری maketable پشتیبانگیری (backup) کنی ازقبل هم با یه msgbox تائید اپدیت یا حذف سپس بک اپ و دراخر اپدیت یا حذف
منظور اینکه سایر دوستان در صورت عدم اگاهی ازاین مطالب استفاده کنند تا مثل شما دچار مشکل نشوند

mzjahromi
شنبه 15 بهمن 1384, 07:57 صبح
بهتره ازاین بعد قبل از هر اپدیت یا حذف اطلاعات از اطلاعات بادستور "tbl1",table,docmd.coyobject,"tbl" یا بایک کوئری maketable پشتیبانگیری (backup) کنی ازقبل هم با یه msgbox تائید اپدیت یا حذف سپس بک اپ و دراخر اپدیت یا حذف
منظور اینکه سایر دوستان در صورت عدم اگاهی ازاین مطالب استفاده کنند تا مثل شما دچار مشکل نشوند
ممنون از راهنمائی تون ولی این یه شرایط خاص بود. من از تو خود اکسس کار نمی کردم و با خط تلفن به بانک وصل بودم و ...

شما نرم افزار خاصی مد نظر دارید؟؟؟؟