PDA

View Full Version : مبتدی: راه اندازی سایت در شبکه داخلی یه شرکت البته با برنامه wamp

acssesali
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 19:29 عصر
می خواستم چطور میشه یه سایت توی شبکه داخلی یه شرکت کوچک راخ انداخت البته سایت هم با برنامه اچ پی اماده کردم چه تنظیماتی باید توی wamp انجام بدم

Tarragon
پنج شنبه 03 اسفند 1391, 20:16 عصر
سلام
منم به چند وقتیه می خوام همچین سوالی بپرسم مثلا می شه واسه یه گیم نت یه بازی با php نوشت؟

acssesali
جمعه 04 اسفند 1391, 21:06 عصر
کسی نیست جواب بده یعنی هیچ کس این کار رو نکرده

takseven
جمعه 04 اسفند 1391, 22:11 عصر
باید بشه من همین کار رو توی دانشگاه امام صادق تهران دیدم

eshpilen
جمعه 04 اسفند 1391, 22:20 عصر
فکر کنم اون خط Listen 127.0.0.1:80 توی فایل کانفیگ آپاچی رو باید حذف/کامنت کنی.
بعدش آپاچی رو ریستارت کن.
بعدشم دیگه احتمالا تنظیمات فایروال ویندوز و این حرفا که اجازه بده.
من قبلا چند بار بین PC لینوکس و ویندوز که داشتم این کار رو انجام داده بودم. مشکل خاصی نداره.
بعد با IP میتونی به سیستمی که آپاچی روشه وصل بشی. البته روشهای دیگه هم میشه بنظرم (با اسم اون سیستم فکر کنم بشه).
البته اگر سیستمها به اینترنت هم وصل هستن احتمالا باید مسائل و تنظیمات امنیتی بیشتری هم درنظر بگیری و انجام بدی اگر میخوای کسی از اینترنت به صفحات داخلی شما دسترسی پیدا نکنه.

one hacker alone
جمعه 04 اسفند 1391, 22:28 عصر
شما مشکلتون چیه؟
خب راه اندازی کنید دیگه فقط یه دامین هم برا سیستمتون تعریف کنید که بقیه وقتی دامین شما رو میزنن به ادرس شما تو شبکه محلی وصل بشه و سایت نمایش داده بشه

eshpilen
جمعه 04 اسفند 1391, 22:31 عصر
منم میخواستم بگم توی فایل hosts کلاینت ها میتونه دامین تعریف کنه، ولی فکر کردم اگر IP سرور دینامیک (متغییر) باشه چی!
البته واسه اینم احتمالا راهکار داره. یه چیزی هم به اسم dynamic dns فکر کنم واسه همین چیزا.
البته یه راه احتمالا راحتتر هم تعریف کردن IP استاتیک است!! (حداقل برای سرور)

one hacker alone
جمعه 04 اسفند 1391, 23:28 عصر
نه خب برا این کار باید بیاد به DHCP Server بگه هر وقت سیستمی با این MAC اومد بیا این IP رو بهش بده
یعنی در واقع باید براش ip رزرو کنه
یا اصلا خارج از اینا وقتی شبکه lan هست خب این میتونه ip دستی به سیستم بده