PDA

View Full Version : گفتگو: کار روی ارسال اتوماتیک اطلاعات به سایت

vaheeed
چهارشنبه 20 دی 1391, 12:46 عصر
سلام خسته نباشید
کسی دوست داره روی ارسال اتوماتیک اطلاعات به وب سایت کار کنه ؟؟ من خودم دوست دارم ( هیچگونه پروژه کاری در کار نیست فقط حسه کنجکاوی و علاقه) روی این موضوع تا حدودی کار کنم اگه کسی دیگه هم دوست داره خوشحال میشم باهم کار کنیم ( تقویت روحیه کار جمعی:لبخند:)

morteza271
چهارشنبه 20 دی 1391, 14:12 عصر
سلام.
من قبلا یه همچین کاری انجام دادم، حالا من نمیدونم شما دقیقا میخواین چیکار کنین ولی من روش کارمو بهتون میگم شاید یه راهنمایی باشه و بتونین استارت بزنید.

برنامه ی من به این صورت بود :
یه سایت بود که باید برنامه یه سری اطلاعات رو به این سایت ارسال میکرد (یعنی توی بانک اطلاعاتی سایت ذخیره کنه)
من اومد یه وب سرویس نوشتم که توی این وب سرویس چندتا تابع گذاشتم که با دریافت اطلاعات لازم اونا رو توی بانک ذخیره کنه و این وب سرویس رو روی همون هاست سایت اصلی آپلود کردم.(یه جورایی بانک اطلاعاتی واسه وب سرویس شد local)
بعد یه برنامه با سی شارپ نوشتم که اون تابع های وب سرویس رو با داده های لازم فراخوانی میکرد.
همین....

امیدوارم براتون مفید باشه...
موفق باشید

vaheeed
چهارشنبه 20 دی 1391, 17:15 عصر
ممنون از راهنماییتون ولی منظور من اینه که برنامه ای با سی شارپ بنویسیم که دکمه ها ، تکس باکس ها و ... رو بتونه جوری تشخیص بده مثلا برا لوگین به یه سایت داخل برنامه یوزر و پس رو با ادرس بدیم اون بره یوزر و پس رو داخل فیلدهای اون قسمت وارد بعد ورود به سایت رو انجام بده (اطلاعات از این سیستم ارسال بشه و طوری که اون سایت کوکی ها رو تو سیستم ست کنه )