PDA

View Full Version : سوال: گرفتن خطا در هنگام اجرای برنامه

JaVa
جمعه 18 اسفند 1391, 13:20 عصر
سلام و خسته نباشید.

من وقتی برنامه رو از داخل ویبی دات نت اجرا می کنم بدون هیچ گونه مشکلی برنامه اجرا میشه. ولی وقتی از برنامه فایل ستاپ می سازم و بعد از نصب برنامه روی سیستم اجرا می برنامه این خطا برام نمایش داده می شه.(در هنگام نمایش فرم اسپلش خطا نمایش داده می شود)

101105

سلام
MyApplication_UnhandledException:
به نظر من این مفید ترین مورد بین اینهاست!
وقتی شما یه خطای (Exception) مدیریت نشده تو برنامه داشته باشید به طور معمولا ران تایم یه پنجره (کاملا غیر کاربر پسند) رو نشون می ده که ضعف برنامه رو به شدت نشون می ده
حالا قبل از این که اون پنجره نشون داده بشه این رویداد اتفاق میوفته که شما می تونید خطا رو مدیریت و در صورت لزوم پیغام خطای مناسب رو نشون بدید و از ظاهر شدن اون پنجره عمومی جلو گیری کنید

http://barnamenevis.org/showthread.php?369495-%D8%BA%DB%8C%D8%B1%D9%81%D8%B9%D8%A7%D9%84-%DA%A9%D8%B1%D8%AF%D9%86-Enable-Application-Freamework-%D8%AF%D8%B1-%D9%BE%D9%86%D8%AC%D8%B1%D9%87-Project-Properties-(%D9%87%D9%85%D8%B1%D8%A7%D9%87-%D8%B9%DA%A9%D8%B3)&highlight=%D8%AE%D8%B7%D8%A7

کدهای نوشته شده در View Application Events

Namespace My

Partial Friend Class myapplication
Private Sub myapplication_UnhandledException(ByVal sender As Object, ByVal e As Microsoft.VisualBasic.ApplicationServices.Unhandle dExceptionEventArgs) Handles Me.UnhandledException
Try
Dim msg As String = ""
#If DEBUG Then
msg = e.Exception.Message
#End If
MsgBox("خطای جدی در اجرای برنامه!" & vbNewLine & msg, _
MsgBoxStyle.OkOnly Or MsgBoxStyle.Critical Or MsgBoxStyle.MsgBoxRtlReading Or _
MsgBoxStyle.MsgBoxRight, "خطای بسیار جدی")
e.ExitApplication = False
Catch
End Try
End Sub
End Class

End Namespace

لطفا راهنمایی کنید.

JaVa
جمعه 18 اسفند 1391, 17:49 عصر
کسی نمیدونه این خطا مال چیه ؟!؟!

xxnagin
جمعه 18 اسفند 1391, 18:21 عصر
سلام
اینو ببین
http://stackoverflow.com/questions/2866831/an-error-occurred-creating-the-form-see-exception-innerexception-for-details-t
یا تو گوگل خطا رو سرچ کن
معمولا که این قسمت خالی هستش
این کد ها رو , روی چه حسابی اینجا اضافه کردی

JaVa
جمعه 18 اسفند 1391, 19:09 عصر
زیاد در موردش سرچ کردم ولی بازم چیزی نتونست مشکل رو برطرف کنه!!!!؟

JaVa
جمعه 18 اسفند 1391, 23:48 عصر
دوستان من پروژه ام رو تموم کرده ام فقط گیر همین ارور هستم.

لطفا راهنمایی کنید.

با تشکر

JaVa
یک شنبه 20 اسفند 1391, 00:09 صبح
کسی نبود:متفکر::ناراحت::افسرده:: صبانی++::گریه:

davood-ahmadi
یک شنبه 20 اسفند 1391, 09:11 صبح
مطمئن هستی که تمام فایلهای منابعش هم درست نصب شدن؟ ( منظور در مسیر نصب برنامه منابعی مثل بانک اطلاعاتی و یا کامپوننتها )
شاید اگر کل دستور رو برداری درست بشه!