PDA

View Full Version : آموزش: آموزش تصویری ساخت فرم های دلخواه

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 10:50 صبح
برای اولین بار و باز هم بصورت اختصاصی آموزش تصویری ساخت فرم های دلخواه با شکل های مختلف بدون نوشتن یک قطعه کد فقط با استفاده از خصوصیات خود ویژوال استودیو ،لازم به ذکر هست نرم افزار های شرکت ادوبی و ماکروسافت از همین روش جهت نمایش فرم های آغازین برنامه های خود استفاده میکنند.امیدوارم مورد استفاده قرار بگیره.به مناسبت میلاد با سعادت پیامبر اکرم (ص) این پست برای تمام کاربران عضو و غیر عضو رایگان و قابل مشاهده و دریافت میباشد

جهت دریافت به لینک زیر مراجعه کنید،اگر لینک دانلود نمایش داده نشد کافیست بصورت معمولی اقدام به ثبت نام کنید تا لینک نمایش داده بشه
http://barnamenevisjavan.com/post/587

http://bnjhost.ir/VideoTutorial/91-11/Create%20Special%20Form.jpg

Shahram_12
سه شنبه 10 بهمن 1391, 12:27 عصر
با تشکر

اما وقتی میخوام اون رو بگیرم ویروس کش من ایراد وجود ویروس رو میگیره اگه ممکنه همینجا اون رو قرار بدین

بعدش هم دوست خوب اگر بخوام اون رو بصورت فرم اصلی تعریف کنم و دیگر فرمهام رو از اون بگیرم ممکن هست

سعید کشاورز
سه شنبه 10 بهمن 1391, 12:46 عصر
قالب سایتت بهم ریختس معلوم نیست چی به چیه...حالا نمیشه توی مدیا فایر آپلود کنی؟

abdullah20
سه شنبه 10 بهمن 1391, 12:59 عصر
با تشکر

اما وقتی میخوام اون رو بگیرم ویروس کش من ایراد وجود ویروس رو میگیره اگه ممکنه همینجا اون رو قرار بدین

بعدش هم دوست خوب اگر بخوام اون رو بصورت فرم اصلی تعریف کنم و دیگر فرمهام رو از اون بگیرم ممکن هست

قالب سایتت بهم ریختس معلوم نیست چی به چیه...حالا نمیشه توی مدیا فایر آپلود کنی؟

:متعجب::گریه: یعنی شما چنین مسئله ساده ای را هنوز بلد نیستید؟

سعید کشاورز
سه شنبه 10 بهمن 1391, 13:20 عصر
:متعجب::گریه: یعنی شما چنین مسئله ساده ای را هنوز بلد نیستید؟

منظورت رو متوجه نشدم...یعنی چی هنوز بلد نیستم؟
اگه منظورت دانلود کردنه که همون اول عضو شدم و دانلود کردم..ولی اگه توی مدیافایر آپلود بشه بدون نیاز به عضویت و راحت میشه دانلود کرد.
ولی اگه منظورتون این بود که من بتونم قالب بهم ریخته سایت رو درست نشون بدم باید بگم متاسفانه اینو بلد نیستم؟ چجوری درست نشون بدم؟

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 13:54 عصر
سلام قالب سایت فعلا مشکل داره داریم یه قالب جدید طراحی میکنیم که بزودی جایگزین میکنیم برای نمایش صحیح سایت بدون مشکل از مرورگر Chrome استفاده کنید.
لینکی که توی سایت هستش مستقیم و از سرور خود سایت هستش و نیازی به اپلود مجدد نیستش!
انتی ویروس خود را غیرفعال کنید تا مشکلی پیش نیاد(لطفا نوع انتی ویروس خود را ذکر کنید من با مکافی و نود32 اخرین اپدیت مشکلی نمیبینم)

abdullah20
سه شنبه 10 بهمن 1391, 14:12 عصر
منظورت رو متوجه نشدم...یعنی چی هنوز بلد نیستم؟
اگه منظورت دانلود کردنه که همون اول عضو شدم و دانلود کردم..ولی اگه توی مدیافایر آپلود بشه بدون نیاز به عضویت و راحت میشه دانلود کرد.
ولی اگه منظورتون این بود که من بتونم قالب بهم ریخته سایت رو درست نشون بدم باید بگم متاسفانه اینو بلد نیستم؟ چجوری درست نشون بدم؟

نه دوست من منظورم ساخت فرم با شکل دلخواه بود

vapa_71
سه شنبه 10 بهمن 1391, 14:29 عصر
سلام مرسی اما اینکه ثبت نامیه حال آدم رو میگیره :گریه:

این سایته یا ویلاگه ؟

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 15:09 عصر
سایته دوست عزیز
دیگه خیلی تنبل هستید یه ثبت نام کوچیکه دیگه!
------------------------------------------------------
در ضمن لطفا حاشیه ندید اگر نظری در مورد اموزش دارید بیان کنید

Shahram_12
سه شنبه 10 بهمن 1391, 18:49 عصر
بحث در مورد تنبلی نیست دوست خوب

اگه دنبال عضو هستی راههای بهتری هم هست

بطور کلی نمیشه اون و دریافت کرد ثبت نام هم جواب نمیده

ma.rad
سه شنبه 10 بهمن 1391, 18:55 عصر
از این نمونه ها تو سایت زیاد هست،با ایجاد چنین تاپیک هایی وقت دوستان رو نگیرید

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 19:11 عصر
واقعا واسه افرادی مثل شما متاسفم....
هیچ حرفی ندارم که بگم فقط باعث عقب افتادگی جامعه افرادی مثل شمان
/////////////////////
من بیش از 5000 هزار نفر عضو دارم اونوقت ثبت نام شما به چه درد من میخوره؟منی که سایتم مخصوص اعضای ویژه هست.؟
نمیدونم چرا اینجوری فکر میکنید؟

vapa_71
سه شنبه 10 بهمن 1391, 19:26 عصر
داداش وبلاگ رو انتقال دادای روی دامنه اسمشو گذاشتی سایت ؟

خو 10 تومن بده هاست با جوملا سایت بساز

http://barnamenevisjavan.rozblog.com/

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 19:33 عصر
دادا من چند وقته عضوم ولی از من پول اشتراک میخواد :قهقهه:

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 19:42 عصر
فقط میتونم بگم که متاسفم واستون ببینید با کیا شدیم 70 میلیون نفر
شما نمیدونید سایت چیه بعد میگید انتقال دادی به دامنه
پول اشتراک میگیرم چون دلم میخواد به کسی هم ربطی نداره شما هم اگه ناراحتی میتونی دیگه وارد سایت نشی
کور بشه چشم حسودایی مثل شما

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:18 عصر
فقط میتونم بگم که متاسفم واستون ببینید با کیا شدیم 70 میلیون نفر
شما نمیدونید سایت چیه بعد میگید انتقال دادی به دامنه
پول اشتراک میگیرم چون دلم میخواد به کسی هم ربطی نداره شما هم اگه ناراحتی میتونی دیگه وارد سایت نشی
کور بشه چشم حسودایی مثل شما

داداش دست و پنجت درد نکنه ممنون

برادر خواهر هر کی هستی اینی که ما اینجا هستیم به خاطر علاقه برنامه نویسی هستش و هیچ وقت نسبت به کاری که کردیم چشم داشتی نداشتیم و یا چیزی رو که بلد بودیم به نام خودمون نزدیم نمیدونم شما وقتی تو سرت برای امکاناتی که میخواستی در اختیار دیگران به اصطلاح ویژت قرار بدی تو سر به پول فکر میکردی ما به ذوق و شادی طرف و اینکه مشکل اون بنده خدا حل بشه نیت داشتیم اما چشم من و امثال من کور که نه باز شد و افراد سودجویی که از زحمت دیگرون برا منفعت خودشون تلاش میکنن شناخت پیدا کرد راست میگی گرفتن پول نگرفتن پول بخودتون مربوطه اما این شما و امثال شما که منفعت خودشون رو به منفعت کلی ترجیح دادن جزئی از این 70 میلیون هستن که گند زدن به کشور متاسفام برای اینکه افرادی مثل شما اینجارو با بنگاه معاملاتی اشتباه گرفتن

خدایا:
اهدنا الصراط المستقیم................

vapa_71
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:26 عصر
http://barnamenevisjavan.rozblog.com/

این سایته داداش ؟ درسته ما توی برنامه نویسی چیزی بلد نیستیم اما دیگه میفهمیم این وبلاگه http://barnamenevisjavan.rozblog.com/ و rozblog.com هم سرویس دهنده وبلاگه و اون تبلیغاتی که بالای سایتتون هست هم واسه همین سایت rozblog.com هست .

barnamenevisjavan
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:33 عصر
همین کوته اندیشیه شماست که باعث عقب افتادگی کشور شده (ن امثالی مثل من(زندگی خرج داره منم دارم خرجمو در میارم))
من اومدم توی پست اول یک کلام یه اموزش گزاشتم !
اونوقت شما اومدین میگی این سایته یا وبلاگ؟
من هیچ انتظاری هم نداشتم که اینجا پست بزنید و تشکر و... کنید من فقط مطلب و گزاشتم و وسلام.
ولی شما اومدین حاشیه سازی کردین
در ضمن به بنده توهین نکنید هیچ اموزشی رو به اسم خودم نزدم همش کاملا اختصاصی هست.

vapa_71
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:43 عصر
دوست عزیز
من قصد توهین نداشتم اما شما داری به همه توهین میکنی حالا منم جوابتون رو میدم
شما داری خودت میگی من برای خرج و مخراج دارم این کارا رو میکنم پس دم از کوته اندیشی و عقب افتادگی جامعه نزن . چون تو هم داری واسه خودت تلاش میکنی نه جامعه
من کسایی رو توی این سایت دیدم که با تمام وجودشون دارن به بچه ها چیز یاد میدن و ترس اینو ندارن که اگه فلانی این مطلب رو یاد گرفت فردا رقیبم میشه اون فرد با این طرز فکر داره به جامعش کمک میکنه
پس به کسی توهین نکنید
منم شخصا یه سوال پرسیدم گفتم این سایت یا وبلاگ شما گفتی سایت اما چون میدونستم نیست ناراحت شدم که شما ما رو .... فرض کردی

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 20:57 عصر
همین کوته اندیشیه شماست که باعث عقب افتادگی کشور شده (ن امثالی مثل من(زندگی خرج داره منم دارم خرجمو در میارم))
من اومدم توی پست اول یک کلام یه اموزش گزاشتم !
اونوقت شما اومدین میگی این سایته یا وبلاگ؟
من هیچ انتظاری هم نداشتم که اینجا پست بزنید و تشکر و... کنید من فقط مطلب و گزاشتم و وسلام.
ولی شما اومدین حاشیه سازی کردین
در ضمن به بنده توهین نکنید هیچ اموزشی رو به اسم خودم نزدم همش کاملا اختصاصی هست.

خرج نباید از سیبی که باغش برای یکی دیگست دراد زشته
ولی درخواست مادی نسبت به چیزی که مال خودتون نیست دارین این بده من یک کلام گفتم حق اشتراک میخواد اما شما توپیدی به من که فلان هستی ال هستی بل هستی منی که کل 91 صفحه رو نگاه کرده بودم و انتخاب هام و یادادشت کرده بودم میخواستم عضو ویژه شم

به قول دوست مون vapa_71 هستن کسایی که صرفا برای رضای خدا رذاهنمایی میکنن شده برنامه نوشتن اونو رایگان در اختیار همه قرار دادن

خود من بارها بارها پست اختصاصی زدن برای کمک شده 3 یا 4 ساعت درموردش حرفیدم اما چیزی نخواستم برین بپرسین

abdullah20
سه شنبه 10 بهمن 1391, 21:43 عصر
ای بابا
بی خیال دوستان
هر موقع دوستمون barnamenevisjavan یه تاپیک ایجاد میکنن همتون میریزید سرش
دوست عزیز barnamenevisjavan من از طرف همه ی بچه ها از شما معذرت میخوام

r_s1389@yahoo.com
سه شنبه 10 بهمن 1391, 22:00 عصر
آقا ببخشید موضوع ایت تاپیک چیه؟؟؟؟؟؟؟

سعید کشاورز
سه شنبه 10 بهمن 1391, 22:05 عصر
ای بابا
بی خیال دوستان
هر موقع دوستمون barnamenevisjavan یه تاپیک ایجاد میکنن همتون میریزید سرش
دوست عزیز barnamenevisjavan من از طرف همه ی بچه ها از شما معذرت میخوام
تا نباشد چیزکی مردم نگویند چیزها..
من نمیخام طرف کسی رو بگیرم اینجا...ولی دوست عزیز یه تاپیک هستش که فکر می کنم یکی از دوستان یه سورس خیلی خفن درباره فروشگاه موبایل گذاشته بود به صورت رایگان دانلود کنن.جواب های تاپیک رو که میخوندم دیدم همه میگن برنامه اررور داره و اجرا نمیشه..یه پست رو توی اون تاپیک خوندم که خیلی ناراحت شدم..همین آقای barnamenevisjavan اومده بود اررور های برنامه رو برطرف کرده بود و گذاشته بود توی سایت خودش و گفته بود که پول بدین عضو سایت بشین و این برنامه رو بدون اررور دریافت کنید...خداییش این چه حرکتی بود که کرده بود؟ یه نفر دیگه کد نوشته ، زحمت کشیده در اختیار بقیه قرار داده حالا خداییش انصافه که یکی دیگه بیاد این وسط از آب گل آلود ماهی بگیره؟
به هر حال زندگی خرج داره..ایشون هم باید پول در بیاره..ولی این راهش نیست..به نظر من ایشون بهتره بره آموزش های کاربردی توی سایتش قرار بده اونوقت ببینه بازدید سایتش خود به خود چقدر میشه..
امیدوارم از حرفام ناراحت نشده باشی

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 22:13 عصر
دوستان ادامه ندین لطفا

hamedre81
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:03 عصر
سلام
اینم آموزش دیگه ادامه ندید این بحث ها رو لطفا

اول قسمت های که می خوایم در برنامه دیده نشه رو با یه رنگ که در عکس نباشه جدا می کنی و بعد با فرمت Bmp ذخیره می کنی. مثل تصویر زیر

http://s3.picofile.com/file/7638133010/fifa13.jpg

مرحله بعد می یایم تو ویژوال استدیو

BackgroundImage فرم رو عکسی که درست کردیم می گذاریم بعد
FormBorderStyle فرم رو روی None و
TransparencyKey فرم هم همان رنگی که عکس رو جدا کردید می گذاریم
در عکس بالا رنگی که ما برای جدا کردم عکس انتخاب کردیم برابر با 0; 255; 0 که همان Lime هست

کار تمام شد به همین راحتی

اینم موقع اجرا

http://s2.picofile.com/file/7638166127/321.jpg

:چشمک:\\موفق باشید//:چشمک:

abdullah20
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:14 عصر
سلام
اینم آموزش دیگه ادامه ندید این بحث ها رو لطفا

:چشمک:\\موفق باشید//:چشمک:

دوست عزیز اصلا بحث دوستان درباره اموزش این مطلب نیست که شما اموزش گذاشتی
این اموزش را یه نفر که تازه با برنامه نویسی اشنا شده هم بلده

ordebehesht
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:41 عصر
دوست من خواهشا به زحمتی که عزیزان میکشن تحقیر نکنین هرچی باشه تازه کارهای زیادی هستند نباید فقط خودتون رو ببینین ممنون

hamedre81
سه شنبه 10 بهمن 1391, 23:47 عصر
من این آموزش رو مطابق موضوع تاپیک نوشتم کاری هم به بحث شماها نداشتم
موضوع تاپیک آموزش بود نه بحث های این چنینی!!!!!

این اموزش را یه نفر که تازه با برنامه نویسی اشنا شده هم بلده

ببخشدی که نفهمیدم شما حرفه ای هستی اگه می دونستیم دیگه نمی نوشتم!!

abdullah20
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 07:45 صبح
ببخشدی که نفهمیدم شما حرفه ای هستی اگه می دونستیم دیگه نمی نوشتم!!
چر دوست من اشتباه متوجه میشی
در ثانی من اصلا هم حرفه ای نیستم و یه برنامه نویس کاملا مبتدی هستم

دوست من خواهشا به زحمتی که عزیزان میکشن تحقیر نکنین هرچی باشه تازه کارهای زیادی هستند نباید فقط خودتون رو ببینین ممنون
خوب اگر این طوره باید بیایم از پایه چندین تاپیک را ایجاد کنیم و همه ی مثال را اموزش بدیم

اگر اشباه یا حرف بی ربطی از من دیدید واقعا معذرت میخوام

barnamenevisjavan
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 08:49 صبح
من بارها و بارها گفتم من واسه برنامه ها و سورس ها پول نمیگیرم!
من دسته بندی میکنم،اصلاح میکنم،امکاناتشو ارتقا میدم و از همه مهمتر روی هاست خودم قرار میدم من بابت این پول میگیرم!
درضمن شما بهتره یکبار قانون جهانی GPL و GNU و... رو بخونید طبق این قوانین هرکسی که سورس برنامه ای رو منتشر میکنه یعنی خودش بطور رسمی چه بخواد چه نخواد اجازه فروش،دستکاری،به نام خود زدن اون سورس رو داره ،ولی من ن به اسم خودم میزنم ن میفروشم فقط دستکاری میکنم!
درضمن حق عضویتی که من میگیرم خیلی ناچیزه 3 هزارتومن اونوقت شما واسه این مبلغ ناچیز هزار جور فحش و ... به من میدید،کافی بود سایت مطالبش رایگان باشه تا من باشم واسه شما استاد!
جناب abdullah20 راست میگن من هر وقت هر تاپیکی که زدم تا به بقیه کمک کنم توسط افراد به حاشیه رفته!
مگه جز اینه که میخوام به هم نوعم کمک کنم تا سطح دانشش زیاد بشه؟

barnamenevisjavan
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 09:06 صبح
در مورد اون سورس موبایل فروشی بخدا سایت دیگه هم گزاشته که اسمشو نمیبرم ولی بخدا دارم راست میگم چند برابر سایت من حق عضویت میگیره همین سورس رو هم قرار داده واسه اعضای ویژه تازه کلی هم سورسش ایراد داره پست هم زدنی میگن این مطلب رو برامون ارسال کردن...... خوب اگه اینجوری منم برم تمام مطالب سایتمو بزنم سورسو صاحبش ارسال کرده اونوقت دیگه کسی نمیگه چرا حق عضویت میگیری یکم چشماتون رو باز کنید از خراب کردن سایت من چی گیر شما میاد؟

Shahram_12
چهارشنبه 11 بهمن 1391, 15:37 عصر
با تشکر از دوست خویم آقای hamedre81 به خاطر آموزشی که قراردادن