PDA

View Full Version : سورس برنامه ی دانلود منجر ..

mahdi.a.v
جمعه 29 دی 1391, 16:05 عصر
سلام
من یه برنامه ای که به سورسش خیلی نیاز داشتم اخیرن دستور هاشو دیدم و برام مورد استفاده قرار گرفت , واین جا هم قرار میدم شاید به دردتون بخوره ...
اما یه سوال ...؟
چه جوری توی این برنامه زمان (ساعت و دقیقه) بدی و بگی که تو این ساعت این لینک دانلود بشه ؟؟؟
اگه میشه سورسشو بزارید , ممنون

لینک دانلود سورس برنامه :
http://barnamenevis.org/attachment.php?attachmentid=74374&d=1314293200

koorosh-soft
جمعه 29 دی 1391, 23:28 عصر
منظورتون Scheduler هست ؟

mahdi.a.v
شنبه 30 دی 1391, 06:12 صبح
راستش منظورتونو نفهميدم ...
ولي مربوط به زمان ميشه ديگه ..
فقط ميخوام بهش زمان بدم و در اون موقع دانلود كنه ..

mahdi.a.v
شنبه 30 دی 1391, 12:20 عصر
فکر میکردم با سورسی که گذاشتم , سوالم خیلی آسون و مبتدی هست ... :ناراحت:
کسی نیست جواب منو بده ... ؟!

barnamenevisjavan
شنبه 30 دی 1391, 13:45 عصر
خوب راحت میشه انجامش داد شما تاریخ جاری سیستم رو بخون و توی یه لیبل نشون بده بعد از اونور تاریخی که میخوای شروع بشه برای دانلود رو وارد کن بعدش یه شرط بزار اگر این تاریخ و اون تاریخ برابر بودن دانلود شروع بشه در غیر اینصورت یه اتفاق دیگه بیوفته

mahdi.a.v
شنبه 30 دی 1391, 21:34 عصر
دقيقا همين كاري كه شما گفتيدو انجام دادم ولي من چون زياد از كد هاش متوجه نميشم ، نميدونم كه وقتي به تايمر ميگي ، اگه تايمي كه داديم با تايم فعلي برابر باشه خوب " حالا چيكار كنه ؟! "
آخه من نميدونم بايد چه دستوري از رويداد باتون دانلود ، كپي بگيرم و بزارم توي تايمر !
كه البته ديگه وقتي زمان فرا ميرسه ، فايل ديالوگ باز نشه و همون كه لينكو دادي و باتونو ميزني باز بشه !
فرض ميكنيم به سيستم دسترسي نداريم ، و ميخواهيم وقتي نيستيم يه فايلي رو دانلود كنيم .

لطفا دانلود كيد ، و برنامه ي جديدش رو آپلود كنيد - خيلي خيلي ممنون

hosein320
شنبه 30 دی 1391, 22:23 عصر
میتونی بگی وقتی زمان فرا رسید دکمه دانلود کلیک بشه
مثلا

button1.PerformClick

shahryari
شنبه 30 دی 1391, 22:39 عصر
سلام
براي اينكار يك راه حل ساده دارم!!!!
يك تكست باكس بذاريد (ترجيحا ماسكد تكست با فرمت __:__:__ ) براي ورودي زمان استارت مثلا : 14:30:00
يك ليبل بزاريد كه تايم كنوني سيستم را نشان دهد (در كد توضيح خواهم داد)
يك تايمر بزاريد با اينتروال 1000
در رويداد تيك تايمر بنويسيد:
Label1.Text = Format(Now, "HH:mm:ss") ' ---- زمان كنوني سيستم را با فرمت 24 ساعته برميگرداند
If Label1.Text = MaskedTextBox1.Text Then ' ---- در صورت فرا رسيدن زمان معين شده
Call Button1_Click(sender, e) ' ---- دستوري كه در باتن كليك نوشته شده است را عيننا اجرا ميكند
End If
موفق باشيد

mahdi.a.v
یک شنبه 01 بهمن 1391, 19:01 عصر
مشکل من اینه :
اگه بگیم اگه تایمی که دادیم با تایم فعلی برابر بود , رویداد باتون دانلود انجام بشه ( حرف که شما میفرمایید)
وقتی زمان فرا میرسه (یعنی کاربر الان به سیستم دسترسی نداره!!!) یه FileDialog باز میشه که محل ذخیره رو میخواد .
خوب حالا کاربرنیس !!؟؟ چه جوری محل ذخیره رو انتخاب کنه ؟؟؟
خوب پس باید وقتی کاربر زمانو میگه محل ذخیره رو هم بگه ( یعنی اون وقت FileDialog باز بشه)
__________________________________________________ __
لطفا , این سورس که حجم خیلی کمی داره رو دانلود کنید و جدیدشو بزارید
خیلی لازم دارم - ممنون :لبخند:

xxnagin
یک شنبه 01 بهمن 1391, 21:19 عصر
سلام
شما برای چی میخواهید از file dialog استفاده کنید شما اگه برنامه های دانلود منیجیر را دیده باشید وقتی برنامه نصب میشه خودش پوشه های فایلهای ها دانلود رو میسازه و طبق Extension دسته بندی میکنه وفایلها رو داخل پوشهای خودشون قرار میده
شما تو لود فرمتون پوشه های مربوطه را بسازید (معمولا my document)
بعد تو دکمه دانلود فایل بنویس اگه Extension تکس باکس فایلی که قراره دانلود بشه با پوشهای ساخته شده یکی بود تو خود پوشه خودش بریزه

If IO.Directory.Exists(Environment.SpecialFolder.MyDo cuments & "\Download\music") = FalseThen
IO.Directory.CreateDirectory(Environment.SpecialFo lder.MyDocuments & "\Download\music")
Else
If IO.Path.GetExtension(TextBox1.text).ToLower = ".mp3"Then
'download file
EndIf
EndIf