PDA

View Full Version : سوال درمورد کتاب #C

Milad Mohseny
یک شنبه 16 بهمن 1384, 17:49 عصر
با سلام خدمت دوستان عزیز
من در زیر اسم چند تا کتاب رو گذاشتم لطفاً هر کس که آنها را خوانده یا در مورد آنها اطلاعاتی
دارد به من بگو ید و همچنین میخواهم بدانم کدامیک بهتر هستند و کدام سی شارپ 2003 و کدام سی شارپ 2005 هستند. مرسی
1
کتاب C#
مولف
مهندس مهرداد توانا و مهندس عاطفه شیجوی
2
مرجع کامل C#
مولف
Adrian Turtschi
Jason Werry , ...
مترجم
احسان ملایجردی و محم سینا شمس الدینی
3
کتاب برنامه نویسی بانک های اطلاعاتی در C# 2.0
مترجم
مهندس رامین مولاناپور

msdjava
دوشنبه 17 بهمن 1384, 00:42 صبح
کتاب اصلی از انتشارات مایکروسافت بوده با عنوان Microsoft Visual CSharp Step by Step
درضمن این ترجمه قدیمی و مربوط به نسخه بتا 2 ویژوال استودیو .نت 2002 میباشد
از مزایای این کتاب این است که چون خیلی سریع به نوشتن برنامه های کاربردی پرداخته است برای سطوح مبتدی مناسب میباشد و از معایب آن نپرداختن به مفاهیم کلیدی مانند معماری دات نت بوده در کل برای کاربردهای واقعی مطالب این کتاب بصورت خلاصه بوده و چندان مفید نمیباشد.

Milad Mohseny
سه شنبه 18 بهمن 1384, 00:18 صبح
از پاسخ شما ممنونم و لی هیچ کس پاسخ دیگری ندارد ؟

akhlaqi
سه شنبه 26 دی 1385, 15:16 عصر
کتاب آقای هاشمی عالی است
البته بای تشکر کرد از ایشان که خیلی زحمت کشیدند

habedijoo
سه شنبه 26 دی 1385, 15:26 عصر
اگر آقای مولاناپور خودش شخصا کتابش رو بهت هدیه هم داد نخونش . من چند تا از کتاباش رو خوندم . واقعا کم ارزشند .

meh_secure
سه شنبه 26 دی 1385, 16:06 عصر
کتاب شماره 3 ورژن 2005 هستش.
پیشنهاد من: کلا فارسی نخون

sjj
سه شنبه 26 دی 1385, 16:16 عصر
علاوه بر اینا یه سری PDF فارسی از آقای نصیری و سایر دوستان توی سایت هست که اگه سرچ بزنید پیدا می کنید.

ali_kolahdoozan
سه شنبه 26 دی 1385, 19:15 عصر
اگر یک کتاب به زبان آفریقایی پیدا کنی بخونی بهتر از این فارسی هاست . همون مقاله های آقای نصیری به همشون می ارزه . البته این نظر منه . خودتون می دونید . ولی آخه کسی میاد wrox‌ رو ول کنه بره فارسی ها رو بخونه

meh_secure
چهارشنبه 27 دی 1385, 00:15 صبح
در ادامه بیانات جناب کلاهدوزان عرض کنم که کتابهای انتشارات wrox, apress, microsoft و ... خیلی کتابهای مفیدی هستند. مدتی پیش با دوستان لیست انها را جمع اوری کرده بودیم. منتها از سرنوشتشون خبری نداریم.

SYSMAN
چهارشنبه 27 دی 1385, 04:49 صبح
بله واقعا حیف هست کتابهای wrox رو آدم ول کنه کتاب فارسی بخونه. ولی از انصاف هم نباید گذشت کتاب آقای هاشمیان یک استثنا هست. دوستانی که هنوز مطالعه نکردن حتما یک نگاهی به اون کتاب بندازن

anubis_ir
چهارشنبه 27 دی 1385, 07:33 صبح
http://barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=51504