PDA

View Full Version : کمک در مدیریت صفحات php با jquery

pnusharp
دوشنبه 14 اسفند 1391, 12:39 عصر
سلام دوستان.
من داخل پروژه م partها و صفحاتی دارم میخوام کد هرکدوم از بخش ها و صفحات رو داخل یه فایل php. قرار بدم که در هر صفحه ای که به یک بخش نیاز داشت اون بخش رو با jquery در صفحه لود کنم. از همین توابع load، hide و show در جی کوئری استفاده کردم اما به جواب مطلوب نرسیدم و بعضی جاها به جواب درست نمیرسم.
لطفا نمونه کد صحیحش رو برام بزارید.
البته خدمت دوستان بگم کهframework پروژه م CodeIgniter هستش.
قبلش ممنونم.

pnusharp
دوشنبه 14 اسفند 1391, 18:50 عصر
سؤالم نامفهومه یا کسی دوس نداره جواب منو بده...!
:متعجب: هیچکی نیست جواب بده؟؟؟!

SlowCode
دوشنبه 14 اسفند 1391, 21:55 عصر
سلام
در این مورد من یه تابعی نوشتم که یه پارامتر داشت و متناسب با اون سورس قسمت مورد نظرم رو بر میگردوند و من چاپش میکردم، مثلا واسه قسمت نظرات یا مطالب اخیر و ... داخل تابع هم از switch استاده کرده بودم.
حالا اون پارامتر رو باید با ای جکس بفرستی به صفحه مورد نظر و مقدار callback رو چاپش کنی.

pnusharp
دوشنبه 14 اسفند 1391, 22:44 عصر
راستش اینقد درگیرشم که جسارتأ منظورتون رو نگرفتم...
منظورتون اینه که یه تابع داخل Jquery بنویسم که یه پارامتر داشته باشه و اون پارامتر بخشی (کد phpی ) باشه که در صفحه بهش نیاز دارم. این منظورتونه؟؟ callback چکار کنه اینجا؟؟

pnusharp
دوشنبه 14 اسفند 1391, 22:56 عصر
چرا کسی نیست کمک کنه...:متعجب::عصبانی++:
اگه کسی از دوستان تونست راه حلی بده، خواهش میکنم همراه با نمونه کد بزراه... . خیلی تایپیک ها رو گشتم اما چیز مشابهی نبود.
خیلی نیاز دارم...

plague
سه شنبه 15 اسفند 1391, 10:03 صبح
کدتون رو بزارید تا رفع اشکال بشه
در ضمن ایر باگ نصب کنید تا متوجه بشید مشکل از کجاست

pnusharp
سه شنبه 15 اسفند 1391, 14:41 عصر
دوست عزیز، plague ممنون که جواب دادید...
کد چند صفحه رو بزارم ؟؟!
من یه راه کار میخوام...
من کدهای پروژه م رو داخل پارت های جدا، در یه فولدر با نام part در پروژه م دارم. مثلا کد مربوط به بخش header رو در سند headre.php نوشتم و کد مربوط به بخش تماس رو در contact.php نوشتم و ..... (البته همونطور هم که در پستای قبل گفتم فریم ورک پروژه م CodeIgniter هستش)
حالا میخوام با jquery، در هرکجا که به این بخش ها نیاز شد اونها رو فراخوانی کنم. آخه از این ساده تر نمیتونم بگم. لطفا کمک کنید...

plague
چهارشنبه 16 اسفند 1391, 00:29 صبح
من نگفتم شما پیچیده میگی یا مشخص نیست سوالت من میگم سوال شما خیلی کلیه
یکتیکه از کدت رو بزار تاببینیم مشکل از چیه یا حداقل با کدت توضیح بده
نمیخاد که همش رو بزاری مثلا اون فرمی که میخای رو کدش رو بزار

عملکرد load خیلی واضح و مشخصه حتما شما یجای کارت مشکل داره من برات کد لود رو بزارم که مشکلی از شما حل نمیکنه بفرما

$('#form_div').load('<?php echo base_url(); ?>controller/get_form');