PDA

View Full Version : خبر: برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان

صفحه : [1] 2 3

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 11:41 صبح
با سلام، پیرو صحبتهای انجام شده در این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?368475-%D9%BE%DB%8C%D8%B4%D9%86%D9%87%D8%A7%D8%AF-%D8%A7%D9%81%D8%AA%D8%AA%D8%A7%D8%AD-%D8%A8%D8%AE%D8%B4%DB%8C-%D8%A8%D8%B1%D8%A7%DB%8C-%D9%86%D9%85%D9%88%D9%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7-%D8%A7%D8%A8%D8%B2%D8%A7%D8%B1-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D9%81%D8%A7%D8%AF%D9%87-%D8%B4%D8%AF%D9%87-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D9%82%DB%8C%D9%85%D8%AA-%D9%87%D8%A7-%D9%88-%D8%B1%D9%88%D8%B4-%D8%A8%D8%B3%D8%AA%D9%86-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%AF%D8%A7%D8%AF) و همچنین احساس نیاز به آشنایی بیشتر اعضا، تصمیم گرفتم دوستان رو به یک جلسه صمیمی و دوستانه در اصفهان دعوت کنم. به همین منظور با دفتر شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان هماهنگیهای لازم بعمل اومد و برای شروع، یک سالن با ظرفیت 50 نفر رو درنظر گرفتیم که درصورت استقبال اعضا، در آینده سالن بزرگتر جهت همایش هم مدنظر گرفته خواهد شد. دوستان لطفاً جهت حضور در این نشست، اعلام آمادگی کنند. ضمناً زمان برگزاری همایش هم به محض رسیدن به حدنصاب (30 نفر) اعلام خواهد شد. البته یکسری هزینه ها هم بابت برگزاری این جلسه و پذیرایی وجود داره که به همین منظور، هزینه ثبت نام در این نشست 25 هزار تومان درنظر گرفته شده که دوستان لطف میکنن و به یکی از حسابهای زیر واریز میکنند. بقیه هزینه ها رو هم شخصاً متقبل خواهم شد. لطفاً بعد از واریز مبلغ، یک پیامک به شماره 30005833000333 ارسال کنید و توی متن پیامک، عبارت «نشست پی اچ پی» و بعد، شماره فیش واریزی همراه با نام و نام خانوادگی خودتون و 4 رقم آخر شماره کارتتون رو همراه با نام بانکی که مبلغ رو بهش واریز کردین و نهایتاً شناسه کاربریتون در سایت برنامه نویس رو بنویسید تا اقدام به آمارگیری و ثبت اعضای حاضر در جلسه بشه. مثال:

نشست پی اچ پی 1234567890 محمد مصطفی شهرکی 1234 انصار MMSHFEشماره کارتها (همه به نام محمد مصطفی شهرکی) :

6037-9911-0142-3394 ملی
6104-3370-0840-9045 ملت
6273-8110-1104-2477 انصار
6273-5320-3027-4121 تجارت

مکان برگزاری: اصفهان - خیابان 22 بهمن - ساختمان شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان (پلاک 171) - طبقه همکف - سالن اجتماعات
زمان: به محض رسیدن به حدنصاب 30 نفر اعلام خواهد شد.

اهم موضوعاتی که در این نشست مورد بحث و تبادل نظر قرار خواهند گرفت:
راه اندازی یک نهاد حمایتی از برنامه نویسان جهت مدیریت بر قیمتها و قراردادها (شامل بررسی موانع و چالشها)
راه اندازی یک وب سایت برای شرکت مذکور با همکاری اعضا
بررسی ایده های اعضا برای بالا بردن سطح کیفی تالار PHP
ایجاد بخشی پویا برای ارتباط مستمر و ساده اعضا شامل یک تاپیک در همین تالار، نرم افزار موبایل (اندروید، جاوا و...) برای ارتباط اعضا با یکدیگر
تبادل برنامه ها و نرم افزارهای رایج مورد استفاده
راه اندازی آموزشگاههایی در سطح کشور با هدف پرورش برنامه نویسان خلاق

بعلاوه در پایان جلسه، به دوستان شرکت کننده، دو عدد DVD شامل بهترین نرم افزارها و e-Bookهای فارسی/لاتین موجود در زمینه طراحی و برنامه نویسی وب بعنوان هدیه ازطرف اینجانب اهدا خواهد شد.
مکان برگزاری روی نقشه با فلش سبز و خیابان 22 بهمن با علامت قرمزرنگ مشخص شده:
103080
ضمناً برای اینکه دوستان دچار سردرگمی نشن، مرتباً آمار ثبت نام شدگان به اطلاع خواهد رسید.
-----
ثبت نام کنندگان تا این لحظه (16 نفر) :
rezaonline.net (http://barnamenevis.org/member.php?230839-rezaonline.net)
$ M 3 H R D A D $ (http://barnamenevis.org/member.php?131829-M-3-H-R-D-A-D)
zarifcomputer (http://barnamenevis.org/member.php?124246-zarifcomputer)
WOLF_MEHRDAD (http://barnamenevis.org/member.php?155063-WOLF_MEHRDAD)
poriab (http://barnamenevis.org/member.php?174527-poriab)
***BiDaK*** (http://barnamenevis.org/member.php?245899-***BiDaK***)
h-rafiee (http://barnamenevis.org/member.php?193644-h-rafiee)
saman-arsenal (http://barnamenevis.org/member.php?182123-saman-arsenal)
mohsen6500 (http://barnamenevis.org/member.php?162484-mohsen6500)
Unique (http://barnamenevis.org/member.php?11933-Unique)
Amir_f (http://barnamenevis.org/member.php?281742-Amir_f)
Mohammad Salehi (http://barnamenevis.org/member.php?284726-Mohammad-Salehi)
محسن 15 (http://barnamenevis.org/member.php?122371-%D9%85%D8%AD%D8%B3%D9%86-15)
momixz (http://barnamenevis.org/member.php?289835-momixz)
Punisher_php (http://barnamenevis.org/member.php?283665-Punisher_php)
آقای مصطفی موحد (شناسه کاربری نامعلوم)

rezaonline.net
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:03 عصر
تشکر از شما پس اونجور که میشه حدس زد ، فقط کسائیکه اصفهان هستن میتونن شرکت کنن .
انشاالله گزارش نشست رو قرار بدید ، ماهم اینور دنیا مطلع باشیم .

Veteran
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:03 عصر
به نظر من اگر به صورت یک کارگاه اموزشی باشه بهتره !
در کنار اموزش
دوستان هم میتونن باهم دیگه اشنا بشن
تبادل اطلاعات بکنن
و ...

راه اندازی یک شرکت واحد جهت مدیریت بر قیمتها و قراردادها (شامل بررسی موانع و چالشها)
راه اندازی یک وب سایت برای شرکت مذکور با همکاری اعضا
بررسی ایده های اعضا برای بالا بردن سطح کیفی تالار PHP
خوب اینو میشه با زدن یک تالار بررسی کرد

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:08 عصر
بخشهایی از این جلسه با توجه به حضور افراد با سابقه بیشتر، احتمالاً همون حالت کارگاه آموزشی رو پیدا میکنه ولی ترجیح دادم بصورت نشست باشه تا همه اظهار نظر کنن و متکلم وحده نداشته باشیم. ضمناً یکی از مهمترین مزیتهای این نشست، آشنایی حضوری اعضا با هم هست. بعلاوه درسته که میشه با ایجاد یک تاپیک، این موارد رو بررسی کرد ولی نتیجه اون با برگزاری یک نشست و صحبت و مکالمه حضوری قابل قیاس نیست. ضمن اینکه ایجاد شرکت و... نیازمند شناخت بیشتری از همدیگه هست که طبیعتاً مستلزم حضور فیزیکی و جمع شدن در یک مکان دوستانه و صحبت مستقیم هست.

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:09 عصر
تشکر از شما پس اونجور که میشه حدس زد ، فقط کسائیکه اصفهان هستن میتونن شرکت کنن .
انشاالله گزارش نشست رو قرار بدید ، ماهم اینور دنیا مطلع باشیم .
نه از هر جای ایران اگه فرصت داشتین، تشریف بیارین اصفهان. هم فاله هم تماشا. اصفهان این ایام خیلی دیدنیه. با دوستانتون توی تالار هم از نزدیک آشنا میشین. بعلاوه کسی هم نمیتونه بگه اصفهان از محل زندگی من خیلی دوره چون دقیقاً وسط کشوره!

Veteran
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:12 عصر
من مشهدم :لبخند: اصفهان کجا مشهد کجا !
اگر بشه تا 20 فرودین برگذار بشه خوبه
چراکه دانشگاه ها شروع میشه و دیگه فرصت نمیشه

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:13 عصر
چرا که نه. کافیه دست بجنبونید و ثبت نام کنید تا من بتونم از عهده مخارج بر بیام و هماهنگ کنم که جلسه توی همین ایام برگزار بشه.

colors
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:19 عصر
ممنون از تلاشتون، ولی بهتر نبود حداقل تو پایتخت برگزار می شد که دسترسی و آشنایی افراد شهرستانی بیشتر و بهتر بود؟

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:22 عصر
نه دیگه زیادی داره خوش بحال پایتخت میشه. بگذارین بقیه جاهای تخت هم یه نصیبی ببرن. :چشمک:

colors
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:29 عصر
نه دیگه زیادی داره خوش بحال پایتخت میشه. بگذارین بقیه جاهای تخت هم یه نصیبی ببرن. :چشمک:

با اینکه همیشه منطقی و عادلانه حرف میزنید ولی این بار حرفتونو قبول ندارم. بحث خوشبحالی نیست. بلکه بحث کمک و آشنایه که بازدهی برگزاری تو پایتخت مطمئنا چندین برابر اصفهانو شهرهای دیگس.
بدون شک دوستان نوجوان و جوانی داریم که استعدادها و توانایی های خاصی و بالای دارند و دوست دارند تو این نشست ها که بسیار مفید هستن، شرکت کنن ولی به دلیل سن پایین یا ... نتونن تا اصفهان بیان، ولی اگه تو پایتخت باشه معمولا خانواده ها از اهمیت و ضرورت اون نسبت به فرزندشون مطلع تر میشن و شایدیم برای ثبت نام و همرایش عمل کنن

Veteran
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:33 عصر
25 هزار تومن :لبخند: نصفه پول یارانه :متفکر:(شوخی :لبخند:)
خیلی دوست دارم شرکت کنم.میخواستم ببینم امار رو هم اطلاع رسانی میکنین ؟ که چند نفر شرکت کردن تا حالا ؟!
اگه برسم 100% میام
به نظرم من زمان مناسب بین 14 تا 20 فرودین هست که دیگه از شر مهمونا خلاص میشیم

اگه یکم هزینه رو زیادتر کنین که بشه یک وسیله نقلیه هم جور کرد یک گشتی توی اصفهان زد با بچه ها فوق العاده میشه :لبخند:

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:36 عصر
اون بحث خوشبحالی و... که شوخی بود ولی از شوخی گذشته، انتخاب اصفهان به چند دلیل بوده:
1- مرکزیت کشور و درنتیجه نیاز به هزینه/زمان کمتر برای رسیدن به جلسه (برخی شهرها مثل اهواز یا زاهدان و... بیش از 24 ساعت راه برای رسیدن به تهران دارن)
2- هزینه کمتر برای برگزاری نشست با توجه به امکانات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
3- امکان حضور شخصی اینجانب با توجه به مشغله کاری و مشکلات تأهل و بازدید عید و...
4- وجود اماکن دیدنی بیشتر نسبت به تهران و توجیه بیشتر سفر برای شرکت در نشست (خیلیها با توجه به هزینه بالای اسکان و تردد در تهران و عدم آشنایی/وجود/امکان/صرفه جاهای دیدنی و تفریحی، صرفاً بخاطر نشست باید حاضر بشن.

colors
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:39 عصر
اون بحث خوشبحالی و... که شوخی بود ولی از شوخی گذشته، انتخاب اصفهان به چند دلیل بوده:
1- مرکزیت کشور و درنتیجه نیاز به هزینه/زمان کمتر برای رسیدن به جلسه (برخی شهرها مثل اهواز یا زاهدان و... بیش از 24 ساعت راه برای رسیدن به تهران دارن)
2- هزینه کمتر برای برگزاری نشست با توجه به امکانات شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان
3- امکان حضور شخصی اینجانب با توجه به مشغله کاری و مشکلات تأهل و بازدید عید و...
4- وجود اماکن دیدنی بیشتر نسبت به تهران و توجیه بیشتر سفر برای شرکت در نشست (خیلیها با توجه به هزینه بالای اسکان و تردد در تهران و عدم آشنایی/وجود/امکان/صرفه جاهای دیدنی و تفریحی، صرفاً بخاطر نشست باید حاضر بشن.

انشالا که سری بعد تهران باشه.
آقای شهرکی دقت کردین، از اون وقتی که به اصفهان نقل مکان کردین، خیلی بیشتر به هزینه و پول و اینجور چیزا دقیق میشن :لبخند:

Veteran
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:41 عصر
بیش از 24 ساعت راه برای رسیدن به تهران دارن
از خوزستان تا اصفهان 10 ساعت(اتوبوس)
تا تهران 13 ساعت (قطار):لبخند:

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:42 عصر
چه کنیم دیگه اینجا باد هم که میاد بوی اسکناس میده :لبخند:
اما از شوخی که بگذریم، بیشتر بخاطر سایرین میگم وگرنه خودم که بخش عمده ای از هزینه برگزاری جلسه شامل رزرو سالن و پذیرایی و تکثیر DVDهای هدیه و... رو شخصاً دارم متقبل میشم.

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:46 عصر
از خوزستان تا اصفهان 10 ساعت(اتوبوس)
تا تهران 13 ساعت (قطار):لبخند:
خوب خدا رو شکر که با قطار اینقدر سریع میرسین. راستش من اون سمت رو با قطار نمیدونستم سریع میشه ولی با اتوبوس خیلی راهه. ضمن اینکه از سمت جنوب شرقی مثل زاهدان، چون قطار سریع السیر نداره، مجبورن با اتوبوس بیان و اگه با قطار بیان هم دیرتر از اتوبوس میرسن. بهرحال با همون قطار هم سه ساعت دیرتر میرسین و هزینه هم باید بیشتر بدین.
اصلاً چرا بحث میکنید؟ آقا جان جلسه توی اصفهانه. میاین یا نه؟! :عصبانی::شیطان::لبخند:

Veteran
سه شنبه 06 فروردین 1392, 12:49 عصر
اصلاً چرا بحث میکنید؟ آقا جان جلسه توی اصفهانه. میاین یا نه؟!
دیکتاتور !!!!
بچه ها انقلاب کنین :لبخند:
امار شد 29 نفر به من خبر بدید ثبت نام کنم بشیم 30 نفر :قهقهه:

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 13:04 عصر
این پیشنهاد من بود که توی اصفهان چنین جلسه ای برگزار کنیم. اگه سایر دوستان تمایل دارن جای دیگری (مثلاً تهران) برگزار بشه، خودتون هماهنگ کنید چون حقیقتاً برای من بخاطر مسائلی که گفتم، مقدور نیست بیام تهران. این تاپیک رو هم ایجاد کردم که فرصتی بشه دوستان رو از نزدیک ببینم ولی اینجور که بنظر میرسه، به سرنوشت برگزاری دوره آموزشی توی شیراز دچار خواهد شد.

Jarvis
سه شنبه 06 فروردین 1392, 13:07 عصر
من مال اصفهانم ... میام... ولی PHP بلد نیستما ... طراحی قالب بلدم و CSS , HTML , JQuery , JavaScript ... حتما باید PHP هم بلد باشم ؟

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 13:17 عصر
نه بحث اصلاً در زمینه PHP تخصصی نیست. هرچند میتونه نقطه خوبی برای شروع یادگیری PHP هم باشه.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 14:31 عصر
خوشحالم که شری که درست کردم تو تالار آخر یوروووو خراب کرد :دی
نه خوبه دوستان لازم بوده شک نکنید تو این قضیه !
یک دست صدا نداره ( البته قضیه چک زدن فرق داره همون یک دست کافیه ! ) اما اگه چند نفر باشیم خیلی اوضاع کشور + اوضاع خودمون + سوادمون + درآممدون عوض میشه

این جلسه استارت کاره کساای که میاد آشنا هستند که نهایت کار میخوا د چی بشیم

جلسات بعدی دوره ای هسا ( نظر من )

چون به قول دوستمون ما بیشتر از همه به نیروی داشنجو + جوان نیاز داریم که مشکلات خودشون و دارند ( سن کم دوری راه، خظرات،نگرانی خانواده؛)

هدفم از اینکه پیشنهاد دادم این بود که یکروزی بشه تو هر شهری بشه تیمی داشت که بشه یک کارای نرمفزار و تو هر استان و شهری پیگیری کرد

استان ها میشه انتخاب های ما و شهری تو هر استان انتخاب میشه که به شهرهای دیگه استان نزدیک باشه
یعنی هر کسی تو استان انتخاب شده هست و بخواد بیاد راحت باشه
بعد ازینکه اومد دیگه میشه عضو فعال و هر استان دیگه میاد خودش دیگه نگرانی ها رفع میشه

زمان جلسه اول و به ضورت نظر سنجی مشخص کنید جون من دانشجو هستم و مشکلات خودم و دارم همچنین سایر دوستان

جند تا تاریخ مشخص کنید هر تاریخی که رای بیشتری داشت انتاب بشه

////////////////

جلسه بعدی و میتونیم تو بابل بزاریم تو انشگاه ما هماهنگی و من میتونم انجام بدم

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 14:40 عصر
یکی از ثمره های این گروه میتونه این باشه که تو هر شهر یک استاد ( یا چند ) برنامه نویسی معتبر و مورد تایید صنف انتخاب بشه که ازین پس برای کلاس های حضوری تو هر شهری به نماینده صنف مراجعه بشه ( که بشه مدرک داد ، اطلاعات معتبر و احرایی کاربردی داد ، نیرو ها که آموزش میبینند پخش نباشند و ازشون استفاده بشه )

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 14:51 عصر
"اینو میشه بصورت دوره ای هر چند ماه یکبار در یکی از دانشگاهها برگزار کرد .
خودمونم میاییم دیگه مگه چیه یکی دو شهر اینور اونور کردن که به جایی برنمیخوره"
آقا رضا بیا !!! بهونه نیار به افرادی مثل شما + آقای کرامتی + آقای شهرکی + برادر اشپیلن و خیلی ها که اسمشون و شاید ندونم اما استاد بنده هستند نیاز داریم
یکی دوروزی تبادل نظر بشه و بعدش دیگه اسم ها و اعلام کنیم و همچنین تاریخ و
راستی گردش هم خیلی حال میده !!!!

خانوم ها و آقایون لطف کنید به دوستاتون تو پروفایل هاتون + یاهو + انجمن اطلاع دهید
اگه هم برنامهنیس یک ایمیل سراری بفرسته خیلی عالی میشه چون این بخث و من به شخصه فقط برای php نمیدونم و همه بچه ها برنامه نویس بهش نیاز دارند !

colors
سه شنبه 06 فروردین 1392, 15:19 عصر
به نظر من اول تو همین تاپیک شروع به بحث و گفتگو کنیم بینیم اصلا هدفمون چیه و چرا میخوایم چنین کاری بکنیم و چه نتایجی داره.
از همه مهمتر اینه که هدفمون مشخص باشه، باید بدونیم میخوایم چکار کنیم. الان راستش من هنوز نفهمیدم در واقع شما میخوایم چکار کنیم؟ پس اول بهتره چند روزی این تایپک رو با نظرات همه دوستان طویل کنیم و نحایتا یه جمع بندی و اولیت بندی از نظرات و راه کارهارو مشخص کنیم و هدف اصلیمون رو داشته باشیم. بعدش وقتی هدفمون از این کا ر(کدوم کار) مشخص باشه میتونیم بهتر تصمیم و نظر بدیم.
الان اون کدوم کار تو پرانتز رو به این دلیل گفتم چون واقعا الان نمیدونم ما می خوایم چکار کنیم و چه چیزی رو بسازیم و چه نتایجی بدست بیاریم. بهتره یه پ خ به فعلان این انجمن بدیم و بیان نظرشونو مطرح کنن که در راستای این نشت ها چه چیزی بررسی بشه و چه هدفی مشخص بشه.

بعدشم به نظر من بهتره یکی دو جلسه به صورت آنلاین (کنفرانس تصویری) دورهم جمع بشیم و بیشتر با هم آشنا بشیم و اگه هدفمون مشخص بود در موردش صحبت کنیم. خلاصه هر چی که باشیم خودمون اینکاره هستیم و برگزاری کنفرانس آنلاین باید کار راحتی برامون باشه.

مطمئنا همه درگیر کار و زندگی خودمون هستیم و به ندرت وقت برنامه ریزی و سامندهی به چنین موضوعاتی رو داریم، ولی خواهشا یکمی جدی بگیریمش چون اگه هدف مشخص و اتحاد خوبی داشته باشیم، چه بسا که کل کشورو تحت تاثیر قراردادیم. خداوکیلی اینجا افراد خیلی باهوش و توانای هستن. من که تمام اعضای این تالارو افرادی با استعداد، توانا، باهوش و با ایده های جدید میبینم که چون فرصت مناسبی برای عملی کردن افکارشون ندارن معمولا ته صف هستن.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 15:29 عصر
فکر خوبیه آقای رنگارنگ
هدف مشخث بشه بهتره
من تو 3 تا تاپیکی در مورد این موضوع زدم نظرام و گفتم که مجموعشو اینجا میزارم دوباره و توسعه میدمش
شما دوستان هم اینکار و کنید

colors
سه شنبه 06 فروردین 1392, 15:40 عصر
بله امضاتون صحیحو سالم اینجاس.

برگزاری نشست صمیمانه اعضای تالار PHP در اصفهان
بیایم تا با هم دیگه فکری واسه خودمون کنیم !
مشکلات به خودی خود تغییر نمیکنند پس باید هدفی انتخاب کرد و پیش به سوی اون تاخت و تاخت....

rezaonline.net
سه شنبه 06 فروردین 1392, 19:46 عصر
یه مساله .
الان چه جوری هماهنگ کنیم که اگه شب موندیم چیکار کنیم؟
سالنی که آقای شهرکی در نظر گرفتن احیانا مسجدی چیزی داره ؟:لبخند:
من تا سه روز دیگه نتیجه نهایی رو اعلام میکنم ، از همین الان بگم سعی میکنم کارا رو جور کنم و بیام ، باعث خوشحالی بنده هست که در حضور دوستان باشیم .
سامانم چک و چک کاری میکنم میارمش .
مهرداد میای دیگه ؟

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 19:54 عصر
من هر وقت کیسه خواب خودم و تو انباری تونستم پیدا کنم میام دادا :دی

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 20:09 عصر
دوستان گرامی، محورهای فعالیت جلسه توی پست اول همین تاپیک مشخص شده. دیگه بهتره زیاد بزرگش نکنیم که نیاز به بیش از یک روز کاری داشته باشیم. ضمناً چیزی که زیاده توی اصفهان (بخصوص در ایام عید) مکان برای اسکان نوروزی. یکیش باغ غدیر که پیاده تا محل شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان 5 دقیقه راه داره و با خیال راحت میتونید از کانکسهای آماده، اجاره کنید. اگر هم دوست نداشتین، میتونید خودتون چادر بزنید. مسجد و امامزاده هم زیاد داره! فقط خواهشاً نگین که تأمین محل اسکان هم با بنده است! من نهایتاً میتونم سالن اجتماعات شهرک رو رزرو کنم که اونهم بعد از رسیدن به حدنصابه چون وقتی اسم رزرو بیاد، هزینه رو همون اول میگیرن و اگه بعداً کسی نیاد، کلی ضرر میکنم. بخاطر همین میگم هزینه رو اول پرداخت کنید. اگر به هر دلیلی هم به حدنصاب نرسید، هزینه پرداخت شده توسط اعضا به حسابشون برگشت داده میشه. موفق باشید.

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 20:11 عصر
جلسه آنلاین هم فکر خوبیه ولی اولاً امکانش برای همه مقدور نیست و ثانیاً سرعت تبادل نظرش به هیچ عنوان با نتایج جلسه حضوری قابل مقایسه نیست. بعلاوه چه ایرادی داره که هر چند وقت یکبار بچه های فعال تالار PHP دور هم جمع بشیم و همدیگه رو ورای این آواتارها ببینیم؟ ما هم یک اجتماع کوچک هستیم که قصد داریم قدمهای بزرگی برداریم. بنابراین منطقیه که اولین قدم یعنی شناخت دقیق از همدیگه رو کمی محکمتر برداریم.

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 06 فروردین 1392, 20:23 عصر
دوستان حق با جناب شهرکی هست
اسکان مشکلی نیست اصلا تا صبح یک پروژه و با لب تاپمون انجام میدیم
یک کار خیر مثل پروژه ثبت اطلاعات ایتام
خلاصه ما مرد عملیم ! ( نه هر عملی ها :دی ) باید یک محصول و خروجی داشته باشیم دیگه
من هستم تو ایم عید باشه خیلی خوبه

MMSHFE
سه شنبه 06 فروردین 1392, 20:36 عصر
آقایون هرکی پایه است، لطف کنه و هزینه رو واریز کنه تا بتونیم آمارگیری کنیم و وقتی به حدنصاب رسید، سالن رو رزرو کنم. اگر هم نرسید و تصمیم به انصراف گرفتیم، هزینه ها رو برگشت میدم. مزیت این روش اینه که وقتی یکی هزینه پرداخت کنه، بیشتر برای برگزاری جلسه تلاش/تبلیغ/عضویابی میکنه.

colors
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 00:17 صبح
الان که تقویمو میبینم فک کنم 24م همین ماه بهترین وقت باشه. جمعش که 23م هست راه میفتیم فرداش که 24م و شنبه ست نشت برگزار بشه و همون شب راه بیفتم و نحایتا 25م که تعطیله و میشه یکشنبه برسیم خونه استراحت کنیم.

ضمنا شاید بعضی از دوستان مث خودم تازه از مسافرت اومده باشن ولی خیلی داغون کنندس که بخوام تو این روزا دوباره از شهر خارج شم.

Veteran
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 00:22 صبح
24م و شنبه
دانشگاه :کف:

هفته اول بعد از 13 به در که کسی نمیره اما بعدش که دیگه ....:کف:

Jarvis
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 00:24 صبح
الان نهایتا 4 یا 5 نفریم فکر کنم ... شایدم کمتر .. با این حال فکر نمیکنم نشست برگزار بشه ... یه مقداری اطلاع رسانی کنید تا بقیه هم مطلع بشن .. به علاوه لینک همین تاپیک رو بهشون بدید ...
وقتی به بیش از 10 نفر رسیدیم همگی پول رو واریز کنیم...
من خیلی دوست دارم بیام ... تا خود شهر اصفهان 35 کیلومتر مسافت دارم که باید طی کنم ...
دوستان تا می تونید اطلاع رسانی کنید ... پست دادن الکی اینجا فایده نداره
فعلا یا علی

rezaonline.net
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 00:34 صبح
خوش به حالتون که 30 کیلو متر فاصله دارید .
ما 430 کیلو متر ، به عبارتی 12 ساعت رفت 12 برگشت:افسرده:

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 00:53 صبح
شنبه منم کلاس دارم کنفرانسم دارم :دی تو ایم عید میشد خوب بود

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 01:07 صبح
من نظرم اینه که هرکسی که دوست داره بیاد به مشکلات دیگه فکر نکنه و پول و واریز کنه و آثا شهرکی هم اسمش و تو تاپیک اول بیاره و تعداد ثبت نامی ها هم مشخص میشه

وقتی به حد نصاب افراد رسیدیم از بین شرکت ککندگان یک زمان با نظر سنجی مشخص میشه که همه بتونند شرکت کنند
اون دسته که با وقت مشخص شده مشکل دارند پولشون و پس بگیرند و تو این فاصله هم ممکنه باز جایگزین بشن

نهایت این شرط ها تو در تو من :دی اینه که هرکی میخواد بیاد معلوم میشه و وقت نشست هم یک وقت با نظر همه دوستان

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 01:09 صبح
یک ایمیل سراسری به همه اعضا کل انجمن برنامه نویس بزنید !!!! کاری نداره که یک کلیکه :دی شاید دوستانی باشند که بخوان بیا

Jarvis
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 01:21 صبح
من منظورم این بود که حداقل 10 نفر از این بحث مطلع بشن و اعلام آمادگی کنن مث من ... که امیدوار بشیم به اینکه پول رو واریز کنیم ... الان کدوم یکی از ما ها فردا میره پول رو واریز کنه ... از کجا معلوم که تا 30 ام هم به حد نصاب برسیم یا نه ...
بزارید حداقل نصف حد نصاب اعلام آمادگی بکنن و بعد حرف واریز رو بزنید که این بنده خدا هم توی زحمت الکی نیوفته ...

armintirand
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 01:31 صبح
خیلی برام ناراحت کنندس که یکی با هزینه خودش داره یک حرکتی شروع میکنه و به دیگران خدمت میکنه بعد استقبال کمه و علاوه بر اون تیکه هم میندازن. کاش سرم خلوت بود میتونستم بیام ولی با این وجود براتون آرزوی موفقیت میکنم آقای شهرکی.:قلب:

MMSHFE
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 09:12 صبح
من دیشب به همه افرادی که توی لیست دوستانم در سایت برنامه نویس بودن، پیام خصوصی ارسال کردم. 120 نفر شد و مقداری هم زمان برد چون حداکثر هر پیام میتونه 5 گیرنده داشته باشه. برای همین توی 24 پیام گروهی فرستادم. ارسال پیام گروهی به اون شکلی که میخواین توی سایت درنظر گرفته نشده متأسفانه یا حداقل من ندیدم. اگه راه دیگری هست، بگین تا انجام بدیم. ضمناً همین افراد هم که اعلام آمادگی کردن اگه هزینه رو بدن و اسمشون توی تاپیک ذکر بشه، بقیه که میخوان بیان موضوع رو جدیتر میبینن. اگه همه بخوایم منتظر بمونیم که به 10 نفر برسه بعد پول بدیم، هیچوقت این 10 نفر تکمیل نخواهد شد. نمیدونم شاید هم دلیلش بحث عدم اعتماد و این حرفها باشه که طبیعی هم هست ولی بهرحال 25 هزار تومان به جایی بر نمیخوره و ارزش امتحانش رو داره. فکر کنید دارین از یک فروشگاه خرید میکنید که پرداخت آنلاین داره و eNamad هم نداره! اینم یه جور ریسکه. البته این حرف رو برای اونهایی میگم که به بنده اعتماد ندارن.

Veteran
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 09:37 صبح
وقتی به حد نصاب افراد رسیدیم از بین شرکت ککندگان یک زمان با نظر سنجی مشخص میشه که همه بتونند شرکت کنند
اون دسته که با وقت مشخص شده مشکل دارند پولشون و پس بگیرند و تو این فاصله هم ممکنه باز جایگزین بشن
اگر به این شکل باشه خوبه !
جناب شهرکی شما مشکلی ندارید ؟

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:02 صبح
دوستان اوناای که میخوان بیان دیگه نگن پول پس میدیم نمیدیم
خیلی حرف زننده ای هست
هماهنگی ها خیلی دردسر داره
حالا که ایشون زحمت و کشیدن اعلام کنید زودتر
بانک ملت انتقال وجه اینترنتی نداره ؟

zarifcomputer
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:09 صبح
سلام به همه
قبل از هر چیز سال جدید را به همه تبریک میگم و امیدوارم سال خوبی در پیش رو داشته باشید.

طرح خوبی هست که همه دور هم جمع بشن . البته در تاپیک بچه های دات نت هم چند ماه پیش یه چنین فراخوانی زده شد و متاسفانه خروجی مناسبی نداشت. من فکر میکنم بحث اعتماد و 25 هزار تومن و 13 ساعت راه و ... در حاشیه موضوع قرار داره
مشکلی که در تاپیک بچه های دات نت وجود داشت تقریبا به همون شکل داره تو همین تاپیک تکرار میشه .
من هم به پی اچ پی علاقه دارم ولی متاسفانه گرفتاری هام این روزها خیلی زیاده و فرصت زیادی برای شرکت در این نشست ندارم .
به آقای شهرکی عزیز پیشنهاد میکنم برای اینکه استارت کار زده بشه سعی کنید مشکلاتی که تو همین چند پست توسط اعضاء مطرح شد را برطرف کنید . بعد منتظر باشید ببینید چند یار واقعی برای علی(ع) در کوفه باقی میماند!!!
مثلا اگر برای شروع کنفرانس آنلاین را برگزار کنید و فقط به صورت آزمایشی اعلام کنید که در تاریخ فلان در ساعت فلان کنفرانس در محیط فلان برگزار میشه که هیچ هزینه و سختی و ... هم برای کسی نداره . فقط دوستان علاقمند (یاران واقعی علی(ع) در کوفه) باید زحمت بکشند و کامپیوترشونو روشن کنند و بیان تو نت و تو کنفرانس شرکت کنند . هزینه تقریبی اش هم برابر است با یک ساعت برق کامپیوتر و احتمالا یک چایی و بیسکوییت که خودشان تهیه خواهند کردو پشت میزشان میل میکنند.
بعد آمار بگیرید ببینید تعداد به 15 نفر آنلاین میرسه یا نه
با تکرار این کنفرانش ها سطح انرژی اعضا بالاتر رفته و کم کم علاقمند به شرکت در نشست حضوری خواهند شد . شاید بعد از اجرای 5 کنفرانس آنلاین بتوانید نشست حضوری را با یک فراخوان ساده به سرعت در اصفهان برگزار کنید .
مطمئنا فرد دلسوزی مثل شما باید برای خدمات با ارزشی که ارائه میدهد زحمت کمتری متحمل شود . اشتیاق اعضاء برای شرکت در نشست حضوری هم با گفتگوی آنلاین بیشتر خواهد شد. توصیه های بنده را به عنوان برادر کوچکتر خود در نظر بگیرید . امیدوارم در اهداف متعالی خود و دوستانتان موفق و سر بلند باشید. ضمنا با استفاده از عبارت یاران علی(ع) در کوفه قصد جسارت به کسی را نداشتم . این فقط انتقال تجربه فردی خودم به شما عزیزان بود.

ravand
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:47 صبح
باور کنید اگه این تالار یه اتاق چت هم داشت کلی کارمون راه می افتاد. من از زمانی که با دوستان برنامه نویسم چت کردم اطلاعاتم خیلی بیشتر شد. الان عصر فناوری اطلاعاته. حالا ما برای یه جلسه ی کوچیک باید از این ور کشور بلند شیم بریم اون ور کشور؟ :لبخند:
البته برای من که زیاد سخت نیست. از کاشان بلند شم برم اصفهان. ولی برای بقیه یه جورایی مشکله. خوبه که توی جلسه ای که دارید این موضوع رو هم مطرح کنید.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:49 صبح
دوستان زیادی به من پی ام دادن از سایت برنامه نویس
گفتند که این کار مسخره ای هست !!! گفت شر بود درست کردی ؟
گفت اونیکه پروژه داره نمیاد تو سایت بگیره و پولشو با جند نفر تقسیم کنه !
گفتم نمیخوایم به کسی پروژه بدیم ! میخوایم صنف حمایت از برنامه نویسان و راه بندازیم ! میخوایم فرهنگ سازی کنیم ! می خوایم اعتبار حقوقی بدیم نه مادی !
میخوایم اعتبار بدیم به متخصصان نه شاگرد میدیم نه پروژه ! البته همه اینا خودش با دنباله گیری هدف اصلی میاد به سمتشون !
این استارت و گام بزرگ و به چشم سایت های مثل پونیشا نگیرید !

دوستان هرکی تا الان فهمید چی به چیه یا هر فکر و جهتی داره به این کار بیاد بگه کلا چی گرفت از کل موضوع + یا کلا بیاد پیشنهاد بده + انتقاد کنه + فک کنم به قول آقای ظریف مشکل هزینه نیست چون ما برنامه نویسیم عشقمون اینه که تو بهترین راه و ایده ها قدم بگذاریم و تازه ترین انتخاب ها و استفاده کنیم !

پس لطف صحبت دوستان و تو این تاپیک و تا پیک که تو پست اول بهش اشاره شد بخونید و نظر بدید !
نیمخوایم جمع بشیم که یک کارگاه اموزشی داشته باشم

شاید تفکرات من خیلی زیادی باشه
اما دلم میخواد 10 سال بعد که به ثمر نشست این استارت ما "عکس گروهی ما تو اصفهان ( نصف جهان ) بشه یک عکس که مثل عکس های قدیمی بیلگیتس و استیو و میبینید که با هم بودند..." ارزش و کلی حرف توش باشه
بارها شده به خودم بگم این شد کار؟؟ کد بنویسم ؟؟ هی واسه ناز اینو اون 50 تومن پایین بیارم پول پروژه و ؟؟
خیلی وقت ها حالم از خودم بهم خورده

خیلی جاها نتونستم با افتخار بگم من برنامه نویسم !!!!!!

باید کاری کنیم که به قول رضا قربانی این جندین سال ( 1 سال تا 10 سال ) که تاحالا کار کردیم و نخوابیدیم و از چشم و سلامتی و انرژی گرفته تا خانواده و شادی و جوانی و گردش .... که زدیم نشه پشیمونیمون بگیم می ارزید!

rastac
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:52 صبح
سلام به همه دوستان
به نظر من کار خیلی خوبیه . کاملا موافقم. این که یه گروه درست کنیم که افراد از نزدیک با هم آشنا بشن و در مورد اهدافی که دارن با هم تبادل نظر کنن نه تنها بد نیست که اتفاقا خیلی هم لازم و ضروریه.
بیاین یه کم بلند مدت فکر کنیم. میدونین اگه این فکر پا بگیره و ادامه دار بشه چه نتیجه خوبی میشه ازش گرفت؟

تا اینجا که نظرات شما رو خوندم ظاهرا تنها مشکل اساسی دور بودن راهه. و بعد از اون این که چه کار کنیم و هدفمون چیه و کی میاد و کی نمی آد و ماهانه باشه و ... و خلاصه هزار جور سوال دیگه.
در مورد دوری راه به قول آقای شهرکی هم فاله و هم تماشا . اصفهان که جای خود داره ،اگه جای دیگه ای هم بود حداقل به یه سفر رفتنش می ارزه.
واما در مورد بقیه سوال ها و اما و اگر ها هم باید بگم تا همدیگه رو نبینیم و از نزدیک آشنا نشیم هیچ اتفاقی نمی افته. به یه دلیل ساده چون همه مون توی خونه پشت میز نشستیم و حکم صادر می کنیم.

من با این که تا الان خیلی عضو فعالی نبودم کاملا موافقم و باز هم به قول آقای شهرکی خیلی مهم نیست که در وهله اول چی بلدیم و چقدر تجربه داریم بلکه مهم برداشتن قدم اوله. بعد از اون بقیه کارها با سرعت بیشتری انجام میشه.

باز هم تکرار میکنم : بیاین بلند مدت فکر کنیم.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:55 صبح
باور کنید اگه این تالار یه اتاق چت هم داشت کلی کارمون راه می افتاد. من از زمانی که با دوستان برنامه نویسم چت کردم اطلاعاتم خیلی بیشتر شد. الان عصر فناوری اطلاعاته. حالا ما برای یه جلسه ی کوچیک باید از این ور کشور بلند شیم بریم اون ور کشور؟ :لبخند:
البته برای من که زیاد سخت نیست. از کاشان بلند شم برم اصفهان. ولی برای بقیه یه جورایی مشکله. خوبه که توی جلسه ای که دارید این موضوع رو هم مطرح کنید.

باور کنید که مشکل اومدن خودتون باعث میشه هدف زیر سوال بره !

اگه کنفرانس آنلاین و چت میتونست 100 % مفید باشه
اگه مشکل برنامه نویسا سوال جواب تو جته واسه حل یک تیکه کد ؟ که اون جاش تو جستجو و کتاب خوندنه نه سوال ها پی در پی !
دیگه چرا کنفرانس ها دوره ها نسشت ها بزرگ میزارند؟؟

انقدر به فکر خودمون هستیم !
انقدر به فکر این هستیم که کارا پیش پا فتادمون و انجام بدیم
انقدر به فکر اهداف کوپیک هستیم که
انقدر اهداف بزرگ و با چنید اهداف کوچیک مقایسه میکنیم و تو حساب کتاب اینکه چند تا هدف کوچیک می ارزه به یک هدف بزرگ موندیم
که نمی خوایم تلاشی کنیم
حرفم کلی بود مربوط به دوست خوبم راوند نبود

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 11:58 صبح
وقتی داشتم curl و یاد میگرفتم استادم بهم گفت اگه بخوای زیاد سوال کنی این میشه عادت ! و دیگه قدرت تحقیق از تو گرفته میشه
مشکل به دست آوردن کد نیست ! مشکل این نیست که به ما پروژه برسه !
مشکل این نیست که یک سی ام اس کامل دستمون برسه و از این به بعد باهاش مشتری هامونو بگردونیم !!!!!!!!!

مشکل پول نیست چون اگه کسی مزه پول و تو برنامه نویسی نمی چشید یا کلا هر لذت مادی و معنوی ای منظرمه هیچوت تو این عرصه ادامه نمیداد !!

به مشکلات خودتون رجوع کنید !

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:03 عصر
انقدر اهداف داشتم و دارم که تو کاغذام نوشتم و تلنبار کردمشون
دور خیلی ها که مهم بودن خط کشیدم
خیلی ها و با خط درشت نوشتم ..
بعد چند ماه که نگاه میکردم همون ایده ها که تو دوره خودشون خیلی روشون متمرکز بود و فکرم و درگیر کرده بودند و خیلی راحت خط میکشم....
ما که به تنهایی نمیتونیم تصمیم بگیریم که یک سایت و شروع کنیم که بعد بشه مثل فیسبوک....
اهداف های تو کاغذموون هم با یک تابع زمان که ورودیش عمرما هست !!!! هی نوشته میشن و خط خورده میشن
باید فکرمان+نظرمامون و رو هم بریزیم
که چرا واقعا برنامه نویس شدیم ؟
آیا از برنامه نویس شدن راضی هستمی ؟؟
تا کجا پیش میریم ؟؟
چی میشیم ؟

ravand
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:05 عصر
حالا میخوایم در مورد چی حرف بزنیم؟ :متفکر: این نباشه که مثل خیلی از کنفرانس ها و بحث ها بدون هیچ نتیجه گیری و کاری باشه.
اگه دیدید من گفتم اتاق چت برای این بود که مدام با هم در ارتباط باشیم. حداقل هفته ای دو بار ، با یه بار دور هم جمع شدن فکر نمیکنم زیاد فایده ای داشته باشه.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:07 عصر
عید میشه + مسافرت میشه +تابستون میشه + وقت دانشگاه میشه + مهمونی میریم + تو رانندگی+تو کلاس درس...همش دستم یک کاغذ و فکرم پیشه اینه که فلان کد و باید چجوری نوشت...
نشد مثل خیلی ها مسافرت برم + بخندم+تفریح کنم+جوانی کنم+بزنم بپوشم ( تفریح سالم !!! )
اخرین باری که مسافرت رفتم و یادم نمیاد !

خوب حد اقل این مسافرت خیلی شبیه تو خونه بودنمونه با همون افکار همون دوستان همون لذت ها حو خیلی چیز ها دیگه که حسرتش مونده بود برامون

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:10 عصر
حالا میخوایم در مورد چی حرف بزنیم؟ :متفکر: این نباشه که مثل خیلی از کنفرانس ها و بحث ها بدون هیچ نتیجه گیری و کاری باشه.
اگه دیدید من گفتم اتاق چت برای این بود که مدام با هم در ارتباط باشیم. حداقل هفته ای دو بار ، با یه بار دور هم جمع شدن فکر نمیکنم زیاد فایده ای داشته باشه.

من و شما تو پت حرف میزنیم من منظوری نداشتم خواستم هدف و جا بندازم
شما یکی از ادم هایی باش که حرف میخوای بزنی
اونی که میاد هم میدونه چی میخواد بشنوه هم میدونه چی میخواد بگه
من اون اون یکی ...نمیخایم حرف بزنیم و الا صحبت ها و ضبط می کردیم

همه حرف دارند ندارین ؟؟

بازم میگم حرفام کلیه به فرد خاصی اشاره نمیکنم

دوستان در مورد همه چیز نظر بدند

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:17 عصر
به قول رضا آنلاين ما برنامه نويسيم و تو محيط مجازي هستيم و پايگاهمون بايد يک سايت باشه
اما همراه اون بايد نشست هاي دوره اي باشه و حتما فايده داره

الان نگيد سايت چه سايتي هست ؟؟؟
اينو بايد همه بگيم !

amin_sltny
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:53 عصر
ما هم که زیاد وارد نیستیم می تونیم بیایم؟؟؟

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 12:56 عصر
ما هم که زیاد وارد نیستیم می تونیم بیایم؟؟؟
ما هم مثل شما هستیم افتخار میدید

مبین رنجبر
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 13:04 عصر
به نظر میاد برنامه ریزی دقیقی انجام نشده.تاریخ هنوز نامشخص هست و اینطور به نظر میاد که مدیریت مکان برگزاری ، منتظر پول هست تا یک روز خاص را به این موضوع اختصاص دهد.
اگر برنامه نویس های غیر PHP هم می توانند شرکت کنند می بایست در تالار عمومی مطرح نمایید و عنوان تاپیک چیزی غیر از نشست اعضای تالار PHP می بود.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 13:09 عصر
هر نظری هست دوستان تو تاپیک بیان کنند تا همه موضوع براشون روشن باشه
به دوستاتون هم اطلاع رسانی کنید
فکر خوبیه و لازمه که تو تاپیک عمومی بحث انتقال داده بشه چون اکثر ماها چد زبن کار میکنیم
و بحث ها ما مربوط به فقط php نیست

MMSHFE
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 13:44 عصر
به نظر میاد برنامه ریزی دقیقی انجام نشده.تاریخ هنوز نامشخص هست و اینطور به نظر میاد که مدیریت مکان برگزاری ، منتظر پول هست تا یک روز خاص را به این موضوع اختصاص دهد.
اگر برنامه نویس های غیر PHP هم می توانند شرکت کنند می بایست در تالار عمومی مطرح نمایید و عنوان تاپیک چیزی غیر از نشست اعضای تالار PHP می بود.
دوست گرامی، قبلاً قرار بود کلاس آموزش PHP برگزار کنم و با آموزشگاه هماهنگ کردم و قرار شد وقتی به حدنصاب رسید، هزینه رو پرداخت کنن و کلاس شروع بشه ولی در این مورد، از اونجا که سالن اجتماعات باید از قبل در روز مشخص شده رزرو و هزینه اون قبلاً پرداخت بشه و قابل برگشت هم نیست، گفتم که دوستان هزینه رو پرداخت کنن و وقتی به حدنصاب رسید، با مدیریت شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان برای رزرو سالن هماهنگ کنم و بعد تاریخ رو بگم. اگر هم به حدنصاب نرسید، هزینه دوستان رو برگردونم. بخاطر همین مسئله است که به قول شما «منتظر پول» هستم تا یک روز خاص رو اختصاص بدم. ضمناً در مرحله اول بنظرم بهتره همین اعضای تالار PHP باشن و اگه به نتیجه خوبی برای مدیریت و ساماندهی پروژه های PHP رسیدیم، اونوقت دایره فعالیتمون رو گسترش میدیم و در غیر اینصورت، از جمع کردن عده زیادی برنامه نویس با تخصصها و دانشهای مختلف که طبیعتاً دغدغه های خاطر متفاوتی هم خواهند داشت، چیزی بجز یک جلسه شلوغ و بدون برنامه عایدمون نخواهد شد.

armsoftpc
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:07 عصر
به نام خدا
با عرض سلام خدمت تمامی دوستان
به نظر برگزاری چنین جلسه فایده چندانی نخواهد داشت، (با یه گل بهار نمیشه!!!)، همونطور که جناب ravand (http://barnamenevis.org/member.php?147061-ravand) گفتند اتاق چت فکر بهتری است.:متفکر:
اما در مورد شیوه اجرا، من فکر می کنم، اکثر دوستانی که در چنین تاپیک هایی شرکت می کنند، بیش تر به دنبال کار هستند (مبنای روند رو هم روی این قرار بدیم و انتقال و اشتراک اطلاعات هم توی این حین انجام میدیم.)

و به این دلیل به نظر من بهتره که شما (آقای شهرکی) و دیگر دوستانی که در این زمینه مهارت دارند(بازاریابی و کسب درآمد)، کار و پروژه ای تشکیل بدید(ند) که درآمد پولی برای برنامه نویسان داشته باشه و از برنامه نویسان متوسط به بالا توی این کار ازشون استفاده بشه، در مورد ارتباط به افراد ثابت گروه که حتما باید تعدادشان محدود باشد، انجمن تشکیل میدیم که فقط افراد ثابت گروه در اون شرکت می کنند(انجمن عمومی نیست) از روش های دیگر ارتباط هم رد و بدل شماره ها بین افراد گروه است، در ضمن باید افراد گروه همدیگر رو بشناسند و نام واقعی همدیگر رو بدونند.(من به خود شما اعتماد دارم، اما این موارد تمهیدات امنیتی برای سایر افراد گروه است.)

برای سایر افرادی که می خواهند وارد گروه شوند(در آینده) هم به صورت کارآموز وارد شده و مدتی بعد اگر کارشون خوب بود وارد گروه می شوند.
موفق و پیروز باشید. :لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:21 عصر
همه صحبت ها شما و میتونه یک سیستم مدیریت پروژه که تو قالب یک سایت هست انجام بده مدیریت اعضا سطوح دسترسی تعریف پروژه زمانبندی تحویل پارت های محول شده و و و
خوب قصد نهایی ما هم همینه
نمیخوایم تو یک روز ملاقات که پروژه تحویل بدیم به بازار ها داخلی خارجی
بنده تو پونیشا پول و میدم 5 روز طول میکشه تا پیغام من و تقبل کننده پروژه ج بده

ما میخوایم اشنا باشیم با هم و بعدش سیستمی که طراحی میشه مدیریت کارها و به عهده بگیره و بخش های خصوصی این سیستم باعث جلو گیری از بی نظمی میشه و در کل میشه گفت سیستمی که با کسی شوخی نداره و مفید و کار آمده

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:22 عصر
البته سیستمی که گفتم موجود هست اما نه به صورتی که من مد نظر دارم
اما خوب لازمش اینه افراد به صورت فیزیکی پیمان ببندن

مبین رنجبر
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 15:47 عصر
ببینید برای برگزاری نشست باید تاریخ اون از قبل مشخص باشه و اینکه به حد نساب رسیدن نیازی به انتقال پول نداره.پس نتیجه حرف شما اینه که نشست برنامه نویس های PHP هست.ولی ساماندهی پروژه ها معنی خاصی نداره.

دوستان دیگر هم با طرح کردن موضوع تشکیل انجمن،صنف و ... به فکر انحصاری کردن هستند.

ravand
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:12 عصر
ببینید. اصلا نیازی هم نیست که هزینه و وقت صرف بکنیم و بیایم اتاق چت بسازیم این سرویس های چت هست رئیس سایتش از خداشه که کسی بیاد یه اتاق چت آموزشی راه بندازه . من و یکی از دوستام شش سال پیش امدیم توی همین سایت http://l4i.ir/ یه اتاق آموزش کامپیوتر و وبلاگ نویسی و این چیزا راه انداخیتم و کلی استقبال شد. هم صوتی هست و هم تصویری . و میشه ورود و خروجی افراد رو هم مدیریت کرد. و خیلی از سایت های دیگه، اصلا علم کامپیوتر و اینترنت بوجود امده تا کار آدم ها رو راحت تر بکنه. نه اینکه ما برای یه دور هم جمع شدن بیایم کلی هزینه و وقت صرف بکنیم. فوق . فوقش آقای شهرکی میتونه 50 نفر و جمع کنه که فقط یه بار دور هم جمع بشیم ولی اینطوری ما میتونیم کلی آدم رو جمع کنیم. و هر وقت که دوست داشتیم کنفرانس و برگزار کنیم و قبلش یه اطلاعیه به هم بدیم.

rezaonline.net
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:15 عصر
واریز انجام شد .

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:41 عصر
درسته تالار هست
نیاز هم به لینک دادن نیست !
تو همین صحبت ها آنلاین وسط یک حرف جدی بنده بلند میشم میرم دستشوای !
یا صدا نمیاد
صحبت قطع میشه
انقدر بحث و کوچیک نشمرید

اجباری نیست دوستان ! نگردین بدیهای این پیشنهاد و پیدا کنید و با اون نیامدن خودتون و توجیح کنید ! یکم خوبی هاشو ببنید حتی اگه نخواین بیاین

MMSHFE
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 16:56 عصر
واقعاً نمیدونم چی بگم. وقتی اینقدر ایده آل فکر میکنید، آدم به این نتیجه میرسه که لابد مشکلی نداریم. دوستان، چرا دقت نمیکنید که هنوز به اون مرحله از پختگی بخصوص توی کارهای تیمی نرسیدیم که بخوایم از راه دور با هم صحبت کنیم؟ توی شرکت، وقتی همه اعضا حضوری شرکت میکنن، یک ماه طول میکشه به افراد جدید استانداردها و روال کاری رو منتقل کنیم، اونوقت میخواین اینهمه برنامه نویس که هرکدوم برای خودشون مدعی هستن، از راه دور با هم هماهنگ بشن و کاری به این بزرگی رو پیش ببریم؟ اگه واقعاً جلسات آنلاین جواب میده (حداقل توی ایران) چرا اینقدر در کشور سالانه همایش و کنفرانس و جلسه برگزار میکنن؟ آیا غیر از اینه که نتیجه دیدار حضوری هنوز توی ایران بهتره؟ یکبار حضوراً با هم آشنا بشیم تا کار جدی درنظر گرفته بشه و قرارداد و... تنظیم بشه، بعد اگه دوست داشتین، غیرحضوری فعالیت کنید. برای مثال، خود شما حاضرین یک پروژه مهم رو با یکنفر که تابحال اصلاً ندیدینش و شناخت نزدیکی از هم ندارین و قرارداد هم باهاش نبستین پیش ببرین که انتظار دارین چنین تشکیلاتی رو با جلسات آنلاین راه اندازی کنیم؟ انصافاً بعضی وقتها بخاطر یکسری برخوردها تصمیم میگیرم کلاً از سایت برم ولی باز میگم ولش کن! باور کنید این وقتی که برای سایت و رفع اشکال و... میگذارم اگه به کارهای شخصی خودم میرسیدم درآمدم بالای 10 میلیون تومان در ماه میشد. بخدا قصدم منت گذاشتن نیست چون تقریباً همه منو حداقل توی این سایت میشناسن ولی یکسری برخوردها و نظرات واقعاً خام هستن. مثلاً یکی بهم پیام فرستاده که چرا اینقدر تابلو دنبال پول جمع کردن از بقیه ام؟! آخه یکی نیست بگه من اگه دنبال پول بودم که اینهمه مقاله که رکورد دانلود بالای 8000 بار دارن رو رایگان نمیگذاشتم و یک کتاب مینوشتم و میفروختم. خیلی بیشتر از اینجور کارها و پروژه ها هم گیرم میومد.
بگذریم! دوستان هرکس میخواد شرکت کنه، هزینه رو واریز کنه. هرکس هم بنظرش مفید نمیاد، از کنار این تاپیک مثل خیلی تاپیکهای دیگه بیخیال بگذره.
موفق باشید.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 17:04 عصر
عرض که کردم همه دنبال نیمه خالی لیوان هستند
این همه گفتم نظر بدید و بگین بحث چی باشه همه دارند انتقاد میکنند
چی میشه ؟ چی میگید
خودتونو یکم تو بحث بگنجونین

منت نباشه اما بیشتر از اهمیت یک نام کاربری برای این تالار وقت گذاشتم مثل خیلی از دوستان هدف هم این بود یک برنامه نویسی که تو کارش میمونه و هی عصبی میشه به مسیرش ادامه بده

به قول آقا مصطفی هرکی دوست داشت مثل خیلی زا تاپیک ها دیگه از کنار این تاپیک بگذره

اما واسه شنیدن پیشنهادا مفید سراپا بگوشیم

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 17:21 عصر
یکی از مهمترین مشکلاتی که هست واسه برنامه نویس اینه که اصول برنامه نویسی صحیح و نمیدونند
و همین چند گانگی در یادگیری و تولید باعث میشه کار تیمی کلا خط بخوره و با مشکل مواجعه بشه

خیلی ها درخواست اموزش میکنند تو فروم ها کلاس های انلاین،بابتش پول زیاد میخوان بدن
و خیلی ها تو حسرت میمونند که چرا فلان دوره کامل تو تهرانه و ما نمیتونیم بریم

خیلی ها دوست دارن کار ها بزرک کنند اما دور ورشون یک اموزشگاه هست که فقط مجبورا برن سمت اون و اموزش ناقص ببینند

ما هرکدوم از یک شهر هستیم
نمیتونیم نیروها محلی خودمون و مدیریت کنیم ؟

من که تحش تا 2 3 سال دیگه کد بنویسم دیگه نمیکشم پس کی باید یک برنامه نویسی با تحربه جاش و به جوان ها بده و بشینه تو جایگاه مدیریت؟ جاییه که تا الان خالی بوده و نبودش باعث اشکالات بوده ؟
مدیر پروژه باید واقعا وحود داشته باشه نه تو کلاس های نرم افزار و تو اسلاید ها استاد هی چشمون بهش بخوره

خودمون قیمت بدیم بانک بسازیم نرمال کنیم طرح بزنیم کد بنویسیم...همه همه همه خودمون ! لامصب ما عجب تیمی هستیم ! خومون به تنهایی یک تیم هستیم !

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 17:22 عصر
اوه اوه تو نفرات آنلاین این تاپیک شیر مردی از خطه سر سبز امل و میبینم ! اقا منتظریم ...

رضا قربانی
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 17:40 عصر
مهرداد اشپیلن شدی :لبخند:

خب بریم سر اصل مطلب :
نظرات و عقاید و افکار خیلی خیلی متفاوت هست و برنامه نویس هم متفاوت
ولی یک نصیحت دوستانه ( البته کسی نیستم که بخوام نصیحت کنم ) : اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنید ، فکر می کنیم بشینید و ساکت پای اینترنت پولدار میشید ، همه تون می دونید که اکثر ما داریم به خاطر پول علم کسب می کنیم و حتی بعضی موقع به خاطر علم ، پول خرج می کنیم .
خوبه که با بچه هایی با افکار و عقاید و دید خودمون بیشتر آشنا بشیم . خدارو چه دیدی ......

ممنون از دوست خوبم آقای شهرکی که با این کار نیکشون همیشه پشتیبان بچه ها بودن (هم در آموزش و هم در حضور فیزیکی ) .
هدفم اصلا تبلیع برای شرکت در این نشست نیست چون تجربه قبلی داشتم :

خیلی از بچه ها مشکلاتشون رو حل می کنند ،
چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرند
اطلاعات رد و بدل میشه
پیشنهادهای کاری و پیشنهادهای همکاری
ایده های جدید و پیاده سازی اونا
یک چیز مهمتر اینه که ذات طرف مقابل که چند سالی باهاش در ارتباطی رو متوجه میشید (البته من از قیافه طرف متوجه میشم :ی )
خودتون رو یه تکونی میدید برای کارتون ،برای حرفه تون ارزش قائل بشید.

در کل فکرتون باز میشه و اصلا نباید براتون مهم باشه که دورهمی تهران باشه ، مازندران باشه ، اصفهان باشه ، بندرعباس باشه چون علم و عشق و پول این چیزا حالیش نیست :چشمک:
این هزینه ای هم که باید پرداخت بشه در برابر هزینه هایی که الآن خرج می کنیم هیچی نیست.
موفق باشید

armsoftpc
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 18:09 عصر
سلام
من فقط نظرم رو گفتم. ما صبرمون زیاده، فوقش صبر می کنیم ببینیم نتیجه چی میشه، اگر واقعا توی جلسه اول موفقیت آمیز بود، در جلسات بعدی شرکت می کنیم.
اما در مورد شهر انتخاب شده، تنها دلیل اصلی خودم که نمی تونم حضوری توی جلسه شرکت کنم، همینه که اگه تهران حتی جاهای دورافتادش بود، شرکت می کردم.

اگه به کارهای شخصی خودم میرسیدم درآمدم بالای 10 میلیون تومان در ماه میشد.ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.

چیزهایی جدیدی که باید یک ماه دنبالش جستجو کنند یاد می گیرندمثلا؟

اگر دوست دارید پیشرفت کنید حتما حتما در این اجماعات شرکت کنیدبالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟

فقط یه نکته رو بگم، اونم اینکه همین آقای صادقی (طراح کارسنج و مشاور د.انرژی اتمی)، سالانه بالای 30 میلیون بابت پروژه زپرتی php ش که حالِت از هم به هم میخوره، پول چاپ میکنه.

ravand
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 18:14 عصر
آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ :لبخند: شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
متشکرم.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 20:24 عصر
واریز شد - ساکمونم بستیم

Dead Space
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 21:15 عصر
من واقعا دوست داشتم و دارم تو این نشست شرکت کنم مخصوصا با دوستانی خوبی مثل آقای شهرکی هم صحبت بشم و از معلومات بالاشون استفاده کنم ولی متاسفانه شرایط مالیم واقعا خوب نیست مخصوصا تو این چند وقته چون من کرج هستم و حداقل باید یک روز در اصفهان بمونم و واقعا توانش رو الان ندارم.
انشاالله اگر نشست دیگری بود حتما شرکت خواهم کرد چون هنوز بی تجربه هستم و نیاز دارم در این جمعا حضور پیدا کنم.
موفق باشید.

rezaonline.net
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 23:01 عصر
من واقعا مشکلات زیادی داشتم .و مطمئنم هر کسی بخواد میتونه جوری برنامه ریزی کنه که در این جلسه شرکت کنه .
یه گردهمایی دوستانه ، واقعا ارزششو داره ، واسه ملاقات جناب شهرکی از نزدیک ، تا اون سر دنیا هم میشه رفت :لبخندساده:
مساله بعدی نتیجه این گردهمایی هست که چون همگی با دید مثبت و ایده های گوناگون میاییم پس قطعا میشه به یک نتیجه خوب رسید .
حتی میشه گفت ، این اولین قدم برای داشتن آینده شغلی مناسب و مطمئن هست .

دوستان شرکت کنید ، باور کنید هیچ کدومتون به اندازه من مشکلات ندارید.

#Elahe#
چهارشنبه 07 فروردین 1392, 23:01 عصر
آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !

همسر من زمانی که ایران بودیم همراه چند نفر از دوستاش نتونستند یه جلسه لینوکس ترتیب بدهند
با اینکه هزینه هم واقعا ناچیز بود !

آقای شهرکی امیدوارم موفق باشید و شما بتونید این جلسه رو تشکیل بدید و میدوتم که هدف شما خیره
به هرحال چشم من که آب نمیخوره

RAYMOON
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 00:13 صبح
والله هزینه که چیزی نیست بیشتر برای اشنایی با دوستانه
با مدیر محترم که میگن هرجایی بغیر از تهران موافق هستم دیگه واقعا خوش به حالشون شده
من از جنوبی ترین استان کشور بوشهر میام اقا با ماشین خودم میام با دوستانم البته دوستانم برای گشتن:لبخند: یه چادر گنده هم میزنیم توی پارک کنار سی و سه پل دوستان جا نداشتن در خدمتشون هستیم:لبخند: خلاصه هم فاله هم تماشا یکم از این گروه های دیگه مثل ایران ویچ یاد بگیرید که برای تفریح تورهای ایرانگردی راه می ندازند ماکه برای هم ایرانگردی و هم علمی می خوام بریم افصفحون نصف جهون

wallfa
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 00:34 صبح
والا منم موافقم ولی برام اصفهان مقدور نیست ، به دو دلیل یک دوری مسافت و دو جای خواب !

wallfa
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 01:26 صبح
من این مشکلات گفتم ! ولی اگر به نظرم میخواهید همه با هم جمع بشن بهتر توی ماه اردیبهشت باشه و تهران چون ماشین برای تهران زیاده و راه دست تره ! اینطوری بهتره اونم بیفته توی نمایشگاه کتاب ! حداقل دو تا بهونه جوره با هم .

MMSHFE
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 08:23 صبح
ببخشید شاید فضولی باشه، اما چه جوری؟ ای کاش منم مثل شما میتونستم چنین کاری کنم.
دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.

بالای 100 هزارتومن هزینش میشه + حداقل 2 روز وقت(البته برا تهرانی ها)، آیا بازم میارزه؟اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا (http://barnamenevis.org/showthread.php?367918-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-quot-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-quot-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE-2012)

amin_sltny
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 08:28 صبح
آقا من هستم فقط اگه می تونید یه آمار بدید که چند نفر ثبت نام کردن؟ شاید یه چند نفر دیگه هم بیارم

MMSHFE
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 08:37 صبح
آمار توی پاسخ اول همین تاپیک ذکر شده. لطف کنید و شما و تمام کسانی که معرفی میکنید، ابتدا هزینه رو واریز کنید که بحث اومدن قطعی باشه و بتونیم آمارگیری کنیم. لطفاً توضیحات پاسخ اول این تاپیک رو کامل مطالعه کنید.

MMSHFE
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 11:44 صبح
آقای شهرکی استادگرامی چرا ناراحت میشی؟ :لبخند: شما استاد مایی ما هم قبولتون داریم و توی این مدت هم کلی از شما چیزی یاد گرفتیم. اونهایی که این حرف ها رو به شما زدن شما رو درست نمیشناسند. ولی ما که شما رو میشناسیم و قبولتون داریم. اگه من گفتم ارتباط آنلاین این فقط یه نظر و پیشنهاد بود. هر کسی یه نظری داره منم یه نظرکه گفتم. حالا شاید اشتباه میکنم. بهر حال خواستم بیام این جا تا به نوبه ی خودم یه پیشنهادی داده باشم . من آدم مغروری نیستم که پای حرف خودم باشم. اگه فکرام رو بکنم شاید قبول بکنم. من نخواستم کسی رو از راه خودش منصرف بکنم.
بهتر بود شما هم در مورد برنامه هاتون و اینکه میخواین در مورد چه چیز هایی بحث بشه هم صحبت میکردید. مثل کارآفرینی ، بررسی ایده های جدید. ایده های خودتون و ...
متشکرم.
ناراحت نشدم راوندی جان، شما که همین بغلی، فوقش به زور برت میداریم میاریم :چشمک:. من کلی گفتم. تاپیک برگزاری کلاس آموزشی توی شیراز یادته؟ هیچکس نیومد بعد که گفتم به حدنصاب نرسیده و تشکیل نمیشه، همه اعتراض کردن که ما داشتیم برنامه ریزی میکردیم و... ولی وقتی همون اول پول بدن، مطمئن میشیم که میان. بگذریم، درمود موضوعات محوری بحث هم توی پاسخ اول بهشون اشاره شده و یکسری مباحث هم باز گذاشته شده که به اقتضای شرایط جلسه، ممکنه پیش بیاد.

MMSHFE
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 11:46 صبح
آقای شهرکی واقعا آدم خوش بینی هستند که انتظار دارند توی ایران همچین جلسه تشکیل بشه !
...
به هرحال چشم من که آب نمیخوره
البته من فکر میکنم شما هم یکمی بدبین باشین :چشمک:. بهرحال دنیا هم به آدمهای خوشبین نیاز داره هم به آدمهای بدبین. آدمهای خوشبین هواپیما میسازن، آدمهای بدبین چتر نجات.

zarifcomputer
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 12:31 عصر
دوست عزیز، من فقط PHP کار نمیکنم. درحال توسعه یک Game برای پلتفرمهای PC و XBOX360 و PS3 و Wii و Android و iOS هستم که بجز نسخه Android و iOS که بخاطر قدرت کمتر گوشیهای موبایل، بصورت Low Polygon و بیشتر با Texturing و انمیشنهای ازقبل Renderشده طراحی میشه، بقیه نسخه ها گرافیکشون بدون اغرق در حد Gears of War هست. موضوعش هم حمله به اسرائیل و با خاک یکسان کردنشه. خودتون میزان فروشش و پشتیبانی بنیاد ملی بازیهای رایانه ای رو محاسبه کنید.
اگه همین نشست رو ایزایران میگذاشت ارزش داشت. چرا خودمون/خودتون رو در حد چنین شرکتهایی قبول ندارین؟ مگه مایکروسافت روز اول با 13 نفر شروع به کار نکرد؟ چرا همیشه فکر میکنید موفقیت فقط مال دیگرانه؟ باور کنید توی این دوره و زمانه با 100 هزار تومان، یک هارد External هم نمیشه خرید. تازه حداقل چیزی که توی این جلسه بدست میاد، بدون درنظر گرفتن اطلاعاتی که مبادله میشه، همونطور که اشاره کردم 2 عدد DVD حاوی بهترین e-Bookها و نرم افزارهایی هست که طی چند سال برنامه نویسی و طراحی وب جمع آوری کردم. خودتون حساب کنید 9.5 گیگابایت e-Book و نرم افزار، چقدر زمان/هزینه برای دانلود لازم داره (تازه اگه همش گیر بیاد چون خیلیها رو خریدم و رایگان نبوده). من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن ولی بچه های دلفی کار و... بیشتر بودن. شب قبلش رسیدم تهران و عصر بعد از قرار هم برگشتم زاهدان. با پرواز هم رفتم ولی باور کنید اصلاً حساب این رو نکردم که میارزه یا نه چون معتقد بودم دیدن بچه ها از نزدیک ارزشش رو داره. الآن هم مطمئن باشین خیلی بیشتر از هزینه شماها رو خودم دارم تقبل میکنم که فقط دوستان PHP کار رو از نزدیک ببینم و با هم آشنا بشیم. بنظرم همین یک مورد به تنهایی، این هزینه ها رو توجیه میکنه، حتی اگه سایر مزایا رو درنظر نگیریم. نمیدونم والا شاید تو حساب کتاب بعضیها، دو دو تا همیشه میشه چهارتا.
این هم لینک تاپیک مربوط به قرار اعضا (http://barnamenevis.org/showthread.php?367918-%D9%82%D8%B1%D8%A7%D8%B1-%D8%B9%D9%85%D9%88%D9%85%DB%8C-%D8%A7%D8%B9%D8%B6%D8%A7%DB%8C-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-quot-%D8%A8%D8%B1%D9%86%D8%A7%D9%85%D9%87-%D9%86%D9%88%DB%8C%D8%B3-quot-%D8%AF%D8%B1-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4%DA%AF%D8%A7%D9%87-%D8%A7%D9%84%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE-2012)

آقای شهرکی عزیز سلام
با توضیحاتی که در این پست دادید توجیه شدم که این سفر به همه بهانه هایی که تا الان بچه ها آوردند می ارزه!
میخوام تو این جلسه شرکت کنم ولی چند تا مشکل کوچیک دارم

اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 12:43 عصر
آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

zarifcomputer
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 14:02 عصر
آقای ظریف یکی از متخصص ترین افراد در طراحی دیتابیس های بزرگ هستند و کار ایشون در دلفی فوق العاده هست
بنده افتخار همکاری با ایشون و داشتم
شما تو همین تاپیک هم اعلام کنید کفایت میکنه بزرگوار
ایشون هم اگه بیان در زمینه یک بازی برامون مژده های زیادی دارند تا بازگو کنند

:خجالت::خجالت::خجالت::خجالت:: جالت::خجالت::خجالت::خجالت::خ الت::خجالت::خجالت::خجالت::خج لت::خجالت::خجالت::خجالت::خجا ت::خجالت::خجالت::خجالت::خجال ::خجالت::خجالت::خجالت::خجالت: :خجالت::خجالت::خجالت:

lordofphp
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 20:11 عصر
به نام خدا
سلام آقای شهرکی و آقا مهرداد خوبین؟
ببینید من و بقیه مشکل اصلیمون اسکانه !اگه بشه آقای شهرکی یه هماهنگی برا اسکان کنید و هزینه هاش بگید ! خیلی بهتره ! خیلیا میگن رفتیم کجا بمونیم و کجا و...! شهرو بلد نیستیم و از این چیزا!
اگه شما آقای شهرکی بتونید با یه چی میگن:لبخند: مهمان پذیر یا مهمان سرا و ... یه هماهنگی کنید و تخفیف بگیرید
بچه ها خیالشون جمع باشه که جاشون آمادست و فقط پول بدن استرسشون کمتر میشه الان مهم ترین چیزی که بزرگه متاسفانه اسکانه !!
این حل شه خب خیلی میتونن بیان !

joker
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 20:19 عصر
آقا من كيك و سانديس نميخورم ، سي دي ها را هم بعد از بچه ها ميگيرم رايت ميزنم ميشه اين 25 تومنا ندم :لبخند:
( بعد ميگيم چرا برا اصفهانيا حرف در ميارن :لبخند: )

پيوست :
حجي تقريبا يه خيابون با هم فاصله داريم ، اگه جلسه برگزار شدني شد ،ما هم ميايم شايد شديم اسپانسر جهت ما بقي هزينه هاي باقيمانده :بوس:
اصلا برنامه نويساي شركت را همشون را ميفرستم بيان سياهي لشگر اونجا هي تشويق كنن و شعار بدن :)

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 20:34 عصر
همه دارند بال بال میزنند که بیان اما مشکل جا هست :دی
دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا:گیج:

zarifcomputer
پنج شنبه 08 فروردین 1392, 20:45 عصر
با توجه به ایام نوروز میشه حدس زد که مهمانپذیر ها و مسافر خانه ها و هتل ها جای خالی نداشته باشند.
با این حال دوستان به آدرس های زیر سری بزنند شاید مشکل تا حدی حل بشه
http://www.artesfahan.ir/Default.aspx?page=9529§ion=litem&mid=25032&id=75055 (http://www.artesfahan.ir/Default.aspx?page=9529&section=litem&mid=25032&id=75055)

http://isfahan.ir/ShowPage.aspx?page_=form&order=show&lang=1&sub=66&PageId=3663&codeV=1&tempname=publictemp

colors
جمعه 09 فروردین 1392, 00:21 صبح
دوستا اصفهانی یک تعارف خوشک و خالی کنیداااا:گیج:

اینو خوب اومدی :لبخند:

wallfa
جمعه 09 فروردین 1392, 00:38 صبح
منم شرایط میزون شد هر جوری شده میام ولی باید بگم بد موقعه نباشه تو رو خدا !

WOLF_MEHRDAD
جمعه 09 فروردین 1392, 00:46 صبح
سلام دوستان

اگه آقای شهرکی لطف میکردن یه پرداخت آنلاین اضافه میکردن خیلی بهتر بود .

ضمناً دوستان خارج از اصفهان که مشکل اسکان رو بهونه قرار دادن:لبخند: باید بهشون بگم شما بیا ؛ باقیش رو دوستان پیگیر هستند:لبخندساده:

$ M 3 H R D A D $
جمعه 09 فروردین 1392, 01:15 صبح
فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
من که اینظوری شنیدم :بامزه:
جدای از شوخی ارزش این دور هم بودن خیلی بالاست دوستان
خیلی ها پی ام میدن که مشکل اسکان و مرتفع کنید ما میایم
دوستم که 15 سالشه از ساری میگه مشکل دارم خانواده مخالفن که کجا میخوای بمونی چون این دوست ما عاشق php هست
گفتم شما بیا باقیش وقتی حد نصاب دسیدیم و تعداد مشخص شد رفع میشه
خواستم بگم این پسر 15 ساله الگو بشه :تشویق:

rezaonline.net
جمعه 09 فروردین 1392, 01:19 صبح
پس اینجوره ، من با خانواده ام میام .
خوبه خدارو شکر مساله اسکان حل شد .

WOLF_MEHRDAD
جمعه 09 فروردین 1392, 04:05 صبح
فک کنم دعاهام مستجاب شد ان آقای بالاسری من گفت همه دعوتیم خونشون
من که اینظوری شنیدم :بامزه:
:تشویق:

:متعجب::افسرده::افسرده:

MMSHFE
جمعه 09 فروردین 1392, 08:14 صبح
دوستان هتل عباسی خوبه؟ فقط یکم گرونه ولی در عوض 5 ستاره است! از شوخی بگذریم، سایتهایی که دوستمون معرفی کردن، شماره تماس هتلها رو هم گذاشتن. فقط کافیه تماس بگیرین و هزینه رو بپرسین. حالا اگه فرصت کردم، فردا که تعطیل نیست، چند جا زنگ میزنم قیمت عمده میگیرم ببینم اگه یکجا بخوایم چندتا اتاق رزرو کنیم واسه هر شب چقدر میشه. اگه کسی هم خواست بیشتر از یک شب بمونه، بعد از مشخص شدن قیمت بگه تا هماهنگ کنیم.

$ M 3 H R D A D $
جمعه 09 فروردین 1392, 10:57 صبح
دوستان زیادی خواستند که از استادی دکتری کسی دعوت به عمل بیاوریم
استاد شهرکی استاد بنده هستند
در کنار ایشون دارم با استادی مکاتبه می کنم که خبر اومدنشون و با شما در میان میزارم ، ایشون استاد بنده هستند ! واژه به واژه کلامشون تو مطالبشون به من نیروی پیشروی داد صادقانه عرض میکنم !
استاد حمید نیرومند
نویسنده سیستم های تستا ( آزمون آنلاین ) - نمراه و و و و
به سایت ایشون حتما برید :
http://niroomand.ir/
هدف تنها جمع کردن بهترین ها نیست هدف اینه که ستونی بسازیم استوار تر از هر تیمی،هر صنفی
بنده خوشبین هستم

MMSHFE
جمعه 09 فروردین 1392, 11:56 صبح
اول : من از پی اچ پی زیاد نمیدونم و بسیار بسیار مبتدی هستم . فقط در زمینه دیتابیس و دلفی و تا حد کمی هم دات نت بلدم!!!
قرار نیست زیاد بطور تخصصی درباره PHP صحبت بشه. بطور کلی قراره یک گروه حمایت از برنامه نویسان تشکیل بدیم.

دوم : من موبایل ندارم که بتونم براتون اس ام اس بفرستم !!! چه باید بکنم؟ آیا میشه با پیام خصوصی اطلاعات مورد نظر را براتون ارسال کنم؟
بله با پیام خصوصی، ایمیل، درج توی همین تاپیک و... میشه.

سوم : ایده بازی جنگی علیه اسرائیل خیلی خیلی جذابه . خصوصا که از تامین منابع مالی هم خیالمون راحته. فقط نمیدونم بنده چه کمکی میتونم به گروه بکنم ؟
موضوع اون بازی ارتباطی به این نشست نداره ولی اگه علاقمند هستین، به این تاپیک (http://barnamenevis.org/showthread.php?390822-%D8%AF%D8%B1%D8%AE%D9%88%D8%A7%D8%B3%D8%AA-%D9%87%D9%85%DA%A9%D8%A7%D8%B1%DB%8C-%D8%A8%D8%A7-%D8%AF%D8%B1%D8%A2%D9%85%D8%AF-%D8%A8%DB%8C%D9%86-1.5-%D8%AA%D8%A7-2-%D9%85%DB%8C%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%D8%AA%D9%88%D9%85%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D9%85%D8%A7%D9%87&p=1732299#post1732299) سر بزنید.

چهارم و از همه بی اهمیت تر اینکه باید تغییراتی تو برنامه هام و گرفتاریهام بدام تا بتونم در نشست حاضر بشم.
یا علی

wallfa
شنبه 10 فروردین 1392, 00:35 صبح
رفقا منم ثبت نام کردم ، با تمام مشکلات همت کردم بیام .
انتظار از شما همتون اینه ثبت نام کنید و بیایید .

MMSHFE
شنبه 10 فروردین 1392, 07:44 صبح
باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.

MMSHFE
شنبه 10 فروردین 1392, 09:21 صبح
آقای مجید ظریف (http://barnamenevis.org/member.php?124246-zarifcomputer) هم اعلام حضور کردن که از این بابت ازشون متشکرم.

armsoftpc
شنبه 10 فروردین 1392, 18:44 عصر
سلام
من هم با صبحت های شما قانع شدم و انشاالله نشست خوبی خواهد بود.

wallfa
شنبه 10 فروردین 1392, 23:24 عصر
خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

wallfa
شنبه 10 فروردین 1392, 23:24 عصر
باعث افتخاره آقای موحد عزیز، دوست قدیمی. امیدوارم بتونیم از تجربیات شما حداکثر بهره رو ببریم. موفق باشید.

خواهش میکنم . نظر لطف شما است . ما شاگرد شمائیم . انشالله نشست خوبی باشد . منم سعی میکنم تا اون موقع در مورد یه سری چیز تحقیق کنم برای ارائه !

رضا قربانی
یک شنبه 11 فروردین 1392, 01:13 صبح
من خودم چند وقت پیش فقط بخاطر اینکه بچه های سایت برنامه نویس رو از نزدیک ببینم، تک و تنها از زاهدان رفتم تهران و یه جایی توی محوطه نمایشگاه الکامپ قرار گذاشتیم. از بچه های تالار PHP دو سه نفر بیشتر نیومده بودن

دو نفر.
من بودم و خودتون
ولی آمار بچه ها به 10-15 نفر میرسید
توی عکسهای گالری (http://barnamenevis.org/album.php?albumid=956&attachmentid=96653)در پروفایل من هست که می تونید ببینید :ی

----------------------------------

زمان برگزاری رو مشخص کردید ؟ یا مشخص بکنید !!

یه پیشنهاد : تاریخ برگزاری یکی دو روز قبل از نمایشگاه کتاب باشه و که بعد از دیدار همگی پاشیم بیاییم بریم نمایشگاه . (بعضی از بچه ها ماشین هم دارن هزینه اضافی نمیدن) . اگه ماشین کم اومد مینیبوس میگیریم :کف:

colors
یک شنبه 11 فروردین 1392, 10:02 صبح
یه پیشنهاد : تاریخ برگزاری یکی دو روز قبل از نمایشگاه کتاب باشه و که بعد از دیدار همگی پاشیم بیاییم بریم نمایشگاه . (بعضی از بچه ها ماشین هم دارن هزینه اضافی نمیدن) . اگه ماشین کم اومد مینیبوس میگیریم :کف:

لایک ...

.

zarifcomputer
یک شنبه 11 فروردین 1392, 15:07 عصر
از این 37 نفری که در نظر سنجی اعلام کردند که مفید است فقط 4 نفر؟

MMSHFE
یک شنبه 11 فروردین 1392, 15:09 عصر
تاریخ برگزاری نمایشگاه رو دقیقاً نمیدونم ولی فکر نمیکنم به این زودی باشه چون اخیراً توی اواخر بهمن یا اوایل اسفند اگه اشتباه نکنم برگزار شده بود.

mohsen_31369
یک شنبه 11 فروردین 1392, 17:41 عصر
نمایشگاه کتاب حدود اوسط اردیبهشت آغاز میشه.
حالا که همه بعده نشست می خوان بیان تهران و برن نمایشگاه . خوب نشست هم تو تهران برگزار بشه بهتره. این جوری افراد بیشتری می تونن خودشون رو برسونن

masato
یک شنبه 11 فروردین 1392, 20:56 عصر
نمایشگاه کتاب حدود اوسط اردیبهشت آغاز میشه.
حالا که همه بعده نشست می خوان بیان تهران و برن نمایشگاه . خوب نشست هم تو تهران برگزار بشه بهتره. این جوری افراد بیشتری می تونن خودشون رو برسونن
سلام
خیلی عالیییییییییی:تشویق:

WOLF_MEHRDAD
جمعه 16 فروردین 1392, 01:14 صبح
آقا چی شد این نشست ؟

MMSHFE
جمعه 16 فروردین 1392, 08:17 صبح
دوستان عزیز، نشست سر جاشه. منتها قبول کنید که با چهار نفر نمیشه برگزار کرد. اگه دوستان علاقه دارن تهران باشه من حرفی ندارم ولی خودم نمیتونم بیام. ازطرفی شرایط رزرو سالن و... توی اصفهان برام بهتر مقدوره. فعلاً که منتظریم ببینیم بقیه هم دست به کار میشن و ثبت نام میکنن یا نه.

MMSHFE
جمعه 16 فروردین 1392, 12:41 عصر
تعداد ثبت نام کنندگان به 5 نفر رسید.

MMSHFE
شنبه 17 فروردین 1392, 15:25 عصر
جالبه 38 نفر گفتن این کار مفیده ولی 5 نفر فقط ثبت نام کردن. نمیدونم چرا یاد این جمله افتادم: از بین کسانی که برای دعای باران میروند، فقط کودکی که با خود چتر بر میدارد ایمان دارد که باران خواهد آمد.

2undercover
شنبه 17 فروردین 1392, 15:40 عصر
خوب الان به نظر من برگزاری این نشست خوبه ولی من خودم نمی تونم بیام حتی اگه تهران باشه!

poriab
شنبه 17 فروردین 1392, 21:33 عصر
به باران ایمان دارم ولی چتر ندارم !:چشمک:

امکان اصفهان اومدن نیست ، وگرنه خیلی دوست داشتم بیام

WOLF_MEHRDAD
شنبه 17 فروردین 1392, 21:54 عصر
به باران ایمان دارم ولی چتر ندارم !:چشمک:

امکان اصفهان اومدن نیست ، وگرنه خیلی دوست داشتم بیام

چتر رایگان نیس :دی
برای به دست آوردن بعضی چیزها خیلی چیزا باید از دست بره

MMSHFE
یک شنبه 18 فروردین 1392, 08:15 صبح
از همه دوستان تقاضا میکنم لینک این تاپیک رو توی امضاشون بگذارن تا در همه پستها دیده بشه.

zarifcomputer
یک شنبه 18 فروردین 1392, 09:33 صبح
سلام
من فکر میکنم ظرفیت سایت برنامه نویس همینقدر باشه. نباید انتظار داشت عده زیادی از کاربران خودشونو با نظر ، سلیقه و یا پیشنهاد ما همسو و سازگار کنند. برای تشکیل یک گروه منسجم باید بتونیم منابع موجود را مدیریت کنیم . وگرنه هر کسی میتونه رهبر خوبی باشه (حد اقل هر کسی خودشو رهبر خوبی میدونه). من در پست های قبلی خدمت شما عرض کرده بودم که تعداد افراد موافق کم خواهند بود و پیشنهاد دادم چند جلسه اول را به صورت آنلاین برگزار کنید . فکر میکنم ممکنه تعداد استقبال کنندگان و حاضرین در کنفرانس های آنلاین گروه حتی از مرز 30 نفر هم بگذره . بعد از چند کنفرانس آنلاین میتونید فراخوان نشست حضوری در اصفهان یا هر جای دیگری که شرایط مهیا بود را بدهید. احتمالا در اون صورت تعداد شرکت کنندگان بیشتر از 5 نفر خواهد بود.
بد نیست که به صورت آزمایشی هم که شده یک بار این روش را تست کنید

MMSHFE
یک شنبه 18 فروردین 1392, 11:00 صبح
پیشنهاد خوبیه. اما قبل از امتحان کردن این روش، از دوستان تقاضا میکنم اگه در سایر انجمنها مثل MajidOnline و... هم عضو هستن، لینک این تاپیک رو توی اون انجمنها هم بگذارن ببینیم اوضاع چطور پیش میره؟

***BiDaK***
یک شنبه 18 فروردین 1392, 20:04 عصر
سلام.واسه آنلاین منو دوستمم هستیم:لبخند:

رضا قربانی
دوشنبه 19 فروردین 1392, 08:33 صبح
نمایشگاه کتاب به طور رسمی اعلام شد که در اردیبهشت ماه برگزار میشه و زمان زیادی تا اون موقع نمونده . برای شروع، تاریخ و قرار و دور همی رو در همون نمایشگاه اعلام کنید تا استارتی باشه برای کارهای بزرگتر .

پول این بچه هایی هم که ثبت نام کردن رو واسه کل بچه ها کیک و ساندیس بخرید (بچه هایی که پول دادن قبول) :ی

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:00 صبح
توی تهران یا اصفهان؟

رضا قربانی
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:03 صبح
توی تهران یا اصفهان؟ تهران دیگه

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:13 صبح
تهران رو که من خودم شخصاً بخاطر مشغله کاری نمیتونم بیام ولی اگه دوستان میخوان تهران باشه، مسئله ای نیست. هزینه ای که ثبت نام کنندگان عزیز پرداخت کردن رو هم به حسابشون برمیگردونم. حالا ببینیم تصمیم نهایی چی میشه.

رضا قربانی
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:25 صبح
تهران رو که من خودم شخصاً بخاطر مشغله کاری نمیتونم بیام ولی اگه دوستان میخوان تهران باشه، مسئله ای نیست. هزینه ای که ثبت نام کنندگان عزیز پرداخت کردن رو هم به حسابشون برمیگردونم. حالا ببینیم تصمیم نهایی چی میشه.
هزینه رو که قراره برای بچه ها چیز میز بخرید :ی
شهرکی جون نمایشگاه کتابه ، یه روزم شده یکروز مرخصی بگیرید دور همی یه کم بار علمیمون رو ببریم بالا :ی شروعی میشه برای ایده های بزرگ و گروه قوی - تازه قراره به بچه ها DVD آموزشی بدید ، شما که استارتر هستید نیایین، پس کلا کنسلش کنیم بهتره .
در کل یه کم صبر و زود قضاوت نکنید ببینیم نظر بچه ها چیه چون هنوز یه مقداری وقت داریم تا با توجه به شرایط همه یه تصمیم درست بگیریم :چشمک:

rezaonline.net
دوشنبه 19 فروردین 1392, 09:50 صبح
1+ ‌

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:00 صبح
آخه بحث صرفاً سر اومدن نیست. میخوایم بیایم جلسه بگذاریم. نمیشه که تو نمایشگاه قرار بگذاریم. مکان برگزاری جلسه که 50-40 نفر رو بشه جمع کنیم و راحت جلسه برگزار بشه و سر ساعت نخوان بیرونمون کنن و... هم هست. اصفهان که گفتم، بخاطر این بود که میتونم حتی یک روز کامل سالن رو رزرو کنم و حتی کارگاه آموزشی هم برگزار کنیم. وگرنه اگه فقط موضوع اومدن بود، من که از زاهدان پاشدم بخاطر یک دیدار یک ساعته اومدم، اینجا که فاصله یک چهارمه دیگه جای خود داره.

masato
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:02 صبح
222222++++++

zarifcomputer
دوشنبه 19 فروردین 1392, 10:11 صبح
چقدر جالبه ! همون اتفاقی که برای بچه های تالار دات نت افتاد باز هم داره عینا اینجا اتفاق میافته ! انگار سرشت همه ما رو از یکجا برداشتند !
پارسال هم موضوع با یک همچین قول و قراری شروع شد و آخرش قرار شد همه علاقمندان توی نمایشگاه کتاب همدیگه را ملاقات کنند ! یادمه بعد از نمایشگاه هم شرکت کنندگاه عزیز دستاورد این جلسه را در حد چند عکس یادگاری و خوردن فست فود و خرید چند کتاب ارزیابی کرده بودند. تنها چیزی که در موردش صحبت نشده بود همون مسائل اساسی بود که در پست اول توسط آقای شهرکی ذکر شده و در تالار دات نتی ها هم مشابهش وجود داشت.

از من نشنیده بگیرید :
کسانی که به نمایشگاه کتاب میان برای خرید کتاب و صرفا بازدید از نمایشگاه میان . اگه بچه های سایت برنامه نویس را هم دیدند که چه بهتر ! چند تا عکس هم میگیرند و یه نهاری با هم میخورند و بعدش هم به خانه و شهر خودشون بر میگردند .

کسانی که به نشست اصفهان میان صرفا برای اهداف مذکور در پست اول همین تاپیک میان و وجود هر چیز حاشیه ای مثل کتاب ، فست فود ، عکس یادگاری ، محل استراحت و .... براشون در اولویت پایینتری قرارداره

در مورد کیک و ساندیس هم قابل شما رو نداره . شما نهار تشریف بیارید منزل ما .

zarifcomputer
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:25 صبح
آخرین بار توسط MMSHFE در تاریخ دوشنبه 19 فروردین 1392، ساعت 10:35 صبح ویرایش شده است (http://barnamenevis.org/posthistory.php?p=1739252) دلیل: با اجازه، بحث سیاسی ممنوع

سیاست ما عین دیانت ماست!

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 11:41 صبح
بله البته به شرطی که منجر به مسدودشدن سایت نشه.

engmmrj
دوشنبه 19 فروردین 1392, 14:21 عصر
خاطر این بود که میتونم حتی یک روز کامل سالن رو رزرو کنم و حتی کارگاه آموزشی هم برگزار کنیم
مگه تو تهرن نمیشه سالن رزور کنید؟!
تو تهران برگزار کنید جمعیت بیشتری میاد.(هرچی خودتون صلاح میبینید)

MMSHFE
دوشنبه 19 فروردین 1392, 14:53 عصر
بله توی تهران هم میشه ولی من اونجا نیستم. سالن باید از چند روز قبل (شاید یکماه) رزرو بشه. اینطوری نیست که تا اومدیم تهران سالن رو در اختیارمون بگذارن. بعدش هم هزینه رزرو سالن توی اصفهان شاید یک چهارم تهران باشه. خیلی از سالنهای تهران رو هم اصلاً به مدت یکروز کامل در اختیار قرار نمیدن.

SlowCode
دوشنبه 19 فروردین 1392, 14:59 عصر
دوستان آقای شهرکی میگه که نمیتونه بیاد تهران شما چرا همش اصرار میکنین؟
والا خوب نیست.
الان 140 تا پست داده شده فقط 5،6 نفر ثبت نام کردن!!!
ایشون این همه زحمت میکشه وقت میزاره، رفتارهای بعضی کاربران خوب نیست به نظرم.

ایشون شرایط رو گفتن،حالا هرکسی که نمیتونه بره خب نره، من خودم دوست داشتم برم ولی چون فاصلمون زیاده (و دلایل دیگه) اصلا پستی اینجا ندادم چون جو خراب میشه.
دوستان هرکس که نمیتونه بیاد جو رو خراب نکنه.
منظورم فرد خاصی نبود.
شرمنده اگه یکم آتشی بود:بامزه:

engmmrj
دوشنبه 19 فروردین 1392, 15:33 عصر
به صورت آنلاین هم میتونید رزور کنید مثلا نمونش سایت زیر که تقویم رزرو ها رو هم داره
http://sbuicc.ir/
http://sbuicc.ir/UserPage/ReserveScheduler.aspx

رضا قربانی
سه شنبه 20 فروردین 1392, 09:20 صبح
چقدر جالبه ! همون اتفاقی که برای بچه های تالار دات نت افتاد باز هم داره عینا اینجا اتفاق میافته ! انگار سرشت همه ما رو از یکجا برداشتند !

دوست خوبم zarifcomputer (http://barnamenevis.org/member.php?124246-zarifcomputer) : هیچ موقع دات نتی ها رو با php کارهای عزیز مقایسه نکن و اصلا ربطی به ما نداره چی کار کردن یا نکردن . (مثل زندگی می مونه که می گن نباید با حرف های مردم زندگی کرد)

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 20 فروردین 1392, 09:29 صبح

دوست خوبم zarifcomputer (http://barnamenevis.org/member.php?124246-zarifcomputer) : هیچ موقع دات نتی ها رو با php کارهای عزیز مقایسه نکن و اصلا ربطی به ما نداره چی کار کردن یا نکردن . (مثل زندگی می مونه که می گن نباید با حرف های مردم زندگی کرد)

چه ربطی داره رضا جان ؟
ادمیماااااا آخ آخ آخ آخ...
ذات ما ادما شبیه به همه / چشمون به اینه که کی ثبت نام کنه ما هم بیایم /
به نظر من اونی که واقعا درک کرده این نشست برای چیه باید تا خود بندر عباس بیاد / نه که بید تهران با یم تیر شصد هفتاد و نشون و بزنه....:دی

zarifcomputer
سه شنبه 20 فروردین 1392, 10:38 صبح

تا حالا که گفتگو های اغلب بچه ها شبیه تالار دات نت بوده و البته نتیجه ثبت نام هم همینو نشون میده . منم امیدوارم در این مورد اشتباه کرده باشم و همین امروز تعداد ثبت نامی ها به 30 نفر برسه

MMSHFE
سه شنبه 20 فروردین 1392, 12:31 عصر
نمیدونم چی بگم. بگذارین یکم رک صحبت کنم. البته همین الآن بگم که کلی صحبت میکنم و منظورم اصلاً فرد خاصی نیست.
-----
خیلیها میگن مشکل هزینه داریم و نمیتونیم بیایم و... میدونید مشکل چیه؟ مشکل اینه که فکر میکنید قراره دور هم جمع بشیم و یکسری صحبتهای قشنگ ولی غیرکاربردی داشته باشیم و برگردیم خونه. نه دوست عزیز، مسئله اینجاست که میخوایم یک نهاد حمایتی تشکیل بدیم که دیگه اوضاع کاریتون طوری نباشه که واسه یه نشست کاری و رسمی، پول مسافرت و توجیبی نداشته باشین! میخوایم بگیم چرا اوضاع برنامه نویسی اینطوریه که بقالی درآمدش بیشتره ولی تو کشورهای دیگه اولین شغل پردرآمد دنیا، Web Development هست.
وقتی خودتون کار رو جدی نمیگیرین، انتظار دارین مشتری شما رو جدی بگیره؟ وقتی به اندازه یک جلسه و 500-400 کیلومتر راه اومدن واسه شغلت ارزش قائل نیستی، به قول دوستمون همون سبزی فروشی رو برو ادامه بده.
قراره حرفه ایها دور هم جمع بشن، تازه کارها هم بیان. بعد حرفه ایها بگن چیکار کردن که درآمد میلیونی دارن. تازه کارها هم مشکلاتشون و نکاتی که به ذهن خلاقشون میرسه و پیرمردهای این رشته دیگه حالش رو ندارن، مطرح کنن و انرژی جوانها و تجربه پیشکسوتها جمع بشه، از دلش یه نهاد بیاد بیرون که سر قیمتگذاری و قرارداد و... حامی برنامه نویسها باشه. نه اینکه صنف راه بندازیم حق عضویت بگیریم و هیچ خدماتی هم ندیم. اگه کسی این حمایتها رو خواست، خودش هم به ماندگاری نهادی که راه میفته کمک میکنه. اگر هم نخواست، مجبور نیست بیاد با استانداردهای این نهاد کار کنه. بره همون CMS دونه ای 50 هزار تومان نصب کنه و دلش هم خوش باشه که Web Developer حرفه ایه.
این هزینه و یکروز وقت رو شاید حداکثر 3-2 بار لازم بشه پرداخت کنید ولی بعدش دیگه به شغلتون به چشم یه کار جانبی نگاه نخواهید کرد. یه کار حرفه ای میشه. برای خودش استاندارد داره، اگه مشتری حقتون رو خورد، نهادی هست که شکایت کنید. اگه شما هم کار رو درست انجام ندین، قانون پشت مشتری خواهد بود. اگه پروژه گیرتون نمیاد، براتون پروژه تعریف میشه و پروژه های جمع آوری شده بین اعضا به نسبت عادلانه تقسیم میشه تا بیکار نمونید. دوره های آموزشی با قیمت مناسبتر از افراد عادی برای اعضا برگزار میشه. کارگاههای آموزشی مختلف توی شهرهای محل استقرار نهاد برگزار میشه که میتونید با هزینه خیلی مناسب شرکت کنید. دوره هایی که شاید فکرش رو هم نکنید بشه به این راحتی برگزار کرد. مثلاً من خودم دارم یکسری هماهنگیها با Zend انجام میدم که دوره ZCE رو توی ایران برگزار کنیم و برای آزمون بفرستیم یکی از کشورهای همسایه امتحان بدن. اصلاً فکرشو میتونید بکنید مدرک Zend رو توی ایران بگیرین؟
حالا باز بیاین بگین راه دوره و پول ندارم. خوب آخه شمایی که پول یک سفر کاری رو نتونستی از شغلت در بیاری، دلت به چی خوشه که اسمتو گذاشتی Web Developer ؟ اینم شد شغل؟ باور کنید کود فروشی درآمدش بیشتره. اگه عاشق شغلتی، باید اینو بدونی که عشق نون و آب نمیشه برات. یکم گرسنگی بکشی، عاشقی فراموشت میشه. اونوقت میری توی کار اداری که دوست نداری و 30 سال یک کار روتین و تکراری انجام میدی و آخرش هم به هیچ جا نمیرسی و کلی هم درد و بیماری و رماتیسم و... میاد سراغت و برمیگردی پشت سرتو نگاه میکنی میبینی اگه به شغلی که عاشقش بودی جدیتر نگاه میکردی و براش هزینه و برنامه میگذاشتی، الآن افسوس این سالها رو نمیخوردی.
-----
حالا ببینید کی گفتم، این پست هم کلی کامنت و ابراز احساسات ایجاد میکنه، آخرش باز بعد از چند پست میبینید یکی نوشته من دانشجو هستم، من پول ندارم، من فاصله ام زیاده و... و خلاصه اینکه نمیتونیم بیایم.
ایرادی نداره. من که درآمد خودم رو از این راه دارم. هرکی خواست بدونه چطور، پاشه بیاد توی نشست شرکت کنه. هرکی هم نمیخواد، بشینه تو خونه با WP و Joomla و... سایت بالا بیاره و اصلاً ندونه که با PHP میشه در عرض 1 روز با یک سرور قدرتمند، کل سایت ScienceDirect رو دانلود کرد و تمام مقالاتش رو گرفت و PDF ساخت و اینجور کارها هم از PHP بر میاد. اصلاً ندونه که چطور با PHP میشه بازی تحت وب ساخت. اصلاً ندونه که RapidLeech چطور نوشته شده.
-----
بگذریم، حرف زیاده و حوصله خیلیها کم.

navid3d_69
سه شنبه 20 فروردین 1392, 12:50 عصر
اگر تهران بود من بودم : دی

navid3d_69
سه شنبه 20 فروردین 1392, 13:17 عصر
نمیدونم چی بگم. بگذارین یکم رک صحبت کنم. البته همین الآن بگم که کلی صحبت میکنم و منظورم اصلاً فرد خاصی نیست.
-----
خیلیها میگن مشکل هزینه داریم و نمیتونیم بیایم و... میدونید مشکل چیه؟ مشکل اینه که فکر میکنید قراره دور هم جمع بشیم و یکسری صحبتهای قشنگ ولی غیرکاربردی داشته باشیم و برگردیم خونه. نه دوست عزیز، مسئله اینجاست که میخوایم یک نهاد حمایتی تشکیل بدیم که دیگه اوضاع کاریتون طوری نباشه که واسه یه نشست کاری و رسمی، پول مسافرت و توجیبی نداشته باشین! میخوایم بگیم چرا اوضاع برنامه نویسی اینطوریه که بقالی درآمدش بیشتره ولی تو کشورهای دیگه اولین شغل پردرآمد دنیا، Web Development هست.
وقتی خودتون کار رو جدی نمیگیرین، انتظار دارین مشتری شما رو جدی بگیره؟ وقتی به اندازه یک جلسه و 500-400 کیلومتر راه اومدن واسه شغلت ارزش قائل نیستی، به قول دوستمون همون سبزی فروشی رو برو ادامه بده.
قراره حرفه ایها دور هم جمع بشن، تازه کارها هم بیان. بعد حرفه ایها بگن چیکار کردن که درآمد میلیونی دارن. تازه کارها هم مشکلاتشون و نکاتی که به ذهن خلاقشون میرسه و پیرمردهای این رشته دیگه حالش رو ندارن، مطرح کنن و انرژی جوانها و تجربه پیشکسوتها جمع بشه، از دلش یه نهاد بیاد بیرون که سر قیمتگذاری و قرارداد و... حامی برنامه نویسها باشه. نه اینکه صنف راه بندازیم حق عضویت بگیریم و هیچ خدماتی هم ندیم. اگه کسی این حمایتها رو خواست، خودش هم به ماندگاری نهادی که راه میفته کمک میکنه. اگر هم نخواست، مجبور نیست بیاد با استانداردهای این نهاد کار کنه. بره همون CMS دونه ای 50 هزار تومان نصب کنه و دلش هم خوش باشه که Web Developer حرفه ایه.
این هزینه و یکروز وقت رو شاید حداکثر 3-2 بار لازم بشه پرداخت کنید ولی بعدش دیگه به شغلتون به چشم یه کار جانبی نگاه نخواهید کرد. یه کار حرفه ای میشه. برای خودش استاندارد داره، اگه مشتری حقتون رو خورد، نهادی هست که شکایت کنید. اگه شما هم کار رو درست انجام ندین، قانون پشت مشتری خواهد بود. اگه پروژه گیرتون نمیاد، براتون پروژه تعریف میشه و پروژه های جمع آوری شده بین اعضا به نسبت عادلانه تقسیم میشه تا بیکار نمونید. دوره های آموزشی با قیمت مناسبتر از افراد عادی برای اعضا برگزار میشه. کارگاههای آموزشی مختلف توی شهرهای محل استقرار نهاد برگزار میشه که میتونید با هزینه خیلی مناسب شرکت کنید. دوره هایی که شاید فکرش رو هم نکنید بشه به این راحتی برگزار کرد. مثلاً من خودم دارم یکسری هماهنگیها با Zend انجام میدم که دوره ZCE رو توی ایران برگزار کنیم و برای آزمون بفرستیم یکی از کشورهای همسایه امتحان بدن. اصلاً فکرشو میتونید بکنید مدرک Zend رو توی ایران بگیرین؟
حالا باز بیاین بگین راه دوره و پول ندارم. خوب آخه شمایی که پول یک سفر کاری رو نتونستی از شغلت در بیاری، دلت به چی خوشه که اسمتو گذاشتی Web Developer ؟ اینم شد شغل؟ باور کنید کود فروشی درآمدش بیشتره. اگه عاشق شغلتی، باید اینو بدونی که عشق نون و آب نمیشه برات. یکم گرسنگی بکشی، عاشقی فراموشت میشه. اونوقت میری توی کار اداری که دوست نداری و 30 سال یک کار روتین و تکراری انجام میدی و آخرش هم به هیچ جا نمیرسی و کلی هم درد و بیماری و رماتیسم و... میاد سراغت و برمیگردی پشت سرتو نگاه میکنی میبینی اگه به شغلی که عاشقش بودی جدیتر نگاه میکردی و براش هزینه و برنامه میگذاشتی، الآن افسوس این سالها رو نمیخوردی.
-----
حالا ببینید کی گفتم، این پست هم کلی کامنت و ابراز احساسات ایجاد میکنه، آخرش باز بعد از چند پست میبینید یکی نوشته من دانشجو هستم، من پول ندارم، من فاصله ام زیاده و... و خلاصه اینکه نمیتونیم بیایم.
ایرادی نداره. من که درآمد خودم رو از این راه دارم. هرکی خواست بدونه چطور، پاشه بیاد توی نشست شرکت کنه. هرکی هم نمیخواد، بشینه تو خونه با WP و Joomla و... سایت بالا بیاره و اصلاً ندونه که با PHP میشه در عرض 1 روز با یک سرور قدرتمند، کل سایت ScienceDirect رو دانلود کرد و تمام مقالاتش رو گرفت و PDF ساخت و اینجور کارها هم از PHP بر میاد. اصلاً ندونه که چطور با PHP میشه بازی تحت وب ساخت. اصلاً ندونه که RapidLeech چطور نوشته شده.
-----
بگذریم، حرف زیاده و حوصله خیلیها کم.

آخ گفتی مخصوصا اینایی که با joomla سایت درست می کنن 50 تومن دلم میخواد بمب بندم به خودم برم بترکونمشون : دی

ولی برنامه نویسی یکی از کارهایی هست که بدونه سرمایه و فقط با فکرت می تونی میلیاردی پول دربیاری

rezaonline.net
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:13 عصر
من خودم دارم یکسری هماهنگیها با Zend انجام میدم که دوره ZCE رو توی ایران برگزار کنیم و برای آزمون بفرستیم یکی از کشورهای همسایه امتحان بدن. اصلاً فکرشو میتونید بکنید مدرک Zend رو توی ایران بگیرین؟
تا اونجایی که میدونم ، اصولا کسائیکه اصالت ایرانی دارن ، اجازه شرکت در آزمون هم نمیدن .
بهرحال امیدوارم این مساله رو حل کنید ، چون واقعاداشتن یک گواهینامه معتبر برای هر برنامه نویس حرفه ای ، یه الزام هست .
آزمونی که زند برگزار میکنه چون در دو سطح هست (عمومی و اختصاصی zend فریم ورک) ، لذا گرفتن گواهینامه عمومی اش ، راحتتره .
متاسفانه گواهینامه هایی که میتونه یک برنامه نویس در شرایط فعلی بگیره گواهینامه های اختصاصی فریم ورک هایی چون کیک هست .
بهرحال خیلی خوشحالم که شما به این مساله اهمیت میدید .

در مورد دوستانی که مساله محل برگزاری رو بهانه میکنن ، مساله اینه حتی اگه توی شهر خودمون/خودتون هم برگزار میشد باز بهانه تراشی میکردید .
برنامه نویسی اونم از نوع تحت وب ، یک حرفه با گستره جهانی هست ، حالا شما نمیتونید دو تا شهر اینور اونور برید پس فردا توقع دارید ، توی کدوم شرکت معتبر کار کنید ؟ مغازه سر کوچه؟
جهانی فکر کنید .
هر وبسایتی بسازید در تمامی سطح دنیا قابل دسترس هست ، حیف نیست خود برنامه نویس قابل دسترس نباشه ، حالا نگیم در حد جهان ، ولی زشته به خدا .
من برای باز کردن حساب بانکی که شعبه اش توی شهر خودمون نبود 24 ساعت رفتم یک شهر دیگه و حسابو بازکردم و برگشتم ، چون نیاز به پرداخت آنلاین داشتم ، همین .
حالا چنین مساله مسافت فکر نکنم اسمش مشکل باشه ، برید توی اتوبوس ، بخوابید ، همین :) .

بقیه دوستانی هم که مساله هزینه (به خدا زشته) رو بهانه میکنن ، من 50درصد هزینه4 نفر رو تقبل میکنم .

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:20 عصر
من از همون دانلود مقالبه از سایت های ژورنال کلی پول نصیبم شد واقعا جای تاسف داره که بخوایم با همون وضع کلینگیمون ادامه بدیم

engmmrj
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:25 عصر
ما که دانش آموز هستیم و امتحانات چند وقته دیگه شروع میشه و باید دیپلم بگیریم چطوری بیایم . با این حرف شما باید از درسمون بزنیم و پاشیم بیایم؟!!(وقتی دیپلم نداشته باشیم دیگه این مطالب مفت نمی ارزه)

rezaonline.net
سه شنبه 20 فروردین 1392, 14:29 عصر
ما که دانش آموز هستیم و امتحانات چند وقته دیگه شروع میشه و باید دیپلم بگیریم چطوری بیایم . با این حرف شما باید از درسمون بزنیم و پاشیم بیایم؟!!(وقتی دیپلم نداشته باشیم دیگه این مطالب مفت نمی ارزه)
اول اینکه دو روزه همش .
دوم اینکه اگه زود تعداد افراد به حد نساب برسه ، یه نظر سنجی در مورد تاریخ برگزاریش گذاشته میشه و تعیین میشه .
بعدشم وظیفه خودتون هست این هماهنگی رو برنامه ریزی کنید.
نظر شخصی من اینه ترجیحا دانش آموزان شرکت نکنن .

MMSHFE
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:00 عصر
50 درصد دیگه 4 نفر رو هم من میگذارم. ببینیم این 4 نفر خوشبخت چه کسانی هستند. از الآن آمار بازدید و پاسخ این تاپیک رو زیر نظر بگیرین D:

MMSHFE
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:04 عصر
وقتی دیپلم نداشته باشیم دیگه این مطالب مفت نمی ارزه
خوبه. کسانی که فکر میکنن با این دو روز، صدمه ای به دیپلمشون وارد میشه یا دیپلم بیشتر از این مطالب ارزش داره نیان. انصاف داشته باشین و بعد از برگزاری نشست بیاین و بگین تو این دو روز چقدر درس خوندین.

Veteran
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:20 عصر
منم ثبت نام کردم :لبخند:
ولی نه با تخفیف 50%
=)))))
حیف شد :گریه::قهقهه:
دیر دیدم پست اقای شهرکی رو ! :اشتباه: :لبخند:
ولی منکه میدونم میخورم به امتحانات دانشگاه :عصبانی++: نمیرسم بیام :قهقهه: امید به خدا

zarifcomputer
سه شنبه 20 فروردین 1392, 16:26 عصر
حیفم اومد در مورد بعضی ها کمی توضیح ندم . آخه اون بیچاره ها هم حق دارن و اینجا کسی نیست که از طرف اونا حرف بزنه ! با اجازه آقای شهرکی من میشم وکیل اون دسته از دوستان که در زیر شرح مختصری از وضعیت زندگیشونو با هم میخونیم

صبح زود ساعت 10 از خواب بیدار میشه و میره که صبحانه بخوره . میبینه نون نداره و نانوایی ها هم دیگه پخت نمیکنند . زنگ میزنه به سوپری محله تا براش دو تا کلوچه با شیر کاکائو بیاره در خونه تحویلش بده . بعد که صبحانه را میل فرمودند ، سیستم را روشن میکنه و میاد تو نت . میره یه سری به ایمیلش میزنه و بعدش هم سایت های 50 تومنی که بالا برده را هم چک میکنه و از خودش و شغلش راضی میشه !
بعدش اگه مجرد باشه به دوستش زنگ میزنه که با هم ناهار برن بیرون . وقتی از ناهار بر میگرده میبینه از آخرین 50 تومنی که تو جیبش بوده 25 تومنش پول ناهار خودش و دوستش شده و حالا باید بگرده دنبال یه پروژه 50 تومنی دیگه تا بتونه چند روز دیگه دوباره با دوستش بره ناهار بیرون.
شب که شد میشینه پای تلویزیون و از قرار دوشنبه شبه و تا آخر برنامه پربار و وزین 90 را نگاه میکنه و دوباره فردا صبح زود ساعت 10 از خواب بیدار میشه .

آخه انصاف داشته باشین کسی که این همه مشغله تو زندگیش داشته باشه دیگه وقت نداره بیاد سفر و تازه 25000 تومان هم بده . آخه مگه پول علف خرسه ؟ چرا پولی را که میتونه یکی از ناهار های مشترکشو ساپورت کنه بیاد بده به یک نشست که میخواد تجارت 50 تومنیشو خراب کنه . تا حالا دیدی کسی اینطوری تیشه به ریشه خودش بزنه ؟

اگه دوستان دیگه هم کسانی را از این گروه میشناسند بیان و از ویژگی هاشون برامون بگن تا شاید ما هم از شرایط زندگی اونا بیشتر با خبر بشیم و در موردشون قضاوت صحیح تری داشته باشیم!!!

$ M 3 H R D A D $
سه شنبه 20 فروردین 1392, 17:10 عصر
من تازه 50 50 و دیدم :قهقهه:
خوبه تا الان 8 نفر ساپورت شدند 4 نفر دیگشم من حاضرم ساپورت کنم .
فک کنک تا اینجا که 12 نفر شدند مشکل مالی حل شده
میمونه دوستانی که دیپلمشون ناقض میشه ! میخوام بدونم با این دیپلم چی نصیبتون میشه ؟ اگه تخصصی نداشته باشید ؟
ما دیپلم گرفیتم لیسانس فوق آخرم تا خودمون چیزی نباشیم به جایی نمیرسیم !

من پدم کارمند دولت هست ! نمیگم بد ! نه کم نه زیاد !
اما وقتی اوضاع جامعه و خرج و مخارج ثابت نیست ! نمیشه رفت با این طبقه اجتماعی مسافر کشید ! آخه یک شهر چندتا مسافر کش ؟؟ اون که مسافر کشه خودش این شغل و خواسته و یلی ها و میشناسم که زندگی میکنند با این شغل ( قصد بی ادبی ندارم این طبقه از جامعه ادم ها زحمت کشی هستند ) فقط میخوام بگم حد اقل تو کار اونا سنگ نندازین ! الان خطی های بابل به ساری 3 نفر مسافر میگرند راه میافتند...میگن دستوره چوون ماشین زیاد شده

کار دو سه تا N و با مغزت بکش آقای برنامه نویس !

اونا ای که واقعا برای خودشون ارزش قائل باشند این تجمع و از دست نمیدند من هم امتحان دانشگاه دارم + کار دارم + پروژه دستمه + تولدم در پیش داریم + اساس کشی داریم + بی پولی داریم بازم بگم ؟

فقط نمیخوام بعد این نشست بگم آخ آخ آخ کاش منم میرفتم ! نشه که فردا روزی تو این بمونم که چرا من درجا میزنم ؟؟

MMSHFE
سه شنبه 20 فروردین 1392, 21:56 عصر
تا اونجایی که میدونم ، اصولا کسائیکه اصالت ایرانی دارن ، اجازه شرکت در آزمون هم نمیدن .
بهرحال امیدوارم این مساله رو حل کنید ، چون واقعاداشتن یک گواهینامه معتبر برای هر برنامه نویس حرفه ای ، یه الزام هست .
برای حل این مشکل، خودمون داریم یک شرکت توی دبی تأسیس میکنیم و مجوزهای برگزاری آزمونش هم دست خودمون خواهد بود.

آزمونی که زند برگزار میکنه چون در دو سطح هست (عمومی و اختصاصی zend فریم ورک) ، لذا گرفتن گواهینامه عمومی اش ، راحتتره .
متاسفانه گواهینامه هایی که میتونه یک برنامه نویس در شرایط فعلی بگیره گواهینامه های اختصاصی فریم ورک هایی چون کیک هست .
بهرحال خیلی خوشحالم که شما به این مساله اهمیت میدید .
مشکل گواهینامه اگه خدا بخواد حل میشه ولی حتی اگه گواهینامه هم نباشه، همون دوره های تخصصی Zend هم که برگزار بشه با هزینه کم، ارزشش رو داره. مثلاً یکی از دوره های فوق تخصصی، کار برروی سورس کد PHP و تولید PHP اختصاصیه. اونهم با قیمت خیلی پایین. مثلاً دوره کامل و تخصصی ZCE فقط با هزینه 1 میلیون تومان. حالا یه سر به اینترنت بزنید و هزینه کشورهای مشابه رو با احتساب قیمت دلار، با این قیمتها مقایسه کنید.

MMSHFE
سه شنبه 20 فروردین 1392, 22:23 عصر
تعداد ثبت نام شدگان: 6 نفر. آخرین نفر تا این لحظه: Veteran (http://barnamenevis.org/member.php?160830-Veteran)

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 19:49 عصر
ببین تعداد برنامه نویسهای واقعی و با انگیزه چقدر کمه.
من قبلا هم میگفتما.
حالا من تاحالا ثبت نام نکردم یکیش چون اصلا تاحالا شغلم برنامه نویسی نبوده؛ ولی واسه آینده شاید.

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:17 عصر
حاجی ما یکبار با هم صحبت کردیما ! آینده ؟؟ پسر پیر شدی تو آینده ای نمونده که دست بجمبون:گیج:
شما به قول خودتون وقتی ازدواج کنید و سنتون یخورده بره بالا دیگه کارتون تمومه.
مگه خودتون تاحالا بارها نگفتید؟
ولی من تا آخرین لحظهء عمرم هم در همین راه خواهم بود احتمالا! یا خلاصه یه فعالیت علمی ای یادگیری ای پیشرفتی چیزی. قصد ازدواج هم هنوز ندارم و شاید هیچوقت هم ازدواج نکنم.
تازه حتی واسه زندگیهای بعدیم هم همه چیز رو ادامه دار فرض میکنم :چشمک:

الان چیه مثلا واسه من شعار میدی یا شوخی میکنی.
اصلا من آدمهایی رو که با مسائل جدی شوخی میکنن و براحتی تحت تاثیر احساسات قرار میگیرن قبول ندارم. این ناشی از ضعف قدرت تعقل و منطق و روان افراده.
شما جدیت و همت بزرگ شدن به اون حدی که من هدف دارم رو ندارید. بخاطر همینم هست که ازدواج میکنید و بعد از مدتی از دور خارج میشید. درحالیکه واقعا علم و فناوری سطح و گستره و عمقی بسیار بیشتری داره واسه آدمایی که آدمش باشن. شما از هرچیزی در حد سطحی و ناقص کار میکنید. اونقدر همت و انگیزه ندارید که یه چیزی رو تا نهایت افق قابل تصور ادامه بدید.
ولی من این زندگیهای پشمکی از هرچیزی سطحی و ناقص رو اصلا قبول ندارم.
ترجیح میدم توی چیزهای محدودتری پیشرفت بسیار بیشتری بکنم و بسیار کاملتر بشم.

و البته به شما این تفکر و روش رو پیشنهاد نمیکنم؛ چون چیزیه که باید خودش توی وجود آدم باشه و پیدا بشه. با تلقین و تقلید نمیشه.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:39 عصر
شما به قول خودتون وقتی ازدواج کنید و سنتون یخورده بره بالا دیگه کارتون تمومه.
مگه خودتون تاحالا بارها نگفتید؟
ولی من تا آخرین لحظهء عمرم هم در همین راه خواهم بود احتمالا! یا خلاصه یه فعالیت علمی ای یادگیری ای پیشرفتی چیزی. قصد ازدواج هم هنوز ندارم و شاید هیچوقت هم ازدواج نکنم.
تازه حتی واسه زندگیهای بعدیم هم همه چیز رو ادامه دار فرض میکنم :چشمک:

الان چیه مثلا واسه من شعار میدی یا شوخی میکنی.
اصلا من آدمهایی رو که با مسائل جدی شوخی میکنن و براحتی تحت تاثیر احساسات قرار میگیرن قبول ندارم. این ناشی از ضعف قدرت تعقل و منطق و روان افراده.
شما جدیت و همت بزرگ شدن به اون حدی که من هدف دارم رو ندارید. بخاطر همینم هست که ازدواج میکنید و بعد از مدتی از دور خارج میشید. درحالیکه واقعا علم و فناوری سطح و گستره و عمقی بسیار بیشتری داره واسه آدمایی که آدمش باشن. شما از هرچیزی در حد سطحی و ناقص کار میکنید. اونقدر همت و انگیزه ندارید که یه چیزی رو تا نهایت افق قابل تصور ادامه بدید.
ولی من این زندگیهای پشمکی از هرچیزی سطحی و ناقص رو اصلا قبول ندارم.
ترجیح میدم توی چیزهای محدودتری پیشرفت بسیار بیشتری بکنم و بسیار کاملتر بشم.
و البته به شما این تفکر و روش رو پیشنهاد نمیکنم؛ چون چیزیه که باید خودش توی وجود آدم باشه و پیدا بشه. با تلقین و تقلید نمیشه.
ما خصوصی صحبت کردیم و مهمتر دوستانه و اینجا جای عمومی هست و این بحث ربطی به موضوع نداره

احتمالا و شاید ها تو حرفاتون جواب من و به حرفاتون میده :چشمک:

نظر شما در مورد زندگی شخصی من و اعتقادات و احساسات من که تو یک تالار برنامه نویسی بیان شده و هم سپاس و تشکر اما من جور دیگه ای هستم :لبخند:

مقایسه سر اینکه جدیت و همت شما و ندارم باشه دوست عزیز ما کوچیک شما هستیم :چشمک: و نتیجه این بی همتی من میشه ازدواج پس از صنف متاهل ها به عنوان نماینده میگم " ما کوچیک شما هستیم " :چشمک:

ازدواج و بعد از مدتی از دور خارج شدن ...اینم بحث فلسفی و دینی ای داره واسه خودش....پیامبر و امامامون هم که سفارش میکرند نزدیک به 6 هزار سال پیش از دور خارج شدند :گریه: دلم واسشون تنگ شده...

باقی حرفاتونم بالای سر ما --> " خوبه که آقای اشپیلن...شما که تو تالار ،علم علم راه انداختین...خوبه که اعضا شخصیت واقعی شما و بهتر بشناسند..... "

اما من هنوزم میگم علم بیکرانه....و اگه در مقابله زندگیم قرار بگیره،ترجیج میدم در حد یک سیگار فروش سواد داشته باشم و اونم باعث افتخار من هست که علمی که دارم هیچ وقت کهنه نمیشه که به خاطرش از خیلی چیزهام بگذرم....علم "عشق به زندگی و کاشتن لبخند به لبای خانوادم"
در هر صورت آقا ما نخواستیم آستین بالا بزنیم واسه شما که جبهه گرفتینا:بامزه:

اما با گفتن " من قصد ازدواج ندارم " همه دخترا تالار و گریون کردی مرد...

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:44 عصر
eshpilen جان مواظب باش یهو تو افق محو نشی آخه این روزا خیلی همه گیر شده. چیه باز تخته گاز داری میری جلو؟ کی گفته ازدواج مانع پیشرفته؟ من خودم ازدواج کردم، بچه ام دارم، کارم رو هم انجام میدم. اتفاقاً هنر اینه که بتونی 24 ساعت رو طوری برنامه بریزی که هم پیشرفت کنی، هم به زندگی و خانواده برسی. اگه بخوای تک بعدی جلو بری هیچ فایده ای نداره. انسان یک موجود اجتماعیه. اینهمه میخوای پیشرفت کنی واسه چی؟ برای اینکه توی اجتماع دارای شخصیت و جایگاه و اعتبار اونهم با ابزارهای مثبت مثل علم و... بشی. پس نهایتاً باید با اجتماع هم تعامل داشته باشی وگرنه میتونی بری توی غار و یه خط اینترنت WiMAX بگیری و تا دلت میخواد پیشرفت کنی. ولی چه فایده؟ تازه اینهمه معلومات تئوریک وقتی عملی نشه فایده ای نداره. بهرحال از ما گفتن، پادشاه بدون رعیت، هیچ قدرتی نداره. کشوری که مردم نداره، پادشاه هم نمیخواد. علمی هم که نفعش به مردم نرسه و عالمی هم که با مردم نشست و برخاست نکنه و زندگی تشکیل نده و فرزندان صالح تربیت نکنه هم به هیچ دردی نمیخوره.

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:48 عصر
"وگرنه میتونی بری توی غار و یه خط اینترنت WiMAX بگیری و تا دلت میخواد پیشرفت کنی. ولی چه فایده؟ "

" پادشاه بدون رعیت، هیچ قدرتی نداره. کشوری که مردم نداره، پادشاه هم نمیخواد. علمی هم که نفعش به مردم نرسه و عالمی هم که با مردم نشست و برخاست نکنه و زندگی تشکیل نده و فرزندان صالح تربیت نکنه هم به هیچ دردی نمیخوره."
به خدا همه حرف من با برادر اشپیلن در همین جملات خلاصه میشه آقا
بازم خودش میدونه ازدواج که زوری نیست:بامزه: با تاکیدت سر نه گفتنت کل خاورمیانه غرق اشک شد :لبخند:

***BiDaK***
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:50 عصر
آقا مام هستیم اییییسم مارو هم بنویس فردا هم پولو واریز میکنم.
البته ما که چیزی بلد نیستیم.
ایشالله نقطه ای واسه شروع میتونه باشه با دید متفاوت:لبخند:

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 20:53 عصر
عشق به زندگی و کاشتن لبخند به لبای خانوادم
این حرفا رو همه اولش میزنن.
و افراد ریاکار تا آخرش هم میزنن.
ولی واقعیت اکثرا یه چیز دیگس یا یه چیز دیگه میشه.
زندگی هم اینقدر راحت و ایزوله نیست.
تونستی حق اعضای خانوادت رو رعایت کنی، و شانس آوردی اونا هم حق تو رو رعایت کردن و دمار از روزگارت درنیاوردن، بعد ببین میتونی همینطور به دیگران هم کار نداشته باشی توی جامعه بخاطر نیازهای مالی و غیره و حق کسی رو نخوری و زیردست رو استثمار نکنی و خیلی کارهای دیگه یا نه.
بهرحال رجز خوندن آسونه.
و البته ما از وقتی بزرگ شدیم در این مملکت این داستان و تبلیغات مدام توی گوشمون بوده و درجهء عدم تطابقش با واقعیت رو مشاهده کردیم و اثبات شده بهمون تاحالا.

اصلا فکر میکنی یک دلیل اینکه من نمیخوام ازدواج کنم چیه؟
بخاطر همین که از این شرایط و آدمهای مزخرف و خود و زندگیهای مسخرشون بیزارم و میخوام تعامل اجباری خودم باهاشون رو به حداقل برسونم.
میدونم که دمار از روزگارم درمیارن. مگر اینکه مثل خودشون یا بدتر باشم یا برشون به هر صورتی سلطه داشته باشم.

همش حرف مفت.
یخورده راستی و مردانگی نیست بجای این همه ادعا و شعار.

zarifcomputer
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:08 عصر
سلام به همه دوستان متاهل و مجرد و موافق و مخالف و 50 تومنی و 50 میلیارد تومنی و .....
از همه این بحث های حاشیه ای که بگذریم سخن دوست خوشتر است!
از برگزاری نشست در اصفهان چه خبر؟
آقای شهرکی لطفا خودتونو درگیر حاشیه ها نکنید . ما همچنان منتظریم ببینیم کی به حد نصاب میرسیم

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:11 عصر
eshpilen جان مواظب باش یهو تو افق محو نشی آخه این روزا خیلی همه گیر شده. چیه باز تخته گاز داری میری جلو؟ کی گفته ازدواج مانع پیشرفته؟ من خودم ازدواج کردم، بچه ام دارم، کارم رو هم انجام میدم.
من نمیدونم این ادعای شماست.
شاید دروغ میگی، شاید اغراق میکنی، شاید خودت اینطور فکر میکنی.
آدم هم با آدم متفاوته. شرایط با شرایط متفاوته.
هرکسی باید با توجه به خصوصیات و توانایی ها و استعدادها و شرایط و عقل و هوش خودش تصمیم بگیره.
همینکه شما فکر میکنی حرف و ادعای شما برای دیگران کاربردی داره هم باز خطای شماست بنظر بنده و اینکه مسائل رو خیلی ساده تر از چیزی که واقعا هستن فرض میکنی.
شاید هم اونچه که در افق شما بوده در دید من چیز کوچکی باشه و به دنبال خیلی بیشتر و عمیقتر از اون باشم. شاید چیزهایی که شما اصلا نمیبینی و درک نمیکنی.

اتفاقاً هنر اینه که بتونی 24 ساعت رو طوری برنامه بریزی که هم پیشرفت کنی، هم به زندگی و خانواده برسی.
گفتم که اینا همش حرف و ادعا و شعاره.
من خودم تاحالا هرچی دیدم و نمونه های زندگی و شرایط دیگران، کاملا با تشخیص خودم تطابق داشته.

اگه بخوای تک بعدی جلو بری هیچ فایده ای نداره. انسان یک موجود اجتماعیه. اینهمه میخوای پیشرفت کنی واسه چی؟ برای اینکه توی اجتماع دارای شخصیت و جایگاه و اعتبار اونهم با ابزارهای مثبت مثل علم و... بشی.
ببخشیدا، اما مرده شور اجتماع رو ببره.
من از همین اجتماع اینقدر ظلم و ابتذال دیدم که یک هدف اصلیم محافظت از خودم در برابر این اجتماع است.
بخاطر همین دنبال قدرتهای فراعادی هستم.
دنبال عدم وابستگی و ضعف، و دنبال قدرت.
اجتماع شما برای من هیچ ارزش و مفهومی نداره.

پس نهایتاً باید با اجتماع هم تعامل داشته باشی وگرنه میتونی بری توی غار و یه خط اینترنت WiMAX بگیری و تا دلت میخواد پیشرفت کنی. ولی چه فایده؟ تازه اینهمه معلومات تئوریک وقتی عملی نشه فایده ای نداره.
بستگی داره کاربرد رو چی تعریف کنیم.
البته منم در پی بهره وری عملی بودم. بدون کاربرد عملی که هیچ چیزی ارزش نداره. بخاطر همین من ریاضیات محض و بدون هدف یا حتی شطرنج بازی کردن رو عاقلانه نمیدونم.
اتفاقا من دنبال قدرت و کاربرد عملی بودم و هستم. ولی خب چون خیلی گسترده و عمیق درنظر گرفتم هدفم رو، بخش تئوری گسترده و پیچیده و زمانبری هم داشت که باید طی میشد.
من در خیلی افراد تاحالا دیدم و میبینم که بخاطر همین ضعف تئوریک و اینکه زرتی فقط خواستن کد بزنن و عملی کار کنن، کارایی عملی کافی ندارن و هرکاری ازشون برنمیاد.
و البته که در دنیای امروز که فناوری رایانه و اینترنت هست امثال من احتمالا Nerd هم میتونن کار خودشون رو بکنن و روی دنیا هم تاثیر عملی بذارن و کار عملی حداقل برای خودشون بکنن.
واقعا نیازی به اونقدر ارتباط مستقیم با اجتماع و بازار کار و دیگران و این حرفا نیست.

بهرحال از ما گفتن، پادشاه بدون رعیت، هیچ قدرتی نداره. کشوری که مردم نداره، پادشاه هم نمیخواد. علمی هم که نفعش به مردم نرسه و عالمی هم که با مردم نشست و برخاست نکنه و زندگی تشکیل نده و فرزندان صالح تربیت نکنه هم به هیچ دردی نمیخوره.
من به دنبال پادشاهی و هدایت و تربیت کسی نیستم.
چون به این نتیجه رسیدم که خودم موندم و حالا حالاها کلی کار و نیاز دارم تا به جایی برسم.
مردم هم از نظر من، حداقل تا وقتی که خودم رو ضعیف و آسیب پذیر میبینم درمقابل پلیدها و پلیدی های که درشون هست، دشمن یا تهدید هستن، نه کسانی که بخوام بهشون نزدیک بشم.
این تجربهء عینی زندگی من بوده، که عقل و خرد و دانشم هم تاییدش کرده.

خب دیگه آدم با آدم تفاوت میکنه.
بعضی ها هم یجوری خیلی متفاوت هستن.
احتمالا من از اون آدما هستم.
قبلا هم گفتم، من اگر در چین و روزگار دیگری بودم احتمالا میرفتم به معبد شائولین و کنگفو کار میکردم!
زندگی و اجتماع توده ها برای من معنایی نداره و بلکه مبتذل و تهدیدآمیزه در نظرم.

حالا ما هرچی میگیم باز شما با معیارهای خودتون ارزیابی کنید و فرض کنید که منم یه آدمی هستم شبیه شما/بقیه.
نمیدونم واقعا چرا اینقدر اصرار دارید.
مثل اینکه باورتون نمیشه بعضیا اساسا تفاوتهای فاحشی با بقیهء مردم دارن.
من بخاطر خودنمایی این حرفا رو به دروغ نمیگم. چیزیه که عینا بودم و هستم و هر روز هم در زندگیم بیشتر بهش رسیدم و نزدیک شدم. این ماهیت و تشخیص و خواست و ارادهء منه.

WOLF_MEHRDAD
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:20 عصر
دوستان بهتر نیس به بحث اصلی برگردیم ؟ :دی

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:25 عصر
سلام به همه دوستان متاهل و مجرد و موافق و مخالف و 50 تومنی و 50 میلیارد تومنی و .....
از همه این بحث های حاشیه ای که بگذریم سخن دوست خوشتر است!
از برگزاری نشست در اصفهان چه خبر؟
آقای شهرکی لطفا خودتونو درگیر حاشیه ها نکنید . ما همچنان منتظریم ببینیم کی به حد نصاب میرسیم

دوست من ؛من فکر میکنم سخن دوست همینه
چون من به شخصه تلاش میکنم که جوری زندگی نم که بین کار و زندگی شخصیم هماهنگی باشه
والا اگه مشکلات زندگی شخصی و میخواستم فراموش کنم و فقط کار و تو زندگیم ارجع میدونستم هیچ نیازی به صنف نبود...انقدر شب و روز درس میخوندم و کد مینوشتم و مطلب میخوندم که تو اون بعد از زندگی موفق میشدم

خوبه که همسو باشیم....
ما واسه این هماهنگی ها مشکلات داریم و الا به خودی خود و بدون تعامل کار با سایر مسائل هیچ ومشکلاتی وجود نخواهد داشت!

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:31 عصر
اشپیلن جان...نمیتونم حرفاتو کامل رد کنم با خیلی قسمت هاش موافق هستم...
اما شما داری فقط فرار می کنی از مشکلات....تا کجا میخوای با آسیب ها فاصله بگیری؟؟ که کسی بهت ضربه نزنه ؟
اینجا کنکفو شائولین درس نمیدن...اما اگه 10 بار تو همین خیابونها بخوری زمین .دفع بعدش حتما میتونی جلو این اتفاق و بگیری...
زمان و اجتماع و ملاک نزار که بگی بدا و آسیب میزنند...به قول خودت تا خودت نتونی باهاشون کنار بیای و بتونی بفهمی چطوری باهاشون رفتار کنی همین آش هست و همین کاسه
چه تو کار ، چه درس..چه زندگی

بهزاد علی محمدزاده
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 21:34 عصر
سلام
جناب شهرکی ، از زحماتی که برای این صنف می کشید ، تشکر می کنم . در این فروم هم ، همیشه خیر شما به اعضا رسیده و در حسن نیت شما برای اینجور کارها شکی نیست .

اما موضوعی هست که گفتم مطرح کنم ، اونم سیاست کاری و نوع اطلاع رسانی این نشست هست . شما برای اینکه بتونید کارهای قیمت گذاری و ... رو توی کشور ، ببیند ، می خواید در سطح یک کشور کار کنید، باید بتونید با مدیران شرکت ها نشست برگذار کنید نه در یه فروم ! اون هم فروم برنامه نویس ، و فقط تالار PHP ! پس طراحان وب چی میشند ؟ برنامه نویسان ASP ؟

الان دارم ، انجمن ایران PHP رو نگاه می کنم ، اطلاعیه ایی در این زمینه ندیدم !

اینکه بگیم کسی علاقه مند به این نشست ها نیست ، این حرف اشتباهه ، چون بچه های اپن سورس از این نشست ها زیاد برگذار می کنند . من می بینم که مثلا برای لینوکس توی زنجان میذارن ، عکس ها رو کی می بینیم از اینجا بیشتر شرکت کننده داشته ، خیلی ها هم نشست میذارن با هزینه های 400 500 هزارتومنی و شرکت کننده هم زیاد دارند .

اما جلسه گذاشتن برای آموزش Qt‌ ، یا معرفی یه توزیع لینوکس ، و ... ، خیلی فرق می کنه با تاسیس شرکت ، و قیمت گذاری برای یه کشور ! اونم بدون حضور مدیران و صاحبان شرکت ها !؟

یه موقع شما تبلیغات می کنید ، نشست با حضور : شرکت های ... ، مجتمع فنی ، مرکز آموزشی فلان ، جهاد دانشگاهی X , Y و ... اونوقت اینها این تبلیغ و میذارن سر در شرکت ها شون ، اطلاعیه در مراکز آموزشی شون ، در مجلات مختلف ، بلاگ ها ، و ... که این میشه یه اطلاع رسانی صحیح و موثر .

حتی میشه درخواست داد به برنامه برخط که این موضوع و عنوان کنه ... اما به شرطی که صاحبان تصمیم ، درش حضور داشته باشند . نه من تازه برنامه نویس ، اونم یا سنم برای اصلا همچین کاری مناسب نیست ، یا تخصص آنچنانی ندارم که دغدغه درآمدش و داشته باشم . اگر یه مدیری ازم پرسید مشکلات یه پروژه سازمانی رو آیا تا حالا درک کردی ؟ چه جوابی باید بهش داد ؟ مدیریت منابع می دونم چیه که بخوام براش قیمت تعیین کنم ؟

اینجا نمونه کار کسی نمیذاره اما در تالار وب ، نمونه طراحی میذارن ، اونم سفارشی ، که 50 تومن براش نه تنها زیاده ، بلکه حتی اون نمونه می تونه ضربه جبران ناپذیری به اون شرکت یا کسب و کار بزنه !!!

اونوقت ...

با احترام به دوستانی که این مطلب و می خونن ، امیدوارم این چند خط آخر ، جسارت نباشه ، فقط خواستم یه مقداری بی پرده حرف زده باشم .

zarifcomputer
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:06 عصر
تا وقتی کسی در مورد تغییر در زندگی خودش اراده نکنه و حرکتی انجام نده ، هیچکس نمیتونه براش حتی قدم کوچکی برداره.
تعداد آراء متفاوت نه تنها بین کاربران این تالار بلکه در بین تالار های دیگه ، انجمن های دیگه ، سایت های دیگه در ایران و حتی در تمام مجامع بزرگ و کوچک بین المللی هم وجود داره .
این ذات تنوع طلب انسانه که این همه تفاوت را بین این همه انسان بوجود میاره.
برای همین هم هست که فقط در زمینه طراحی وب بیش از یک شاخه (مثلا PHP) وجود داره . خب اجازه بدید شاخه های دیگر در زمینه طراحی وب خودشون برای خودشون قدمهای موثری بردارند . آقای شهرکی که مسئول ساماندهی به تالار های دیگه نیستند .
در مورد شرکت کردن مدیران سایر شرکتها در چنین نشستی باید توجه شما را به یک نکته مهم جلب کنم که بسیاری از مدیران شرکت ها دغدغه برنامه نویس ها را ندارند . اصلا خیلی هاشون فقط به فکر بیزینس شرکت خودشون هستند و به برنامه نویس ها به چشم کارمند های درجه دو نگاه میکنند . من که تا حالا خصوصا در ایران کسی را ندیدم که از برنامه نویسی تونسته باشه به رده های بالای سازمانی در شرکت های معتبر راه پیدا کنه . فکر میکنم حتی اگر کسی هم لیاقتشو داشته باشه مدیران غیر برنامه نویس که (بعضا) فرق بین مانیتور و آکواریوم را نمیدانند مانع رشد افراد لایق در زمینه برنامه نویسی میشوند . به نظر بنده همان بهتر که پای مدیران محترم شرکتهایی که علاقمند مشاهده آکواریوم (Screen Saver) در دفتر کار خودشون هستند به این نشست باز نشه .
اینطوری اعضاء نشست حرف های مشترک بیشتری دارند که با هم بزنند و از هم چیز های زیادی یاد بگیرند.
از همینجا هم از مدیران فهمیده ای که شامل مثال بنده نشدند خواهش میکنم که به خودشون نگیرند

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:13 عصر
اما شما داری فقط فرار می کنی از مشکلات....تا کجا میخوای با آسیب ها فاصله بگیری؟؟ که کسی بهت ضربه نزنه؟
فرار؟
خب آدم از چیزی که توانش رو نداره و احتمال داره بهش آسیب جدی بزنه باید فرار کنه؛ این شرط عقله.
همینطور از چیزی که بنظرت ارزشش رو نداره هم باید اجتناب کنی.
و البته منم قصد ندارم برای همیشه فرار کنم، بلکه سعی دارم از یک راه شدنی و هوشمندانه اول قدرت و اطمینان کافی بدست بیارم. البته این مسئله ممکنه تا آخر عمرم هم ادامه پیدا کنه؛ ولی خب برام مهم نیست، چون همینطوری هم بقدر کافی از نتیجش راضی هستم. درواقع ضرورتی نمیبینم در چیزهایی که برام مفهومی ندارن یا ارزشش رو ندارن بنظرم وارد بشم. از زندگیم همینطوری هم راضی هستم (درحد حداقلی). برای دیگران که زندگی نمیکنم! برای خودم زندگی میکنم.

اینجا کنکفو شائولین درس نمیدن...اما اگه 10 بار تو همین خیابونها بخوری زمین .دفع بعدش حتما میتونی جلو این اتفاق و بگیری...
زمان و اجتماع و ملاک نزار که بگی بدا و آسیب میزنند...به قول خودت تا خودت نتونی باهاشون کنار بیای و بتونی بفهمی چطوری باهاشون رفتار کنی همین آش هست و همین کاسه
چه تو کار ، چه درس..چه زندگی
تشخیص و روش من این بوده تاحالا و بقدر کافی هم ازش نتیجه دیدم و راضی هستم.
هرکس ممکنه یک روش و سیاستی داشته باشه. خب بازم بستگی به آدمش و شرایطش داره.

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:24 عصر
بهتره بحث ازدواج و این چیزها رو همینجا تمام کنیم. تالار تنظیم خانواده که نیست. eshpilen هم نظرش برای خودش محترمه ولی تا وقتی که زندگی بنده رو ندیدی، اجازه نداری درموردش اظهار نظر کنی یا مثلاً بگی اینها فقط ادعاست. نمیگم خیلی موفق بودم ولی هم خودم، هم همسرم و هم دخترم از زندگیمون راضی هستیم و شکر خدا چیزی هم کم نداریم. درمورد مباحث علمی هم مطمئن باش اگه بیشتر از شما کار نکرده باشم، کمتر هم نبوده. بد نیست رزومه کاری بنده رو ببینید (http://www.ncis.ir/Resume.pdf (http://www.ncis.ir/Resume.pdf)). ولی در کل عقیده من اینه که سنگ اگه تحمل ضربه های تیشه رو نداشته باشه، هیچوقت مجسمه زیبا نمیشه. کسی هم که از ترس برخوردهای اجتماع ازشون فاصله میگیره یعنی هنوز شخصیت خودش رو کاملاً شکل نداده. میگم چطوره نفس هم نکشیم چون تو هوا سرب وجود داره و برامون مضره؟! بگذریم.
درمورد نشست من هم با دوستمون موافقم که شرکتها به فکر منافع برنامه نویسان نیستن. اتفاقاً مزیت اصلی این نهاد همینه که از دل برنامه نویسان بیرون میاد. هیچکس مدیر بقیه نیست. همه فقط توصیه میکنن. اگه کسی دوست داشت اجرا میکنه، نخواست هم مسیر خودش رو میره. آموزش و... همه و همه فقط امتیازاتی هستن که به اعضا داده میشه و هیچ چیز اجباری نیست. اگه مسئولین میخواستن کاری کنن، تا حالا انجام شده بود چون تقریباً 15 ساله که صنف کامپیوتر و الکترونیک وجود داره و هنوز اینو نفهمیدن که این دو گروه باید از هم تفکیک بشه.

eshpilen
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:32 عصر
بهتره بحث ازدواج و این چیزها رو همینجا تمام کنیم. تالار تنظیم خانواده که نیست. eshpilen هم نظرش برای خودش محترمه ولی تا وقتی که زندگی بنده رو ندیدی، اجازه نداری درموردش اظهار نظر کنی یا مثلاً بگی اینها فقط ادعاست. نمیگم خیلی موفق بودم ولی هم خودم، هم همسرم و هم دخترم از زندگیمون راضی هستیم و شکر خدا چیزی هم کم نداریم. درمورد مباحث علمی هم مطمئن باش اگه بیشتر از شما کار نکرده باشم، کمتر هم نبوده. بد نیست رزومه کاری بنده رو ببینید (http://www.ncis.ir/Resume.pdf (http://www.ncis.ir/Resume.pdf)).
شما هم چیزی آنچنان بیشتر از دیگران نیستی.
نشانه هاش در گفتارت هست همین الان.
مثلا همینکه میگی اظهار نظر کردم یا حق ندارم بگم ادعاست، از نظر منطقی اشتباه و مغلطه و اینهاست.
چرا؟ چون اولا اظهار نظر نکردم، بلکه احتمالات منطقی رو ذکر کردم. اینم که هرکسی حق داره.
دوما بله که ادعاست. شما مثل اینکه هنوز معنی ادعا رو هم نمیدونی!
برای من ادعاست. برای دیگران. نگفتم لزوما اینطوره. هر گفته ای که به طرف مقابل ثابت نشده اسمش از نظر منطقی میشه ادعا.

من ضعف ها رو واضحا در گفتار شما میبینم.
اینکه هنوز قدرت تفکر منطقی و دانش پایهء شما دربارهء حقایق و واقعیت های جهان کامل نیست و/یا اینکه بهرصورت برآشفتی و تحت تاثیر احساسات خودت قرار گرفتی و نتیجتا در منطق خطا کردی.

همینه که بقیهء افراد هم حداکثر درحد شما هستن.
و در عین حال میخوان به من درس بدن و نظرات منو رد کنن.
درحالیکه کم آوردن و خطا کردن خودشون در یک بحث کوتاه و روشن هم مشخص میشه.

واقعا ادعای شما سوپرمن ها منو کشته.
خودتون رو بزرگتر از چیزی که واقعا هستید میبینید.

ضمنا شما خودت بحث شخصی پیش کشیدی. بنده جسارتی نکردم پای خانواده و مسائل شخصی شما رو پیش بکشم.

آخر هم اینکه اینو بدون که حق نداری خودت حرف آخر رو بزنی و دیگران رو از جواب دادن بازبداری. بنظرم این از نظر منطقی و انصاف خیلی روشن باشه. امیدوارم از قدرت مدیریتی خودت سوء استفاده نکنی بابت این کار. اونم در یک مسئلهء شخصی برای منافع و احساسات خودت!

ولی در کل عقیده من اینه که سنگ اگه تحمل ضربه های تیشه رو نداشته باشه، هیچوقت مجسمه زیبا نمیشه. کسی هم که از ترس برخوردهای اجتماع ازشون فاصله میگیره یعنی هنوز شخصیت خودش رو کاملاً شکل نداده.
فکر کنم توضیحات کافی در این موارد قبلا دادم.
بنظر من شما هم تحمل رویارویی با تمامی واقعیت/حقیقت بصورت خالص رو ندارید.
البته اکثریت قریب به اتفاق آدمها اینطور هستن.
اگر رویارویی شما با ظواهر سطحی و روابط عادی با مردم دیگرست، رویارویی من از یک سطح بسیار عمیق و خالص و درونی شروع شده و با خودم بیشتر کار داشتم و دارم، بعد با دیگران (البته اگر فرصتش شد).
بزرگترین و مهمترین رویارویی ما شاید با خودمون و حقایق محض بنیادین باشه، نه روابط ظاهری خارجی.
اکثر آدمها حتی خودشون رو درست نمیشناسن و جرات ندارن با خود واقعی و حقایق بنیادین رودررو بشن؛ یا بهرصورت دانش و هوششون جواب نمیده.

AbiriAmir
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:37 عصر
دوست عزیز اشپیلن جان من صحبت هاتون رو تا حدود زیادی قبول دارم
اما همه نمیتونن اینطوری باشن
منظورم اینه که در 99% موارد این تفکر شما به انزوا، بی اعتمادی و بعضی مشکلات و نا آرامی های روحی می انجامه (هرچند شاید درست باشه)... همین که آدم کسی رو نداشته باشه که کنارش باشه...
حالا اگر شما میتونید این تفکر رو ادامه بدید بدون این که این عوامل منفی در شما بوجود بیاد من شما و قدرتتون رو تحسین میکنم :چشمک:
اما این رو هم در نظر بگیرید که هر پدیده ای توی این دنیا (از جمله ازدواج، زندگی اجتماعی و...) 1 جنبه مثبت داره و 1 جنبه منفی... مساله اینجاست که جنبه مثبت اون پدیده بیشتر هست یا منفیش که اون هم توی آدم های مختلف متفاوت هست... شاید ازدواج برای شما جنبه منفیش بیشتر باشه و برای شخص دیگری جنبه مثبتش.
بهرحال از طرز فکرتون خوشم میاد و براتون آرزوی موفقیت میکنم

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:37 عصر
باشه eshpilen جان، شما درست میگی. همه هم منو میشناسن هم شما رو. حوصله بحث با کسی که فکر میکنه تنها موجود فهمیده دنیا خودشه رو ندارم. شما گفتی حرفهات ادعاست، منهم گفتم من و خانواده ام از زندگیمون راضی هستیم. حالا چطور باید به شما ثابت بشه نمیدونم. میخوای بیایی یه مدت با ما زندگی کنی؟ حرفها میزنی بخدا. با این عقیده ای که داری، فکر کنم اگه چند ماه هم با ما باشی، باز میری میگی همش ادعا بود و جلوی من نقش بازی میکردن و ادای آدمهای خوشبخت رو در میاوردن.

saman-arsenal
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:39 عصر
این بحث ها چرا این شکلی شده؟؟؟ پست و اشتب اومدم؟؟:متفکر:

سلام به همه دوستان:لبخند:

من از اول این تاپیک و دنبال میکنم و همش خواستم بگم خوبه و اینجور چیزا که به خودم گفتم که تو که هنوز خودت ثبت نام نکردی پس بهتره حرفم نزنی . . . بگذریم:لبخند:

اول از همه از آقای شهرکی تشکر میکنم به خاطر این همه تلاشی که در انتقال دانششون و بقیه دارن واقعا کارشون شایسته تقدیره

من یک هفتس دارم رو مخ دوستم کار میکنم که با هم بیایم توو این نشست و شرکت کنیم جفتمونم چند ماهی است برنامه نویسی وب و php و شروع کردیم و من به شخصه این نشست و خیلی مفید میدونم . . . خلاصه امروز اوکی و از دوستم گرفتم و فردا هر جفتمون ثبت نام میکنیم البته از الان میتونید دو نفر به آمارتون اضافه کنید و ما رو ثبت نام شده بدونید:لبخندساده: . . . من در تلاشم که بتونم چند نفر دیگر و به این نشیت بیارم اگه بتونم:لبخند:

راستی آقای شهرکی ما میتونیم از ژتون 12 تومنی استفاده کنیم یا باید 25 تومنی ثبت نام کنیم؟؟؟:بامزه:

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:41 عصر
فعلاً 12 نفر میتونن نصف قیمت ثبت نام کنن (12 هزار و 500 تومان). از الآن بگم 12 هزار تومان واریز نکنید (دارین میاین اصفهان ها!)

***BiDaK***
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:42 عصر
من تعجبم وقتی حرف از شرکت توو نشست میشه کسی نیست ولی همینکه بحثو دعوا میشه همه میان:لبخند::قهقهه:

***BiDaK***
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:43 عصر
فعلاً 12 نفر میتونن نصف قیمت ثبت نام کنن (12 هزار و 500 تومان). از الآن بگم 12 هزار تومان واریز نکنید (دارین میاین اصفهان ها!)
12 نفرو بکن 16 نفر 4نفر دگشم من نصفشونو میدم:لبخند:

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:44 عصر
واقعا! دوستان توی نشست دعوا هم داریم. همه بیان. مشت اول 40GB نرم افزار و مقاله آموزش طراحی و برنامه نویسی وب D:

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:48 عصر
:قهقهه:
..........
ادمها موجودات جالبی هستند....ترجیح میدم بحث بی فایده نکنم.چون ممکنه هزاران سیاه لشکر پشت یک فرمانده احمق راه بیافتند و 1000 + 1 فرمانده کشته بشه !
خوب بگذریم دوستان محترم افکار ما روشن هست.
من با شرکت مدیران مخالف هستم....ما بجای این دکور نما ها میتونیم پندتا پوستر زیبا نصب کنیم !
تو اولویت اول و مهمتر جیبه خودمونه که خاالیه ! نمیخوام واسه جیب یک سری ادم بی درک از مشکلاتم تایتل نشست و تغییر بدم یا سکوت کنم تا اونا حرف بزنند و درد های من تو حرفاشون گم بمونه !

saman-arsenal
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:49 عصر
چشم آقای شهرکی چرا میزنید؟:لبخند: میدونم اصفهان عزیزم:لبخند:

آخرین آمار همون شش نفر بود دیگه؟؟

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:50 عصر
نه دوست عزیز، تا اینجا 16 نفر میتونن نصف قیمت پرداخت کنن.
-----
ویرایش: ببخشید تعداد ثبت نام کنندگان رو میگین؟ بله 6 نفر تا امشب و 3 نفر هم گفتن فردا ثبت نام میکنن.

WOLF_MEHRDAD
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:52 عصر
واقعا! دوستان توی نشست دعوا هم داریم. همه بیان. مشت اول 40GB نرم افزار و مقاله آموزش طراحی و برنامه نویسی وب D:

سلام
آقا من 1 ترابایت نیاز دارم :D با قتل عام موافقید ؟ :D

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:52 عصر
16 نفر هم حمایت شدند.تشکر واقعا

اره وقتی دعوا میشه همه میان .اشپیلن جون فک کنم به کنکفو علاقه خاصی داره :دی بیا مادو تمرین بده.حد اقل شاید بتونیم با مشت و لگد از مشتری قیمت واقعی نرم افزار و بگیریم.
یا اصلا ایدئولوژی " چک " برای پشتیبانی از نرم افزار خیلی مفید میتونه باشه !!!!

لازم به ذکر هست که منم کمربند آبی تکواندو داشتم که بعد از دعوا خیابونی توسط بابام قیچی شد :قهقهه:

zarifcomputer
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:56 عصر
من تعجبم وقتی حرف از شرکت توو نشست میشه کسی نیست ولی همینکه بحثو دعوا میشه همه میان:لبخند::قهقهه:

به همین دلیل هم هست که اغلب مردم در زمان وقوع دعواهای خیابانی بیشتر سرگرم میشن تا طرفین دعوا را از هم جدا کنند
مملکته داریم؟!

MMSHFE
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:56 عصر
دوستان بهتره بحث رو علمی نگه داریم. دیگه فکر کنم به اندازه کافی تفریح داشتیم.

Veteran
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 22:57 عصر
دوستان هرکی بیاد بستنی واسش میخرم :لبخند:
فقط ثبت نام کنین
نخوریم به امتحانات دانشگاه
===

***BiDaK***
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:03 عصر
دوستان هرکی بیاد بستنی واسش میخرم :لبخند:
فقط ثبت نام کنین
نخوریم به امتحانات دانشگاه
===

منم خوندم.البته بعضیاشو میدونستم.ولی اینجا کاملش بود..آقا یعنی همچین چیزی داریم؟:دی
داریم؟
واقعا چجوری میشه:لبخند:
واسه من آلاسکا بخر:بامزه:

$ M 3 H R D A D $
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:08 عصر
من یک سی ام اس دست و پا شکسته دارم
دوستانی که تازه برنامه نویسی و شروع کردند و تو نشست باشند من این سی ام اس و کامل بهشون هدیه میدم. و اموزش کار و توسعه اونم در حد 1 ساعت بهشون میدم.
چون معتقد هستم ما اول از همه open source باید کار کنیم.
لازم به کر هست من تو وب با این سی ام اس کلا کار کردم تا به اینجا و همه سایت های تو رزومم و با این زدم
http://hosseinzadeh.info/asli.pdf

اینم از هدیه ما به دوستان :چشمک:
ویرایش : رزومه من ویرایش شد

saman-arsenal
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:14 عصر
آهان راستی یادم رفت فقط توروخدا هر وقت میخواین وقتشو بذارین بذارین الا بین 16 تا 22 خرداد چون امتحان دانشگاه و ما هم ترم آخریم

***BiDaK***
چهارشنبه 21 فروردین 1392, 23:20 عصر
:افسرده::افسرده:

poriab
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 01:29 صبح
هزینه رو واریز و ثبت نام کردم !
امیدوارم موفق باشیم :D

* اس ام اسم به شماره 30005833000333 نمی رسه !

***BiDaK***
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 01:37 صبح
چش نخوریم , گوش شیطون کر ظاهرا کم کم باید ساکارو ببندیما:لبخند:

rezaonline.net
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 03:15 صبح
بهتره در مورد تاریخ برگزاری نشست ، نظرسنجی بشه.
پیشنهادم یک هفته دیگه است .

MMSHFE
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 08:00 صبح
اس ام اسم به شماره 30005833000333 نمی رسه !
اطلاعات پرداخت رو برام توی پیام خصوصی بفرستین. البته یک SMS ازطرف «پوریا باقری» رسیده. اگه شما هستین که دیگه لازم نیست.

colors
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 08:47 صبح
به نظر من اجازه بدین حداقل 20 نفر ثبت نام کنن,(منم 100% هستم, فقط میخوام اون آخر روزا ثبت نام کنم) بعد طبق یک نظرسنجی تاریخ برگذاری رو مشخص میکنیم. چه بهتر که بیفته تابستون, هم هوا خوبه هم مشکلات ذهنی و کاری کمتره

Veteran
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 09:51 صبح
به دلیل انتخابات
کلاس ها فشرده و امتاحانات زودتر برگذار میشه
هرکار میخواین انجام بدین
ققط تاریخ برگذاری ی جوری باشه که به دانشگاه(امتحاناتش)برسیم

$ M 3 H R D A D $
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 10:40 صبح
درسته تاریخ متحانا فشرده شده و حد نصاب باید برسه بعد تصمیم بگیریم
نظرم اینه که عجله نکنیم

Unique
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 11:52 صبح
تا حالا خواننده بودم ، اما خیلی زشته توی اصفهان باشه اونوقت بچه های اصفهانی این تالار ثبت نام نکنند ،‌من توی این چند روز حتما مبلغ را واریز میکنم و از دوستان دیگه هم با هر مقدار اطلاعاتی که دارند خواهشمدم که شرکت کنند.

سال های ۷۸ یا ۷۹ یادش بخیر توی شبکه های BSS مثل پارسیان و شاور و غیره که عضو بودیم و با ترمینال توی سر و کله هم میزدیم ، قرار عمومی زیاد برگزار میشد و من جدای استفاده های علمی که از دوستان و بچه های اون شبکه ها داشتم دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که حتی تعدادیشون توی این سایت بسیار فعال هستند و با تعدادیشون هم همچنان رابطه دارم. اون موقع قرار عمومی ها توی سینما ، پارک برگزار میشد و بعضی وقتها انقدر زیاد میومدند که مدیران انجمن شکه میشدند و کلی دردسر با نیروی انتظامی و حراست و غیره پیدا میکردیم ،‌یاد آن روز ها خوش و خرم !

یه موضوع دیگه هم هست و اون اینه که متاسفانه ما ایرونی ها توی این مساپل منتظریم ببینیم چی یمشه و کیا میان مخصوصا اگه Deadline نداشته باشیم که اصلا توجهی نداریم مثلا شب امتحان یاد درس خوندن میفتیم ! آخرین فرصت حذف و اضافه همه میخوایم حدف و اضافه کنیم ،‌آخرین روز ثبت نام دانشگاه از همه روزش شلوغ تره (البته الا مثل اینکه آنلاین ثبت نام میکنند ولی دوره ما اینطور بود) ،‌ ورزشگاه ها در کوتاهترین زمان مونده به شروع مسابقه پر میشوند ،‌همیشه دنبال یک شنبه ای هستیم لاغر کنیم ، ورزش کنیم ، درس بخوانیم ، تحقیق کنیم ، نماز بخوانیم و غیره ... من به این نتیجه رسیدم که این مو.ضوع در حال حاضر فرهنگ عمومی مردم کشورم هست و چاره ای هم نداریم و نمیخوام خودم را با خلاف جهت شنا کردن فعلا غرق کنم ! اما یه روز خوب میاد .....

جناب شهرکی میدونم شما میخواین مراسم را به بهترین شکل برگزار کنید اما چند نکته :
۱ - با توجه به صحبت هایی که داشتم بهتره یک زمان مشخص بشه برای برگزاری و deadline هم تعیین بشه وگرنه تا سال دیگه این تاپیک باید پست بخوره.

۲ - من از قیمت سالن ها و اماکن اجتماعات خیلی خبر ندارم و پروسه اونها را هم نمیدونم ، اما به نظر من باید اندازه جیب خرج بشه ،‌شما یک deadline بگذارین مثلا ۱۰ روز مونده به برگزاری یا بیشتر بعد بر اساس مبلغی که جمع میشه برنامه ریزی میکنیم ،‌باور کنید باید از یکجا شروع کرد ،‌شاید اجتماع اول کمبود های اجرایی و علمی زیاد داشته باشه اما به مرور زمان بهتر میشه و میشه اجتماعاتی هر ۴ یا ۶ ماه برگزار کرد ،‌به قدری هم موضوع برای بحث کردن وجود داره که هیچوقت تمام شدنی نیست. خیلی از گروه های open source از برگزاری جلسات در پارک ها و تریا ها شروع کردند چون آدم باید واقع بین باشه. ولی مطمئن باشین وقتی نظرات کاربران پس از برگزاری و نتایج حاصل از جلسه منتشر بشه در جلسات بعدی شرکت کننده های بیشتری خواهند بود.

به امید شرکت کردن دوستدارن PHP و Oepn Source و حتی مخالفان

colors
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 12:12 عصر
تا حالا خواننده بودم ، اما خیلی زشته توی اصفهان باشه اونوقت بچه های اصفهانی این تالار ثبت نام نکنند ،‌من توی این چند روز حتما مبلغ را واریز میکنم و از دوستان دیگه هم با هر مقدار اطلاعاتی که دارند خواهشمدم که شرکت کنند.

آشنایی با شما و دوستانی مانند جناب شهرکی, قربانی داش مهرداد و رضای خودمون و تمامی دوستان این فروم آرزوی بنده س و خوشحالم که شماهم تشریف میارین.

کاشکی میشد جناب حمید رضا(اشپیلن) عزیزهم تشریف میاوردن. ؟!

colors
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 12:41 عصر
من از ظرف این دوستمون ( رنگارنگ ) به آقای اشپیلن میگم : ما مخلصیم شما به دل نگیر :دی
کاش ما هم مثل شما انقدر خواستگار(منظورم خواستار !!! بود ! اصلا چه لزومی داره آدم خواستگار داشته باشه ! اه اه اه :بامزه: ) داشتیم و هی میگفتیم نه نه نه نمی آم ....
دوستان فک کنم داره خوب میشه اوضاع :تشویق:

اتفاقا آشنایی با شماهم گوساله ای در دلمون شده, بخصوص که مطمئنم هم صحبت شدن با شما منفعت های تجاری خوبی داره.
به نظر من افرادی که در نشست هستیم, هر چقدر باهم مخالف تر باشیم, بهتره.

SlowCode
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 12:42 عصر
منم با نظر دوستان موافقم.
آقای شهرکی لطفا یه زمانی تعیین کنین، من نگران زمانش هستم چون 31 اردیبهشت امتحانمون شروع میشه.
اگه زودتر باشه احتمالش زیاده که منم بیام.

***BiDaK***
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 12:43 عصر
آقا ماکه ساکمونو بستیم.http://www.amfiteatar.org/forum/Smileys/default/winke.gif
اسکانیا اصفهان 20 نفر بدو بیا بالاhttp://www.pic4ever.com/images/healer.gif
بیاین بالا دیگهhttp://night-skin.com/blogcode/tasvir-zibasazi/upimg/uploads/1361044994.gif

colors
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 12:51 عصر
این هم گوساله ای در دلتون و نفهمیدم کمی توضیح بدید ممنون میشم

ای داد, چرا انقد خشنی :لبخند:. ضرب المثله میگه تا گوساله گاو شود, دل صاحبش آب شود. الانم ما تا قرار ملاقاتمون برسه دلمون آب میشه

***BiDaK***
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 13:03 عصر
به نظر من اجازه بدین حداقل 20 نفر ثبت نام کنن,(منم 100% هستم, فقط میخوام اون آخر روزا ثبت نام کنم) بعد طبق یک نظرسنجی تاریخ برگذاری رو مشخص میکنیم. چه بهتر که بیفته تابستون, هم هوا خوبه هم مشکلات ذهنی و کاری کمتره
خوب این چه کاریه همین الان ثبت نام کن.وقتی لیست یکی یکی زیاد میشه بقیه هم ترغیب میشن واسه ثبت نام.اون گوشه وایسادی داری نگا میکنی آخرش چی میشه؟:دی:لبخند:
دست به کار شو دیگه:لبخند:

colors
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 13:12 عصر
بازم نفهمیدم !!
اما برداشتم اینه : آقای رنگارنگ میوان شب نشست همه دوستان و به یک رستوران معروف تو اصفهان دعوت کنند و گاو گوسفند کوشون راه بندازند.
تشکر دوست عزیز :تشویق:

وقتی وارد اصفهان میشی, باید کاملا حواست باشه سکه ای از دستت نیفته, وگرنه 150 تا صاحب شایدم بیشتر واسش پیدا میشه. الانم به این خاطر جرات ندارم هرگونه پول نقد و کارت و اینجور چیزا همراهم بیارم.

ایشالا شما تشریف بیارین اینجا, ما با گاو و گوسفند که هیچ, با گوشت شتر و دلفین در خدمیتم
راستی رضا آنلاین روهم فراموش نکنید. خدارو شکر وضعیت زندگی و مالی عالی دارن و قول داده که همه بچه های نشست رو اونجا به صرف, نهار و شام دعوت خواهند کرد, البته مطمئنم آقای شهرکی حداقل یکی از این وعده های غذایی رو ساپورت میکنه, هر چند که رضا قربانی قسم خورده که شام رو تهیه و توضیع میکنه و خود شماهم دارین برنامه ی نهار و میچینید

خوب این چه کاریه همین الان ثبت نام کن.وقتی لیست یکی یکی زیاد میشه بقیه هم ترغیب میشن واسه ثبت نام.اون گوشه وایسادی داری نگا میکنی آخرش چی میشه؟:دی:لبخند:
دست به کار شو دیگه:لبخند:

متاسفانه یا خوشبختانه شرایط خانوادگی طوریه که هر زمانی نمیتونم بیام. ایشالا بعد از اینکه به حد نصاب رسیدم و مکان و زمان دقیق مشخص شد, اگه شرایط هم مناسب بود که خواهد بود, با تمام وجود برای ثبت نام اقدام خواهم کرد.

poriab
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 13:25 عصر
اطلاعات پرداخت رو برام توی پیام خصوصی بفرستین. البته یک SMS ازطرف «پوریا باقری» رسیده. اگه شما هستین که دیگه لازم نیست.

درسته ، تو گوشی من not deliver داد

rezaonline.net
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 14:31 عصر
بمیری سامان ، هنوز شهریه دانشگاهم رو ندادم ، به جان عمه ام .
اما چشم یه کیک و ساندیس همگی مهمون من :خجالت:
دیگه ببخشید وسعمون بیشتر از این نمیرسه

Unique
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 16:53 عصر
منتظریم که deadline را تعین کنند !

aliphp1
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 17:42 عصر
سلام من همه این پست رو نخوندم فقط چند تای اول رو خوندم فقط خواستم بگم :
من خیلی دوست دارم تو همچن جلسه ای شرکت کنم
من توی شرق کشور هستم و توی منطقه ما تا 200 کیلومتری فکر کنم کسی پی اچ پی رو اصلا نفهمه میوه هست یا حیوون
تا امروز یک نفر که پی اچ پی بلد باشه حضوری ندیدم اوایل که یاد میگردم خیلی گشتم کسی رو پیدا کنم ولی نبود
این جور برنامه ها برای کسانی که در شروع کار هستن یک فرصت خیلی عالی هست و البته برای بقیه هم خیلی خوبه که تجربه و دانش شون بیشتر بشه
خوش به حال تون
اگه بشه توی مشهد هم همچین جلسه ای برگزار بشه عالی میشه

saman-arsenal
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 17:45 عصر
آقا منو دوستم هم ثبت نام کردیم . . . اس هم دادیم دلیورم شد:لبخند:

آمار تا الان چند نفره؟؟؟؟:لبخند:

***BiDaK***
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 18:28 عصر
سلام من همه این پست رو نخوندم فقط چند تای اول رو خوندم فقط خواستم بگم :
من خیلی دوست دارم تو همچن جلسه ای شرکت کنم
من توی شرق کشور هستم و توی منطقه ما تا 200 کیلومتری فکر کنم کسی پی اچ پی رو اصلا نفهمه میوه هست یا حیوون
تا امروز یک نفر که پی اچ پی بلد باشه حضوری ندیدم اوایل که یاد میگردم خیلی گشتم کسی رو پیدا کنم ولی نبود
این جور برنامه ها برای کسانی که در شروع کار هستن یک فرصت خیلی عالی هست و البته برای بقیه هم خیلی خوبه که تجربه و دانش شون بیشتر بشه
خوش به حال تون
اگه بشه توی مشهد هم همچین جلسه ای برگزار بشه عالی میشه
چرا منتظری توی مشهد برگزار بشه؟چه سختیهایی داره اصفهان؟

saman-arsenal
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 18:53 عصر
به خدا این سختی رو ما هم داریم ما داریم از گیلان میایم دانشگاه داریم امتحان داریم پول نداریم و هزارتا مشکل دیگه ولی این نشست نشست های دیگه رو به دنبال داره من خودم با تمام سختیا ثبت نام کردم تا فردا به قول دوستان افسوس نخورم که همچین موقعیتی بود و میتونستم 4تا با تجربه رو ببینم و از تجربیاتشون استفاده کنم و نکردم

Veteran
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 19:41 عصر
اما چشم یه کیک و ساندیس همگی مهمون من
ساندیس گرون شدن
حواست باشه ها ضرر نکنی :لبخند:
===
من قول بستنی دادم
امروز تحقیق کردم دیدم گرون پام تموم میشه :گریه: :قهقهه:

joker
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 20:54 عصر
سال های ۷۸ یا ۷۹ یادش بخیر توی شبکه های BSS مثل پارسیان و شاور و غیره که عضو بودیم و با ترمینال توی سر و کله هم میزدیم ، قرار عمومی زیاد برگزار میشد و من جدای استفاده های علمی که از دوستان و بچه های اون شبکه ها داشتم دوستان خیلی خوبی پیدا کردم که حتی تعدادیشون توی این سایت بسیار فعال هستند و با تعدادیشون هم همچنان رابطه دارم. اون موقع قرار عمومی ها توی سینما ، پارک برگزار میشد و بعضی وقتها انقدر زیاد میومدند که مدیران انجمن شکه میشدند و کلی دردسر با نیروی انتظامی و حراست و غیره پیدا میکردیم ،‌یاد آن روز ها خوش و خرم !
فسيل ميبينم :قلب:
خب محلش خطرناك بود كنار صدا و سيما يهو 60 نفر آدم جمع بشن تازه شيريني هم به اون بنده خدا كه ريپورت ميداد ندادن ، نتيجش همين بود ديگه :بامزه:
الانم خوبه قرار توي محل شهرك علمي تحقيقاتيه :)‌و گرنه ..... :گیج:

اقا هركي اومد اصفهان ، پارك مهمون من :لبخند: اينقدر پاركهاي قشنگي داره ، ولي به نظر من بهتره توي همين فصل ارديبهشت بياين كه واقعا اصفهان قشنگ ميشه... هوا هم درجهههههههههه يك.
خلاصه بندازينش عقب خودتون ضرر ميكنيد .

Veteran
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 22:21 عصر
یکی ی اتومبیلی مینی‌بوسی چیزی جور کنه ی گشتی بزنیم توی اصفهان :قهقهه:
یکم مهمون نوازی کنین دیگه ! حتما باید بگیم ! :خجالت:

mohsen6500
پنج شنبه 22 فروردین 1392, 23:01 عصر
سلام به همه دوستان عزیز
لازم به تشکر دارم از دوستان گل به خصوص آقای شهرکی و هم چنین حسین زاده و سایر دوستان
راستش از همون اول که نه همون موقع که آقای شهرکی عزیز به بنده پیام خصوصی دادن در جریان این نشست قرار گرفتم
منتها اون موقع بنده مسافرت بودم البته با خانواده و دیگه خیلی توی بحث نبودم
تا دیروز دوباره آقای حسین زاده بنده رو مجاب کردن که برای بار دوم سری به این تاپیک بزنم
بعدش وسوسه شدم که در نظر سنجی شرکت کنم و این امر نیز حاصل شد
حال کمی تا قسمتی هم قلقلکم اومده که پاشم بیام و البته دوره کاردانی توی یکی از شهر های اطراف اصفهان درس می خوندم و از این حیض کم و بییش با اصفهان آشنایی دارم
اما چیزی که هست فعلا پول نشست رو ندارم البته واسه اومدن به نشست راغب هستم و حتما طی چند روز آینده مبلغ پیشنهادی رو واریز خواهم کرد.
به خصوص که آشنایی با شما دوستان برای من خیلی خیلی باعث افتخار هست و خوشحال میشم از راز و رمز های برنامه نویسی و دیگر مزایای آن استفاده کنم
چیز دیگه ای که هست ظاهرا این نشست حالا حالا برگزار نمیشه با توجه به دوستان و مشغله های کاری و درسی که دارند
یک نکته دیگه اینکه بعضی از دوستان درخواست دادن توی تهران باشه بنده به نوبه ی خود از برگزاری نشست به دلایل متنوع اعتراض دارم که یکی از اون دلایل تفاوت قیمت در تهران و اصفهان است بگذریم از بحث جاو مکان و غذا و غیره و ذالک.
بعضی دیگه هم میگن برین نمایشگاه کتاب اونجا بشینیم دور هم جواب اینجاست که به نظر شما توی اون شلوغی و اذدحام و سروصدا که صدا از چند فرسخی به صدا نمی رسه کار درستیه که یک نشست صمیمی داشت؟!
حالا اگر کسانی دوستدارند بعد از نشست برن نمایشگاه اون دیگه جای خود داره و خودشون می دونن.
بعضی دیگه از دوستان هم که انگار نمیدونن اینجا اینترنت لاکپشتیه و صداشون از جای گرم درمیاد می کن آنلاین باشه !
بنده برای مشاهده یک کلیپ با حجم تقریبی 3 مگا بایت با سرعت 128 که بیشتر از این توانم نیست نیم ساعت معطل می شم دیگه چه برسه به آنلاین و غیره و ذالک!
نتیجه گیری
برگزاری نشست بهترین مکان را دارد و هم از نظر جغرافیایی بهترین محل به حساب می آید.
بزودی میام

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 01:25 صبح
آمار ثبت نام شدگان تا الآن 9 نفر. اون 2 نفر که SMS دادن هم لطف کنن اسم کاربریشون رو همراه با اسمی که SMS دادن برام پیام خصوصی کنن تا توی آمار ثبت بشن. ضمناً تاریخ برگزاری نشست احتمالاً بین 20 تا 25 اردیبهشت خواهد بود که تا شنبه زمان دقیق رو اعلام میکنم.

Unique
جمعه 23 فروردین 1392, 02:23 صبح
یک موضوع جدید ، مثل اینکه یکی دو روزه توی زاینده رود آب ریختن اما اصلا معلوم نیست تا کی باشه و اصلا بار دیگه ای وجود داره یا نه شایدم به لطف .... مثل شیراز نوه های ما بهش بگن رودخونه خشک !!! یک بزرگراه هم بندازند وسطش‌ !!!! ۲۵ اردیبهشت کمی دیره و نزدیک انتخابات (بر اساس تجربه من این زمان ها مجوز گردهمایی دو نفره هم زورکی میدهند). بهتر نیست اوائلش باشه ؟ یا زودتر ؟ خلاصه بجنبین یه عکس از خودتون و زاینده رود داشته باشین تا بتونیم به آیندگان ثابت کنیم همچین رودی هم وجود داشته !!!!!

باردیگر دوباره زنده شدی
اشک شوقت به چهره جاری شد
قلب ایران من بهاری شد
ای به دیوان حافظ آب حیات
رگ جانبخش اصفهان قشنگ
خشک دیدم ترا به موسوم صیف
بغض تلخی گلوی من بفشُرد
دیده گانم زغصه باریدند
ای که از تو حیات می‌روید
در صفاهان که قلب ایران است
تا ابد جاودان وجاری باش
آب تو خون به جان ایران است

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 02:26 صبح
نه اوضاع زاینده رود بهتره. قراره از کارون هم یک شعبه بهش وصل کنن که تا جایی که شنیدم بیشتر کارهاش انجام شده. بهرحال این موضوع مرتبط به نشست نیست. درمورد مجوز نشست هم نگران نباشین. شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان مجوز برگزاری نشست توی خود روز انتخابات رو هم داره. البته منظورم نشست علمی هست.

Veteran
جمعه 23 فروردین 1392, 09:27 صبح
جناب شهرکی 20 تا 25 اردیبهشت یکم دیره !
درس و دانشگاه و انتخابات و امتحانات و ...
پنج شنبه 12 اردیبهشت میتونه زمانه خوبی باشه 4 شنبه راه بیوفتیم 5 شنبه اصفهان باشیم

zarifcomputer
جمعه 23 فروردین 1392, 09:32 صبح
بعضی دیگه از دوستان هم که انگار نمیدونن اینجا اینترنت لاکپشتیه و صداشون از جای گرم درمیاد می کن آنلاین باشه !
بنده برای مشاهده یک کلیپ با حجم تقریبی 3 مگا بایت با سرعت 128 که بیشتر از این توانم نیست نیم ساعت معطل می شم دیگه چه برسه به آنلاین و غیره و ذالک!

سلام آقا محسن
صدای گرم بنده بخاطر این بود که منظورم کنفرانس آنلاین به صورت چت بود نه تصویری.
برای کنفرانس چتی هم لازم نیست سرعت بالایی در اختیار داشته باشید

ایشالا در اصفهان می بینیمتون

rezaonline.net
جمعه 23 فروردین 1392, 10:04 صبح
آقای شهرکی به دلیل انتخابات ، امتحانات زودتر برگزار میشه از 30 اردیبهشت .
به نظرم بهتره زودتر برگزار بشه نشت .
پیشنهاد دوستمون 12 اردیبهشت به نظرم مناسبه حال دانشجوهاست ، بررسی کنید .

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 11:08 صبح
باید شنبه با مسئول شهرک صحبت کنم ببینم تو فاصله 15-10 اردیبهشت چه روزی خالیه. اگه 12 خالی بود همون رو قطعی میکنم. اگه نه، نزدیکترین روز به 12 اردیبهشت رو که خالیه (قبل و بعد) میپرسم و میگم تا با هرکدوم موافقت شد، همون رو قطعی کنم.

colors
جمعه 23 فروردین 1392, 11:11 صبح
باردیگر دوباره زنده شدی
اشک شوقت به چهره جاری شد
قلب ایران من بهاری شد
ای به دیوان حافظ آب حیات
رگ جانبخش اصفهان قشنگ
خشک دیدم ترا به موسوم صیف
بغض تلخی گلوی من بفشُرد
دیده گانم زغصه باریدند
ای که از تو حیات می‌روید
در صفاهان که قلب ایران است
تا ابد جاودان وجاری باش
آب تو خون به جان ایران است

به به ..., برادر یونیک هم قول میدن با شعری در وصف اصفهان آغازگر مراسم افتتحایه و اختتامیه نشست باشن.

mohsen6500
جمعه 23 فروردین 1392, 14:10 عصر
سلام آقا محسن
صدای گرم بنده بخاطر این بود که منظورم کنفرانس آنلاین به صورت چت بود نه تصویری.
برای کنفرانس چتی هم لازم نیست سرعت بالایی در اختیار داشته باشید

ایشالا در اصفهان می بینیمتون

اختیار داری قربان بنده کلی عرض کردم
بعدشم حضوری یه چیز دیگست!
چت کردن وقت می بره ولی حضوری تو کمتر زمانی میشه ارتباط برقرار کرد
خلاصه حسن هاش خیلی زیادتره !
ایشالا اصفهان !
یاعلی

***BiDaK***
جمعه 23 فروردین 1392, 16:02 عصر
چرا بقیه منتظرن؟؟؟ الان تقریبا دیگه تاریخشم مشخص شده حالا یک روز اینور اونور زیاد تفاوتی نداره پس اونایی که توو صفن هم ثبت نام کنن تا آمارو بدونیم بقیه هم ترغیب بشن دیگه:اشتباه:

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 18:04 عصر
یک موضوع دیگه که درنظر دارم توی نشست مطرح کنم، راه اندازی آموزشگاههایی در شهرهای مختلف هست که برنامه نویسی خلاقانه رو یاد میدن. یعنی اینکه فقط برنامه نویس تربیت نمیکنیم، بلکه یک برنامه نویس خلاق میسازیم که میتونه مسائل رو در زمان کمتر و به شکل بهینه تری حل کنه. درمورد این ایده توی نشست بیشتر صحبت میکنیم. برای همه شما سورپرایز دارم. ابتدا هم یکسری دوره برای کسانی که مسئولیت راه اندازی آموزشگاه رو توی شهرستانها میخوان بعهده بگیرن میگذاریم و بعد که این دوره ها روی خودشون جواب داد، مجوز برگزاری دوره رو در شهرستان بهشون میدیم. درواقع اینبار نمیخوایم مثل سایر آزمایشها، از دیگران برای بررسی نتایج استفاده کنیم، بلکه میخوایم ابتدا به خودتون ثابت بشه این روش چقدر مؤثره و بعد که شخصاً اون رو تجربه کردین و بهتون جواب داد، برای بقیه تجویز کنید. به قول معروف، مستندتر از خودتون که دیگه وجود نداره. برای مثال، خواهید آموخت که چطور میشه مسئله ای که 6 ماه وقت برده رو توی مدت کمتر (مثلاً 2 ماه) حل کرد. چطور میشه به راه حلهایی رسید که تا پایان عمر برنامه، دوباره کاری نداشته باشین. میخوایم ثابت کنیم خلاقیت هم قابل آموزشه. بقیه توضیحات باشه واسه نشست که حسابی از نتیجه کار توی همون صحبتهای اولیه شوکه بشین.

***BiDaK***
جمعه 23 فروردین 1392, 18:27 عصر
یک موضوع دیگه که درنظر دارم توی نشست مطرح کنم، راه اندازی آموزشگاههایی در شهرهای مختلف هست که برنامه نویسی خلاقانه رو یاد میدن. یعنی اینکه فقط برنامه نویس تربیت نمیکنیم، بلکه یک برنامه نویس خلاق میسازیم که میتونه مسائل رو در زمان کمتر و به شکل بهینه تری حل کنه. درمورد این ایده توی نشست بیشتر صحبت میکنیم. برای همه شما سورپرایز دارم. ابتدا هم یکسری دوره برای کسانی که مسئولیت راه اندازی آموزشگاه رو توی شهرستانها میخوان بعهده بگیرن میگذاریم و بعد که این دوره ها روی خودشون جواب داد، مجوز برگزاری دوره رو در شهرستان بهشون میدیم. درواقع اینبار نمیخوایم مثل سایر آزمایشها، از دیگران برای بررسی نتایج استفاده کنیم، بلکه میخوایم ابتدا به خودتون ثابت بشه این روش چقدر مؤثره و بعد که شخصاً اون رو تجربه کردین و بهتون جواب داد، برای بقیه تجویز کنید. به قول معروف، مستندتر از خودتون که دیگه وجود نداره. برای مثال، خواهید آموخت که چطور میشه مسئله ای که 6 ماه وقت برده رو توی مدت کمتر (مثلاً 2 ماه) حل کرد. چطور میشه به راه حلهایی رسید که تا پایان عمر برنامه، دوباره کاری نداشته باشین. میخوایم ثابت کنیم خلاقیت هم قابل آموزشه. بقیه توضیحات باشه واسه نشست که حسابی از نتیجه کار توی همون صحبتهای اولیه شوکه بشین.
این دوره ها واسه همه ی افراده یا فقط اوناییه که چن ساله کار کردن؟

rezaonline.net
جمعه 23 فروردین 1392, 19:00 عصر
من یه مدت دیگه می افتم دنبال کارای ثبت شرکت .
اتفاقا منم میخواستم همین مساله رو توی نشست مطرح کنم ، یک سیستم آموزشی یک پارچه ایجاد کنیم که گواهی معتبری ارائه بده همچنین برنامه نویسان موفق .

mohsen6500
جمعه 23 فروردین 1392, 20:01 عصر
بنده هم به نوبه ی خودم از این طرح حمایت می کنم
ان شاءالله که جامه عمل هم بپشانیم واسش!
بابا شهرکی جون تو دیگه کی هستی!:قهقهه:
ایشالا نشست هم دیگرو می بینیم
من تا دو سه روز آینده که پول بیاد دستم ثبت نام خوام کرد
راستی من توی انجمن p30world (http://forum.p30world.com/showthread.php?t=608794) هم این تاپیک ثبت نامی رو گذاشتم نمیدونم ولی گفتم کاریه که از دستم بر میاد!

amin7x
جمعه 23 فروردین 1392, 20:38 عصر
سلام آقای شهرکی.

من هم معلوم نیست بتونم بیام یا نیام با این تاریخی که شما گفتید که اصلا نمیتونم بیام (درس و امتحان و...)
من 25/2 امتحانام شروع میشه تا 18/3 اگه بعد از 18 باشه عالی میشه.
من توی بندرعباسم فکر کنم یه روزی توی راه باشم تا برسم.

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 22:43 عصر
با توجه به صحبتهای دوستان، به احتمال زیاد زمان نشست بین 10 تا 15 اردیبهشت میشه. ضمناً این دوره ها برای همه هست. برای مثال دوره خلاقیت عمومیه و اصلاً ارتباطی به زبان برنامه نویسی یا زمینه کاری نداره و کلاً روی طرز تفکرتون بحث میکنه. حالا توی نشست بیشتر باهاش آشنا میشین. اگه الآن بخوام توضیح بدم، اون موقع جذابیتش کم میشه D:

MMSHFE
جمعه 23 فروردین 1392, 22:45 عصر
من توی بندرعباسم فکر کنم یه روزی توی راه باشم تا برسم.
نه دوست عزیز، بندرعباس تا شیراز 5 ساعت و شیراز تا اصفهان هم 5 ساعت. جمعاً 10 ساعت توی راه خواهید بود.

$ M 3 H R D A D $
جمعه 23 فروردین 1392, 23:28 عصر
http://register.startupweekend.ir/
استارتاپ ویکند
11 تا 13 اردیبهشت

اهمین آشنایی با صاحب های ایده های نو و مسئولان مهم و از اونا مهمتر تجربه کار تیمی و نباید از دست داد دوستان !
با دوتم مبین صحبت می کردم و به این نتیجه رسیدم که یک فرد متخصص که تجربی کار و یاد گرفته هرجقدر هم موفق باشه باز هم نیاز به دانش توری و مدیریت خودش داره

$ M 3 H R D A D $
جمعه 23 فروردین 1392, 23:30 عصر
واسه اهداف این نشست کنار تحربیات و نشون دادن راه چاهی که با تجربه به دست اومده باید اصول و تکنیک های روز و یاد گرف"کارگری که زورش بیشتره همیشه موفق تر از کسی که با فکر کار میکنه نیست شایدم هیچوقت "

$ M 3 H R D A D $
جمعه 23 فروردین 1392, 23:59 عصر
http://tehran.startupweekend.ir/blog/post/82/Startup-Weekend-Next

تو 54 ساعت یک ایده میسازید و اجرا میکنید و کار تیمی میکنید
دوستان و حمایت میبینید
و بعد اون واژه هاتون حرفاتون + تحلیلهاتون +اصطلاع هاتون عوض میشه
دیگه کاغذ نویسی میره کنار و پرپزال مینویسید
و بعد اون میرید گام بعدی

راستش دنبال اینم که تو 2 3 سال با هم یک کارا ای کنیم ....
کسی هست که باهم بتونیم بریم استارت موفقییتمونو بزنیم ؟

البته من خودم میرم + یکی از دوستام اما ما اینجا همه هم فکر هستیم میتونیم ایده های بهتری بدیم

***BiDaK***
شنبه 24 فروردین 1392, 00:09 صبح
http://tehran.startupweekend.ir/blog/post/82/Startup-Weekend-Next
البته من خودم میرم + یکی از دوستام اما ما اینجا همه هم فکر هستیم میتونیم ایده های بهتری بدیم
کجا میری؟:لبخند:

$ M 3 H R D A D $
شنبه 24 فروردین 1392, 00:32 صبح
والا فک کنم تو 23 سالی که سن داشتم برنامه ای شلوغ تر از اردیبهشت ماه نداشت و نخواهم داشت
استارت آپ دیگه !
نمیخوام فقط یاد بگیرم که چجوری میشه تو ایران پول درآورد یا کلا نمیخوام راه و چاه پول دراوردن و یاد بگیرم یا درست کد نویسی
میخوام بیزنس نرمافزار و یاد بگیرم
بیل گیتس برنامهنویس نبود اما موفق شد
میخوام جفتش و تجربه کنم و تلاشم و کنم
:تشویق:

pary_daryayi
شنبه 24 فروردین 1392, 07:25 صبح
سلام آقای شهرکی .
میدونم هنوز تاریخ برگزاری نشست مشخصه نشده ولی ممکنه ساعت تقریبی شروع و پایانی که برای نشست در نظر گرفتید رو بگید ؟ مدتش چقدر قراره باشه ؟ 2 ساعت ، 3 ساعت .....؟

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 08:35 صبح
به احتمال زیاد، 3-2 ساعت قبل از نهار، بعد برای نهار و استراحت یک زمان رو کنار میگذارم و دوباره 4-3 ساعت هم عصر.

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 08:52 صبح
آقا مهرداد کجا میری؟ برنامه سالن همایش رو الآن پرسیدم. گفتن سه شنبه 10 اردیبهشت از ساعت 8 تا 17 خالیه و چهارشنبه 11 اردیبهشت هم کلاً خالیه. بعدش هم رزرو شده تا 14 اردیبهشت و از 14 تا 26 اردیبهشت هم که کلاً همایشهای شهرک تعطیله بخاطر برگزاری نهمین جشنواره ملی فن آفرینی شیخ بهایی توی شهرک علمی و تحقیقاتی اصفهان. فکر کنم بهترین زمان همون چهارشنبه 11 اردیبهشت باشه که کل روز سالن دستمون باشه. البته سه شنبه هم بد نیست ولی باید یه جوری برنامه ریزی کنیم که رأس 5 بعد از ظهر تمام بشه. اینطوری فکر کنم به Start-up Weekend هم برسین. پس دو روز داریم: 1392/02/11 از 8 صبح تا 5 عصر و 1392/02/12 کل روز
یکی از این دو روز رو انتخاب کنید تا سالن رو رزرو کنم.

colors
شنبه 24 فروردین 1392, 09:58 صبح
ممنون از جناب شهرکی.
من با 12هم موافقم. شاید یکی از بچه ها یکی دو ساعت این ور اون ور داشت باشه, یا شایدم نشستمون بیشتر از چیزی که فکر میکنیم طول بکشه.

rezaonline.net
شنبه 24 فروردین 1392, 11:32 صبح
من با 11 موافقم چون ممکنه یه سری مسائل پیش بیاد ، بیشتر بحث کنیم ، میتونیم روز 12 هم باشیم .
البته 11 نصفه روز حساب میشه ولی خب دیگه .
در کل من هم با 11 هم با 12 موافقم .

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 11:35 صبح
پس تا اینجا 2-1 به نفع 12

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 12:00 عصر
پس شد 2-2 D:

MMSHFE
شنبه 24 فروردین 1392, 12:01 عصر
ای داد... در هر صورت بازی برگشت بارسا و بایرن رو از دست میدیم.
شما ساعت و تاریخش رو بگین، من براتون ضبطش میکنم (;

***BiDaK***
شنبه 24 فروردین 1392, 12:17 عصر
ای داد... در هر صورت بازی برگشت بارسا و بایرن رو از دست میدیم.
تنها راهش اینه که نشست رو 11هم برگزار کنیم و شب همه تو اصفهان هتلی چیزی گیار بیاریم بشینیم فوتبال رو ببینیم.
به نظرم ایده خوبیه که بچه های فوتبال دوست هم اونجا دورهم بشینیم و فوتبالرو ببینیم. هم برنامه تفریحی خوبی واسه 23:15 شب داریم و هم خاطره بیاد ماندی میشه. البته به لطف دوتیم به بزرگی بارسا و بایرن, مطمئنا غیر فوتبالی هاهم از دیدن بازی لذت خواهند برد.

پس هر کی موافقه به 11هم رای بده.
جناب شهرکی عذر میخوام, منم به 11هم رای میدم.
هتل؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟یا منظورت چادره؟؟؟؟؟http://www.aryan-translators.ir/images/smilies/new2/77.gifتو اصفهان کسی مگه پول خرج میکنهhttp://www.millan.net/minimations/smileys/cowboysmile.gif
آقا همون 11 خوبه