PDA

View Full Version : بررسی عملکرد کوئری سمت سرور و کوئری سمت کاربر

aghayex
دوشنبه 12 فروردین 1392, 13:51 عصر
با سلام
من در این تاپیک می خوایم به نتیجه ای برسیم که آیا عملکرد کوئری سمت سرور و کوئری سمت کاربر چطوریه .
در برنامه های تحت شبکه تکنولوژی هایی هست به نام وب سرویس , نت ریموتینگ و wcf و ... که به طور مثال در wcf ما اگه بخواهیم اطلاعاتی رو از دیتابیس واکشی کنیم کد ها رو در wcf قرار می دیم و در نهایت نتیجه رو به ما میده و پردازش این کار میوفته گردن سرور اما اگه همون کئری رو در برنامه به سمت sql بفرستیم پردازش این کار میوفته گردن کلاینت باتوجه به این مسائل نظر ذوستان رو در رابطه با این دو روش می خواستم .

RED-C0DE
دوشنبه 12 فروردین 1392, 17:45 عصر
اما اگه همون کئری رو در برنامه به سمت sql بفرستیم پردازش این کار میوفته گردن کلاینت
پردازش چی دقیقا می افته سمت کلاینت دقیقا؟

aghayex
دوشنبه 12 فروردین 1392, 17:52 عصر
اینو نه به این صراحت در یه سایتی نوشته بود
یعنی شما چه پیشنهادی برا فراخوانی داده دارید : استفده از wcf یا استفاده نکردن از اون

linux
سه شنبه 13 فروردین 1392, 03:37 صبح
با سلام
من در این تاپیک می خوایم به نتیجه ای برسیم که آیا عملکرد کوئری سمت سرور و کوئری سمت کاربر چطوریه .
در برنامه های تحت شبکه تکنولوژی هایی هست به نام وب سرویس , نت ریموتینگ و wcf و ... که به طور مثال در wcf ما اگه بخواهیم اطلاعاتی رو از دیتابیس واکشی کنیم کد ها رو در wcf قرار می دیم و در نهایت نتیجه رو به ما میده و پردازش این کار میوفته گردن سرور اما اگه همون کئری رو در برنامه به سمت sql بفرستیم پردازش این کار میوفته گردن کلاینت باتوجه به این مسائل نظر ذوستان رو در رابطه با این دو روش می خواستم .
wcf یا هر چیز دیگری که استفاده کنید پردازش پرس و جو در sql اتفاق می‌افتد.

aghayex
سه شنبه 13 فروردین 1392, 23:47 عصر
دوست عزیز من دارم یه برنامه تحت شبکه با wpf و EF5 می نویسم در نظر دارم این برنامه رو در آینده ببرم سمت سیلورلایت حالا برا اتصال به اس کیو ال تو دوراهی موندم که مستقیم از EF5 به اس کیو ال در سرور وصل بشم یا از wcf استفاده کنم .
البته سرعت ارسال و دریافت برام مهمه

sia_2007
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 23:28 عصر
دوست عزیز، شما
1- Db Server of SQL
2- App Server - WCF , EF
3- Client - Silverlight
الآن عمده کلاینت ها به دیتابیس نمی تونند مستقیما وصل شوند و اصلا قرار بر وصل شدنشان هم نیست

aghayex
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 16:30 عصر
شرمنده من نگرفتم منظورتون چیه