PDA

View Full Version : نمونه کار

rohollahmahmoodiany
یک شنبه 30 بهمن 1384, 00:38 صبح
اگر یکی از دوستان میتواند که یک پروژه کامل انجام شده با اکسس(در هر زمینه) را لینک بدهد یا اپ کندممنون میشوم.من میخواهم از ان برای یادگیری نکات طراحی استفاده کنم.(در واقع به عنوان مثال).خواهشا مثالهای خود اکسس را عنوان نکنید چون خیلی سنگین است.راستش خیلی عجله دارم.به امید یاری دوستان.....

rohollahmahmoodiany
یک شنبه 30 بهمن 1384, 12:10 عصر
تو رو خدا یکی تحویل بگیره.

Ali_Fallah
یک شنبه 30 بهمن 1384, 12:40 عصر
عجب که عجله هم دارید !
من خودم خیلی وقتها پیش این راهی را که شما تازه تصمیم دارید آن را بقول معروف بپیمایید طی کرده ام ولی بجایی نرسیده ام تازه آن نوع برنامه ای را هم که باب میل شماباشد یافت می نتوان! و اگر هم باشد باید آن را خریداری کنید!! و بنظر من هم اگر برنامه ای با سورس کامل هم داشته باشید فکر نکنم چیزی زیادی دستگیرتان شود!! چون بایستی بتوانیم تشخیص دهیم که کدها چطور نوشته شده و به چه کار می آیند بهترین راه ، آموزش زیر نظر یک استاد یا معلم خوب هست تا از ابتدا بتواند آموزش را بصورت صحیح انجام دهد. نظر من این بود!!!
البته برنامه های زیادی هست ولی هر کدام فقط یک مثال خیلی کوچک ومربوط به یک موضوع بخصوصی می باشند

rohollahmahmoodiany
یک شنبه 30 بهمن 1384, 23:18 عصر
بابا ما این قدر هم تازه کار نیستیم.من بسیاری از امکانات اکسس را میشناسم.حتی با vb و ado برنامه های کاربردی نوشته ام.اما راستش میخواستم این کارها را درمحیط اکسس انجام بدم.باز هم منتظر پاسخ دوستان هستم

amrabady
یک شنبه 07 اسفند 1384, 00:36 صبح
با سلام
اینم یه برنامه بازی پازل با اکسس

rohollahmahmoodiany
یک شنبه 07 اسفند 1384, 11:18 صبح
از شما متشکرم

ykm145
دوشنبه 08 اسفند 1384, 00:09 صبح
اکثر کسائیکه با وی بی کار می کنند می روند سراغ وی بی دات نت میشه بگی چرا شمادر اکسس می خواهی چنین کاری را بکنی تا من نسبت به اکسس و فراگیری ان پر انگیزه تر بشم
با تشکر