PDA

View Full Version : سوال: بهترین زبان تحت وب

parnian~parnian
شنبه 28 بهمن 1391, 22:54 عصر
سلام دوستان عزیز

من چند سالی هست که با زبان برنامه نویسی java object oriented programming برنامه نویسی می کنم و به چند تا زبان دیگه هم مثل c و C#‎ و matlab هم تا حدودی مسلط هستم . و چند تایی هم سامانه تحت ویندوز با جاوا نوشتم . ولی متاسفانه با زبان های تحت وب کار نکردم .

اگه میشه دوستانی که در این زمینه تجربه دارن اطلاعاتی در اختیار من بذارن و بگن که من بهتره با چه زبان تحت وبی کارکنم هدف من نوشتن اتوماسیون های اداری تحت وب هست . خوشحال می شم اگه راهنماییم کنین .

و اگه این تاپیک رو در جای نامناسبی گذاشتم عذر خواهی میکنم و درخواست دارم راهنمایی کنین .

saeedgholami
شنبه 28 بهمن 1391, 23:09 عصر
سلام
تو زبان های برنامه نویسی نمیشه گفت کدومشون بهترینه هر کدوم قدرتای خاص خودشون رو دارن دوست عزیز
php فک کنم خوب باشه

parnian~parnian
شنبه 28 بهمن 1391, 23:19 عصر
خیلی ممنون از اینکه نظرتون رو گفتین :تشویق: لطف کردین

اگه دوستان دیگه هم نظر بدن تا من یه جمع بندی کنم، ممنون میشم.

saeedgholami
یک شنبه 29 بهمن 1391, 00:58 صبح
خواهش میکنم دوست عزیز
موفق باشی

mohammad2407
یک شنبه 29 بهمن 1391, 02:49 صبح
چون شما با سی شارپ و جا وا و سی کار کردیت بدون شک برید ASP.NET MVC

من همیشه همه جا گفتم php الان نزدیک به سه ماه میشه که برای همیشه با PhP خداحافظی کردم و فقط C# و ASP.NET MVC کار میکنم

parnian~parnian
یک شنبه 29 بهمن 1391, 21:21 عصر
خیلی ممنون از نظرتون درسته asp زبان خوبی هست و امنیتش بالاست ولی بعضی ها می گن که منو ها و ابزار های طراحیش خیلی کار می بره و در نهایت قشنگ نمیشه نظر شما چیه ؟؟؟ :لبخندساده:

aryadad
یک شنبه 29 بهمن 1391, 21:23 عصر
با ابزارهای مایکروسافت باش خیالت راحت باشه/ راحت و سریع

parnian~parnian
یک شنبه 29 بهمن 1391, 21:27 عصر
خوب دقیقا منظورتون چیه؟؟؟؟

aryadad
یک شنبه 29 بهمن 1391, 21:55 عصر
#C
خوش دست و پر قدرت

parnian~parnian
یک شنبه 29 بهمن 1391, 22:16 عصر
خوب تا حدودی با c# کار کردم ولی حقیقتش بازم روی سامانه های تحت ویندوز ....................... خوب یه سوال دارم : توی c# نوشتن سامانه تحت وب تفاوتی از لحاظ طراحی که نداره با تحت ویندوز ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی فقط برنامه آماده رو روی هاست میذاریم؟

aryadad
یک شنبه 29 بهمن 1391, 22:28 عصر
به هر حال بسترها متفاوت هستند و هر آنچه در ویندوز استفاده می شود با وب یکسان نیست!
ولی بسیار شبیه هم هستند و دستورات عمومی تقریبا یکی می باشند/

Variable
دوشنبه 30 بهمن 1391, 14:16 عصر
بله به نظرمن هم بهتره سمت پی اچ پی نرید.
اگه میخای سریع یه سیستم و سامانه بسازی که کارکنه .و بفروشیش. از همین امکانات و خانواده دات نت استفاده کن.

parnian~parnian
چهارشنبه 02 اسفند 1391, 10:29 صبح
مرسی از همه دوستای عزیزم
راستش من سادگی و راحتی وایم پارامتر مهمی نیست ، قدرت و کیفیت و ماندگاری و امنیت یه زبان برنامه نویسی مهم تره . ولی از همه نظراتتون ممنونم :لبخندساده:

حالا اگه بازم نظری دارین خوشحال میشم بگین .

younes221
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 14:35 عصر
سلام ، اگه زمان دارید و مشکل مالی هم ندارید با خیال راحت روی PHP سرمایه گذاری کنید و مطمئن باشید پشیمون نمیشید .

اکثر دوستایی که اینجا هستند شما رو به سمت ASP.NET سوق میدن ( طبیعی هست چون تالار محصولات Microsoft هست :) !)

parnian~parnian
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 21:27 عصر
واقعاااا ؟؟؟؟؟؟
دوستای گلم ممنون از نظرات همتون .......... لطف کردین . من تصمیم گرفتم که اول با PHP شروع کنم و در ادامه ASP.net هم یاد بگیرم :لبخندساده:
موفق باشین

asdasd123123
چهارشنبه 18 دی 1392, 13:30 عصر
اگه php یاد بگیرید به هیچ عنوان به asp نیاز پیدا نخواهید کرد.