PDA

View Full Version : سوال: تبدیل فایل ها به صفر و یک(باینری)

jafar2012
یک شنبه 24 دی 1391, 13:31 عصر
hi
به دنبال یه برنامه هستم که بتونه فایل ها رو به 0و1 تبدیل کنه
البته برای تبدیل عکس به 0و1 برانمه هست سورس تبدیل کردنش رو دیدم ولی به دنبال برنامه ای هستم که بتونه هر مدل فایلی رو به 0و1 تبدیل بکنه
حالا اگه همچین نرم افزاری رو می شناسید معرفی کنید وگرنه هم راهنمایی کنید که بتونم همچنین نرم افزاری رو درست کنم یا با #c یا ++c

ma.rad
یک شنبه 24 دی 1391, 13:40 عصر
سلام، دقیقا چه فایلی رو میخواید تبدیل کنید؟

jafar2012
یک شنبه 24 دی 1391, 13:49 عصر
hi
می خواهم هر مدل فایلی را ساپرت بکنه حالا به عنوان مثال mp3

ma.rad
یک شنبه 24 دی 1391, 14:00 عصر
فکز کنم این کارتو را بندازه:

public byte[] FileToByteArray(string _FileName) { byte[] _Buffer = null; try { // Open file for reading System.IO.FileStream _FileStream = new System.IO.FileStream(_FileName, System.IO.FileMode.Open, System.IO.FileAccess.Read); // attach filestream to binary reader System.IO.BinaryReader _BinaryReader = new System.IO.BinaryReader(_FileStream); // get total byte length of the file long _TotalBytes = new System.IO.FileInfo(_FileName).Length; // read entire file into buffer _Buffer = _BinaryReader.ReadBytes((Int32)_TotalBytes); // close file reader _FileStream.Close(); _FileStream.Dispose(); _BinaryReader.Close(); } catch (Exception _Exception) { // Error Console.WriteLine("Exception caught in process: {0}", _Exception.ToString()); } return _Buffer; }

ma.rad
یک شنبه 24 دی 1391, 14:04 عصر
نمی دونم سایت چه مشکلی داره کد ها رو خوب نمایش نمی ده

مهرداد صفا
یک شنبه 24 دی 1391, 15:25 عصر
سلام
امیدوارم تاپیک زیر مفید باشد:
سوال: تبدیل فایل به فایل باینری (صفر و یک) - Windows Internet Explorer (http://barnamenevis.org/showthread.php?374163-تبدیل-فایل-به-فایل-باینری-(صفر-و-یک))

jafar2012
یک شنبه 24 دی 1391, 18:42 عصر
hi
نمی دونم چرا سایت خرابه در کل از تمام رفقا ممنونم و ازتون تشکر می کنم(چون دکمه ی تشکر کار نمی کنه)