PDA

View Full Version : standby

Samira Azad
یک شنبه 09 آذر 1382, 12:48 عصر
سلام
server بعد 20 دقیقه به حالت standby نمیره . دلیلش به خاطر clientهایی که از یه برنامه تو سرور استفاده می کنند؟؟

nematia
یک شنبه 09 آذر 1382, 13:29 عصر
In the STANDBY state, a server has initialized all of its services and applications, can accept administration commands, and can participate in cluster communication. However, it does not accept requests from external clients.

اینجا را ببینید:
http://edocs.bea.com/wls/docs81/adminguide/overview_lifecycle.html

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 13:50 عصر
دوست عزیز این هیچ ربطی به کارکرد کلاینتها نداره .

کلاینتها کار خودشون رو انجام میدن . Standby رفتن و یا نرفتن ویندوز ربطی به سرور بودن ویندوزش نداره .

ادامه دارد ....

Samira Azad
یک شنبه 09 آذر 1382, 15:34 عصر
پس چرا به حالت standby نمیره؟؟
می شه ادامه بدید :cry:

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 18:05 عصر
آره سمیرا خانوم میشه ادامه بدم ولی الان دارم از دندون درد میمیرم . یه خورده صبر داشته باش . :cry:

nematia
یک شنبه 09 آذر 1382, 19:02 عصر
تست کنید ببینید اگه کلاینت ها بهش وصل نباشن به استند بای میره یا نه. (اصلان سرورتون 2000as هست یا نه؟)

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 21:03 عصر
خوب با سلام مجدد ( امروز موفق شدم یک بسته 10 تایی کپسول مفنامیک اسید رو بخورم - دکتر سینوحه پسر سنموت ملقب به مرد تنهای شب لطفا توضیحات پزشکی رو محبت کنید . ) .

و اما مشکل سمیرا خانوم :

من نمیدونم مشکلش چیه :mrgreen:

موفق باشید .

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 21:06 عصر
با سلام مجدد ...

سمیرا خانوم شما مشخص کنید که سرورتون توی این شبکه چه کاری انجام میده تا بگردم ببینم از کجا ناشی میشه .

موفق باشی .

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 21:09 عصر
البته خاطر نشان کنم که حتما امشب امتحان میکنم و مشکلتون رو چک میکنم .

موفق باشی .

Samira Azad
یک شنبه 09 آذر 1382, 21:43 عصر
server 2000
یه برنامه دفتر داری روش نصبه .
با این همه کپسول که خوردی راضی به زحمتت نیستم. :)

majid_n
یک شنبه 09 آذر 1382, 22:14 عصر
گلاد جان خدا بد نده :cry: :|

Gladiator
یک شنبه 09 آذر 1382, 22:30 عصر
چاکرتیم مجی جون

وقتی کامپیوتری توی حالت Standby قرار میگیره در حقیقت کاری انجام نمیده ( نمیتونه بده ) تا اینکه یکی از راه برسه و گوشش رو بپیچونه .

پس مشکل شما مشخصه که چیه . تا زمانی که کامپیوتر سرور داره به درخواستهای کلاینتها جواب میده بروی استند بای نمیره ولی شما بدون اجرای اون برنامه امتحان کن ببین استند بای میشه یا نه ( حتما میشه ) . ( حتما امتحان کن باشه ؟ )

من هم امشب امتحان میکنم .

فقط این وسط میمونه فرمایشات جناب nematia که با این فرمایشات سمیرا خانوم نباید درست باشه .

فعلا موفق باشید تا من برم یه خاکی تو سر این دندونم بکنم و بیام .

nematia
دوشنبه 10 آذر 1382, 00:40 صبح
فقط این وسط میمونه فرمایشات جناب nematia که با این فرمایشات سمیرا خانوم نباید درست باشه .
اگه منظورتون اینا هستن:

In the STANDBY state, a server has initialized all of its services and applications, can accept administration commands, and can participate in cluster communication. However, it does not accept requests from external clients.

فرمایشات من نیستند. مال همون لینک زیرش هستن. من معمولا به جای فرمایش فرمودن حرف میزنم! :lol:
به هر حال ممنون از اینکه زحمت می کشید جواب دوستان را می دهید.

Gladiator
دوشنبه 10 آذر 1382, 08:59 صبح
شما امر بفرما عزیزم ٬ شما شعر بگو ٬ تو آخر صفایی .

Samira Azad
دوشنبه 10 آذر 1382, 09:20 صبح
سلام گلادیاتور عزیز
حق با تو بود . بدون client ها سرور به حالت standbyمیره ولی با فشار یه دگمه یا تکون دادن ماوس از این حالت خارج نمی شه . حتما باید دگمه power رو فشار بدی . ازت ممنونم یه عالمه
راستی دندونت چطوره؟؟
اگه هنوز درد داره . کاغذ رو بسوزون و خاکسترش رو بذار روی دندونت . سریع خوبش میکنه

Gladiator
دوشنبه 10 آذر 1382, 09:54 صبح
من دیروز صبح داداشم رفت مسافرت . با اجازت از ساعت 8 صبح دیروز تا ساعت 2 بامداد فرداش ( که امروز باشه ) توی محل کارم بودم و با دندون دردم سوختمو ساختم . دیشب هم که اینجا رو تعطیل کردمو رفتم خونه با اجازتون تا صبح بیدار بودم و به عقربه های ساعت نگاه میکردم که کی صبح میشه :cry:

نالوتی مگه حرکت میکرد :mrgreen:

خلاصه دردسرتون ندم ٬ مردم تا صبح شد ....

برای خارج شدن از Standby باید حتما کلید Power رو بزنی این درسته .

موفق باشی .

Samira Azad
دوشنبه 10 آذر 1382, 14:34 عصر
ممنونم :D

کم حوصله
دوشنبه 10 آذر 1382, 19:23 عصر
راستی دندونت چطوره؟؟
اگه هنوز درد داره . کاغذ رو بسوزون و خاکسترش رو بذار روی دندونت . سریع خوبش میکنه[/quote]

این دیگه از اون دوا هاست دیگه ... :mrgreen: :mrgreen: