PDA

View Full Version : SQLite PDO

tehro0n
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 15:54 عصر
سلام،
با روش PDO می خوام تعداد ردیف های خروجی رو ببینم هر کاری می کنم به جز اینکه بیام

count($result ->fetchAll());

این کار رو بکنم هیچ روش دیگه ای ندیدم!

و یا اینکه در جایی برای صفحه بندی لازم دارم که مثلا از خروجی ردیف 20 تا 30 تای دیگه نتیجه رو نمایش بدم که این هم هرچی میگردم نیست!

در روش های عادی میشه data_seek یا num_rows گرفت اما برای sqlite با روش PDO نمی دونم چیکار باید بکنم!

mahdi_1986
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 16:32 عصر
سلام،
با روش PDO می خوام تعداد ردیف های خروجی رو ببینم هر کاری می کنم به جز اینکه بیام

count($result ->fetchAll());

این کار رو بکنم هیچ روش دیگه ای ندیدم!

و یا اینکه در جایی برای صفحه بندی لازم دارم که مثلا از خروجی ردیف 20 تا 30 تای دیگه نتیجه رو نمایش بدم که این هم هرچی میگردم نیست!

در روش های عادی میشه data_seek یا num_rows گرفت اما برای sqlite با روش PDO نمی دونم چیکار باید بکنم!

از دو روش میتونی:

$stmt->execute();
$rows = $stmt->fetchAll();
$num_rows = count($rows);
$result=$num_rows;
OR-------------------------------------------------------
$result=$stmt->rowCount();

tehro0n
پنج شنبه 12 بهمن 1391, 17:06 عصر
این که شما فرمودید برای PDO کار نمی کنه، البته fetchAll رو که عرض کردم انجام دادم..
البته به این دلیل روش دوم کار نمی کنه چون تنها برای تغییراتی مثل update یا delete و یا insert هست و برای select کاربردی نداره :(
برای data_seek به نظرتون چیکار کنم؟

tehro0n
جمعه 13 بهمن 1391, 16:22 عصر
آقا این همه من به سئوالاتون جواب میدم خوب یکبار هم شما به سئوال من جواب بدید :)
انقدر سخت می پرسم؟
تو این چند وقت 4 5 تا پست گذاشتم هیچ کدوم جوابی نداشت! با این که افراد با تجربه ای هم در این روزها بودن!
این بود درد و دل یک جوون

tehro0n
جمعه 13 بهمن 1391, 18:30 عصر
من آخرین چیزی که در php.net دیدم برای استفاده از data_seek یک چنین روشی بود که این هم کار نکرد!

$result->fetch(PDO::FETCH_ASSOC, PDO::FETCH_ORI_ABS, 3);

tehro0n
یک شنبه 15 بهمن 1391, 00:47 صبح
برادران و خواهران گرامی، یه سلامی حداقل بکنید :|