PDA

View Full Version : حرفه ای: چجور ميشه هر چي كه تايپ شد تو يه تكست باكس ذخيره شه

maxvel
دوشنبه 18 دی 1391, 20:26 عصر
بازم سلام

آقاي صادقيان
به جاي اينكه تاپيك رو حذف كنيد ميتونستيد يه تذكر بدين! تا حداقل نحوه پست دادن تو اين انجمن ياد بگيرم!

مشكلمو باز ميگم

من ميخوام كه وقتي برنامه باز شد هرچي كه طرف تايپ كرد تو يه تكست باكس ذخيره شه و اگه برنامه بسته شد براي بار بعد كه باز ميشه ذخيره مونده باشه!

يعني هرچي كه رو كيبورد فشار داده شد بره تو اون تكست باكس و ذخيره بمونه!

SHD.NET
دوشنبه 18 دی 1391, 20:57 عصر
شما برای اینکار لازم نیست هر کلیدی که توسط کیبرد فشرده میشه رو ثبت و ضبط کنید . کافیه متن داخل تکست باکس رو در جایی ذخیره کنید .

SHD.NET
دوشنبه 18 دی 1391, 20:59 عصر
بفرما : با این کد میتونی متن داخل تکست باکس رو درون درایو C به نام Data.txt ذخیره کنی
My.Computer.FileSystem.WriteAllText("c:\Data.txt", TextBox1.Text, True, System.Text.Encoding.UTF8)

با این دستور هم میتونی همون فایلو بخونی و بیاریش توی تکست باکس
TextBox1.Text = My.Computer.FileSystem.ReadAllText("c:\data.txt", System.Text.Encoding.UTF8)

البته به نظر من اگه از بانک های اطلاعاتی مانند SQL و Access و ... استفاده کنید از لحاظ امنیت و سرعت خیلی بهتره . اما اگه کارتون محدوده و فقط ذخیره کردن یه تکستباکسه، هم میتونید از این روش و هم میتونید اون رو درون رجیستری ذخیره کنید

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

SHD.NET
دوشنبه 18 دی 1391, 21:01 عصر
بازم سلام

آقاي صادقيان
به جاي اينكه تاپيك رو حذف كنيد ميتونستيد يه تذكر بدين! تا حداقل نحوه پست دادن تو اين انجمن ياد بگيرم!

به نظرم پست اولتون رو ویرایش کنید . چون باید قبل از دادن پست قوانین رو مطالعه می کردید . :لبخند: عیب نداره . راه میفتی :لبخند:

:چشمک:\\\موفق باشید///:چشمک:

maxvel
دوشنبه 18 دی 1391, 21:36 عصر
ببخشيد كه مطالعه نكرده مزاحم شدم :گیج:

من ترجيحا ميخوام هر چي تايپ شد ذخيره شه

SHD.NET
دوشنبه 18 دی 1391, 23:20 عصر
ببخشيد كه مطالعه نكرده مزاحم شدم :گیج:

من ترجيحا ميخوام هر چي تايپ شد ذخيره شه

یعنی شما میخوای برنامتون مثل یه کیلاگر عمل کنه ؟؟
یا فقط کلیدهای زده شده توی محیط برنامه ثبت بشن ؟

SHD.NET
دوشنبه 18 دی 1391, 23:22 عصر
اگ بخواید مثل یه کیلاگر عمل کنه که قضیش کلا فرق میکنه تا اینکه بخواین کلیدهای زده شده داخل محیط برنامه ضبط و ثبت بشن

h_a_m_i_d
دوشنبه 18 دی 1391, 23:45 عصر
با سلام دوست عزیز
کافیه که تکه کدی را که اقای sh.dehnavi نوشتن رو در روبداد text chenge قرار بدین تا بلافاصله پس از تغییر ذخیره شه
موفق باشید

maxvel
سه شنبه 19 دی 1391, 00:01 صبح
ميشه به عنوان كيلاگر عمل كنه و تو يه تكست باكس ذخيره شه و اگه برنامه بسته و باز شد ذخيره بمونه؟

maxvel
سه شنبه 19 دی 1391, 01:19 صبح
mamnun moshkelam hal shod b raveshe keylogger neveshtamesh

az hame mamnun

shahryari
سه شنبه 19 دی 1391, 09:08 صبح
روشهای زیادی برای اینکار وجود دارد

1- با استفاده از فایلهای ini
2- با استفاده از ذخیره در فایل متنی
3- با استفاده از ذخیره در ریجستری
4- با استفاده از ذخیره در setting پروژه
5- ذخیره در بانک