PDA

View Full Version : Live Script !

arenaw
یک شنبه 13 اسفند 1391, 06:23 صبح
سلام
من تازه دارم کار با پی اچ پی رو شروع میکنم و همینطور اولین باره که با یه بانک اطلاعاتی کار میکنم.

1 - یه بانک دارم. حالا با پی اچ پی یا خود اس کیو الشو نمیدونم، ولی میخوام یه کد دائما و به طور خودکار در حال اجرا باشه. کدی که میخوام اینه که row هایی که تاریخشون فاسد میشه خودکار پاک بشه. با نوشتن خود کد مشکلی ندارم فقط اینکه چطوری کده من چطوری دائم در حال اجرا باشه؟

2 - اگر بخوام کد های پی اچ پی من از همه مخفی باشن چه کار کنم؟ مثلا یه تابعی رو نوشتم که یه کاری رو انجام میده، ولی اینکه کسی طرز کارش رو نفهمه و به کداش دسترسی نداشته باشه واسم خیلی مهمه.

Tarragon
یک شنبه 13 اسفند 1391, 06:28 صبح
1- بنظرم این کمک کنه : http://barnamenevis.org/showthread.php?370992-%D9%85%D8%B9%D8%B1%D9%81%DB%8C-%D8%B2%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A8%D9%86%D8%AF-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-Event-Scheduler-%D8%AF%D8%B1-MYSQL
2- اگر روی VPS یا سرور شخص باشه به احتمال زیاد کسی نمی بینه اما با این حال کد کردن هم می تونم کمک کنه.

arenaw
یک شنبه 13 اسفند 1391, 07:07 صبح
خیلی ممنون راجع به اولی، دقیقا کاری که میخواستم کنم همین بود و واقعا مفید بود این مطلب.
فقط راجع به دومی میشه یه مقدار توضیح بدید؟ یا یه لینک معرفی کنید؟ خودم نتونستم چیزی پیدا کنم.
ممنون

>
یه چیز دیگه: خب تو پی اچ پی وقتی میخوای به بانک وصل شی باید پسورد رو هم قید کنی، یعنی الان بقیه سایتای عادی که کدهاش پی اچ پیشونو میشه دید چی کار میکنن که معلوم نشه پسورده!

Tarragon
یک شنبه 13 اسفند 1391, 13:55 عصر
معلوم نمی شه!
شما در دستوری که با php به خروجی بفرستید (مثلا echo یا print یا...) رو کاربر می تونه ببینه در صورتی اون پسورد رو می تونه ببینه که به سرو شما دسترسی پیدا کنه!

arenaw
یک شنبه 13 اسفند 1391, 16:28 عصر
آهان فهمیدم چی شد، خیییلی ممنون از کمکتوم