PDA

View Full Version : سوال: ساخت فرم word

comboy22
یک شنبه 06 اسفند 1391, 15:45 عصر
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
سوالم در رابطه با فرم word هستش بهترین راه برای داشتن یک فرم word در برنامه چیه که با فشردن یک کمه به فرم word دسترسی پیدا کنیم؟
وقتی از کامپوننت های dev استفاده میکنیم این امکان وجود دارد که به راحتی یک فرم word بسازیم ولی مشکل اینجاست که فرم word زبان فارسی را support نمیکند و قابلیت rtl یا همان right to left ندارد ،برای رفع این مشکل ما می توانیم یک user control به برنامه خود اضافه کنیم و سپس در ان به ساخت فرم word از طریق ritch textbox بپردازیم و مشکلی که در این قسمت دارم این است که چگونه می توان فرم usercontrol که ماهیت wpf دارد را از طریق یک فرم دیگر که wpf نیست نمایش داد؟اصلا این کار شدنی میباشد؟

ali reza mansoori 2
یک شنبه 06 اسفند 1391, 17:23 عصر
چگونه می توان فرم usercontrol که ماهیت wpf دارد را از طریق یک فرم دیگر که wpf نیست نمایش داد
بله میشه همچین کاری کرد
یه سرچ کوچک بزن (Wpf in Winform) صددرصد پیدا میکنی
اگر پیدا نکردی بگو تا خودم برات بزارم

comboy22
یک شنبه 06 اسفند 1391, 18:11 عصر
میشه لطف کنید خودتون بهم بگید چکار کنم؟ من تو سایت گشتم ولی اکثر بچه ها به مشکل خورده بودند

AliRezaBeytari
یک شنبه 06 اسفند 1391, 20:08 عصر
سلام به همه دوستان و اساتید محترم
سوالم در رابطه با فرم word هستش بهترین راه برای داشتن یک فرم word در برنامه چیه که با فشردن یک کمه به فرم word دسترسی پیدا کنیم؟
وقتی از کامپوننت های dev استفاده میکنیم این امکان وجود دارد که به راحتی یک فرم word بسازیم ولی مشکل اینجاست که فرم word زبان فارسی را support نمیکند و قابلیت rtl یا همان right to left ندارد ،برای رفع این مشکل ما می توانیم یک user control به برنامه خود اضافه کنیم و سپس در ان به ساخت فرم word از طریق ritch textbox بپردازیم و مشکلی که در این قسمت دارم این است که چگونه می توان فرم usercontrol که ماهیت wpf دارد را از طریق یک فرم دیگر که wpf نیست نمایش داد؟اصلا این کار شدنی میباشد؟

اگر منظورتون از Word ، مایکروسافت وُرد هست ؛ می توانید از کامپونت DotNetBar WinForms استفاده کنید.

comboy22
دوشنبه 07 اسفند 1391, 12:32 عصر
ایا dotnetbar زبان فارسی را هم support میکند؟ راه حلی برای نمایش فرم wpf در win form را کسی توضیح نمیدهد؟

AliRezaBeytari
دوشنبه 07 اسفند 1391, 14:58 عصر
بله زبان فارسی رو ساپرت می کنه ؛ ولی نمی دونم چطوری میشه در فرم های wpf نمایش داد!

comboy22
دوشنبه 07 اسفند 1391, 18:20 عصر
بهترین راه برای ساخت یک فرم word چیست؟