PDA

View Full Version : سئوی منفی

forestasphalt
شنبه 19 اسفند 1391, 09:30 صبح
با سلام سایت(صفحه اصلی و صفحه قالب ها ) من از تمام صفحات گوگل حذف شده(من قبلا با کلی کلمه کلیدی اول بودم ولی الان اصلا توی سرج نمیام!) تا حالا 2 بار برای من این اتفاق افتاده
سئوی منفی(یعنی دیگران کاری کنند که گوگل منو جریمه کنه) وجود داره؟
توی گوگل وب مستر هم خطایی نمیده
webnovin.net
با تشکر

SlowCode
شنبه 19 اسفند 1391, 11:28 صبح
سلام
احتمالا به خاطر استفاده بیش از حد از کلیدواژه، لینکهای نامرتبط یا ... این اتفاق افتاده! ساده ترین راه اینه که آدرس سایتت رو بدی به chkme یا سایتهای دیگه ای که سئو رو بررسی میکنن، بعد ببین چه نتیجه ای میده!

یعنی دیگران کاری کنند که گوگل منو جریمه کنه
فکر نکنم به دیگران ربطی داشته باشه! چون تنها کاری که دیگران میتونن بکنن اینه که سایت شما رو باز کنن و خیلی زود ببندن(فکر کنم حملات Dos تاثیر داشته باشه:متفکر:)

forestasphalt
شنبه 19 اسفند 1391, 11:50 صبح
خیلی وقته سایت chkme باز نمیشه ولی توی سایت های مشابه که سئو رو چک میکنم score بالای 90 درصد برام نشون میده یا همین دکتر سئو هم 94% درصد نشون میده!
شاید به خاطر بیش از حد شئو کردنم باشه!:بامزه:
این مشکل قبلا برای صفحه webnovin.net پیش اومده بود که اون صفحه کل بازدید خودشو از دست داد!
الانم برای صفحه webnovin.net/subpage/template.php این اتفاق افتاده!
جالبه من با کلمه های کلیدی که اول بودم الان اصلا توی حتی 10-20 صفحه اول گوگل هم نیستم!
وب مستر هم خطایی رو نشون نمیده!
احیانا به جز دعا چیکار میتونم بکنم ؟:لبخند:

majidariamanesh
شنبه 19 اسفند 1391, 13:17 عصر
فکر کنم گوگل فهمیده داری سرش کلاه میذاری

برادر من کلا یه سایت که پر از کلمات کلیدی داری !!!!!!!!!!دی

SlowCode
شنبه 19 اسفند 1391, 15:15 عصر
آره اینم ممکنه چون یه بحث هایی در مورد Over optimization بود. یعنی اگه سئوت زیادی خوب باشه گوگل گیر میده.
اینو بهتره با کسانی که تو این زمینه تخصص دارن در میون بزاری. ما معمولا در حد آشنایی دنبال اینطور چیزا میریم.
با نویسنده های سایت هایی مثل سئو موز و .. که تو این زمینه فعال هستن حرف بزن.

shaki_phd
شنبه 19 اسفند 1391, 15:40 عصر
سلام
براي سايت من هم اين مشكل پيش آمده است من كه اصلا از كلمات كليدي استفاده نكردم اما قبلا تو گوگل ميومد اما حالا نمياد چيكارش بايد بكنم

majidariamanesh
شنبه 19 اسفند 1391, 16:36 عصر
بخاطر تغییرات الگوریتم گوگل هم میتواند باشد

omidabedi
یک شنبه 20 اسفند 1391, 00:21 صبح
سلام دوست عزیز
این مقاله رو بخون شاید بدردت خورد