PDA

View Full Version : پسورد برای برنامه و با وارد شدن به بخش فولدر برنامه اجرا نشه

p30better
یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:27 صبح
سلام من چند تا برنامه نوشتم
یک صفحه ساختم دارای پسورد و چند تا دکمه گذاشتم که با کلیک روی آنها برنامه های دلخواه رو کاربر اجرا کنه

من میخوام وقتی کاربر وارد پوشه شد و بر روی فایل اجرایی کلیک کرد برنامه اجرا نشه با وارد کردن پسورد از صفحه اول برنامه اجرا بشه؟؟؟ (فایل های اجرایی توی پوشه هست و با باز کردن پوشه می توان بدون صفحه اول بقیه برنامه ها رو اجرا کرد)
لطفا کداش رو بگید(بنویسید) متوجه بشم..

بهروز عباسی
یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:45 صبح
من میخوام وقتی کاربر وارد پوشه شد و بر روی فایل اجرایی کلیک کرد برنامه اجرا نشه با وارد کردن پسورد از صفحه اول برنامه اجرا بشه؟؟؟ (فایل های اجرایی توی پوشه هست و با باز کردن پوشه می توان بدون صفحه اول بقیه برنامه ها رو اجرا کرد)
من #C کار نمیکنم و نمیتونم کد بذارم:لبخند:

شما چندتا راه دارید :

روی اون پوشه هوک کنید و قفلش کنید که برای این کار لازمه یه برنامه همیشه در حال اجرا باشه و بیخوده .
تمام برنامه هارو بریزی تویه برنامه ؛یعنی یک برنامه اصلی باشه که همه برنامه هایی دیگه توش لیست شده باشه و کاربر هرکدومو خواست انتخاب کنه ، برای این کار میتونی برنامه های دیگه رو در قالب DLL بذاری کنار اون برنامه و به واسطه اون اجراشون کنی.
با استفاده از برنامه های ساخت اتوران ، یه اتوران براش بسازید

SayeyeZohor
یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:49 صبح
سلام

برای این کار میتونی برنامه های دیگه رو در قالب DLL بذاری کنار اون برنامه و به واسطه اون اجراشون کنی
منظورت اينه كه فايل هاي اجرايي رو به dll تبديل كنه ؟
چطوري؟

بهروز عباسی
یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:57 صبح
منظورت اينه كه فايل هاي اجرايي رو به dll تبديل كنه ؟
چطوري؟
سلام
نه به این شدت ولی یه چیزی توی این مایه ها نمیدونم #C چطوریه !!
خود ویندوز رو دیدید که کلّی از دیالوگ هاش توی DLL هاست و با اونه ارتباط برقرار میکنه.
چیزی که مد نظر منه اینه برنامه هایی دیگه به عنوان Plugin به برنامه اصلی معرفی بشن OK ؟

اما یه راه خیلی بهتر هم هست .
هر برنامه یه فایل اجرایی جدا باشه کنار برنامه ، وقتی باز شد چک کنه که ایا اون برنامه اصلی والدش هست یا نه اگه بود ادامه بده اگه نبود بسته بشه.

چون وقتی با اون برنامه اصلی برنامه هایی دیگه رو اجرا کنیم توی سیستم به عنوان والدش مشخص میشه.

SayeyeZohor
یک شنبه 11 فروردین 1392, 02:59 صبح
من فايل هاي اجرايي رو با يك نرم افزار واسط تو ديتابيسم ذخيره مي كردم و هرموقع كاربر مي خواست اجرا بشه برنامه از ديتابيس روي هارد كپي ميشد و ...
حالا يك پيشنهاد دارم كه شما زماني كه مي خواي يك برنامه رو اجرا كني يك فايل هم بغلش ايجاد كن (از طريق برنامه واسطت) بعد چك كن اگه برنامه ات بسته شد اون فايل رو پاك كن
و در قسمت برنامه هاي جانبي ات چك كن اگه اين فايل وجود نداره نذار اجرا بشه

SayeyeZohor
یک شنبه 11 فروردین 1392, 03:02 صبح
هر برنامه یه فایل اجرایی جدا باشه کنار برنامه ، وقتی باز شد چک کنه که ایا اون برنامه اصلی والدش هست یا نه اگه بود ادامه بده اگه نبود بسته بشه.

چون وقتی با اون برنامه اصلی برنامه هایی دیگه رو اجرا کنیم توی سیستم به عنوان والدش مشخص میشه.
چه ذهنمامون مثل هم كار ميكنه
منم موافقم

p30better
یک شنبه 11 فروردین 1392, 15:39 عصر

یه مثال میزنی...

SayeyeZohor
یک شنبه 11 فروردین 1392, 17:46 عصر
در اين مثال شما Project1.exe رو فقط از طريق Project2.exe ميتوانيد اجرا كنيد
فايل اجرايي (http://s2.picofile.com/file/7709569565/Execute.rar.html)
سورس (http://s2.picofile.com/file/7709570749/Desktop.rar.html)
البته به زبان دلفي نوشتم:چشمک: