PDA

View Full Version : سوال: انتقال اطلاعات فرم به کریستال

Louai_M
چهارشنبه 14 فروردین 1392, 12:53 عصر
با سلام

من یک فرم دارم که اطلاعاتی از کاربر دریافت می کند (مثلاً: نام - نام خانوادگی -شماره شناسنامه و ..) و در فرم دود کمه ثبت و چاپ و جود دارد.

کاربر پس از کلیک روی دکمه ثبت اطلاعاتش در بانک ثبت می شود تا اینجا مشکلی نیست

پس از ثبت یک مسج باکس از او بپرسد می خواهید اطلاعات چاپ شود بلی اطلاعات را باکریستال ریپورت چاپ کند و خیر که هیچ کاری انجام نمی دهد.

چگونه اطلاعات فرم را در کریستال چاپ کنم یعنی فقط اطلاعات وارد شده و نه کلیه اطلاعات جدول یعنی فقط رکوردی که الان ثبت شده چاپ شود.

Louai_M
پنج شنبه 15 فروردین 1392, 10:44 صبح
کسی از دوستان نیست جواب بده

من از روش زیر استفاده می کنم اگه کسی روش ساده و بهتری داره بگه لطفاً نیاز فوری دارم

ابتدا یک select قرار میدم محتوای دوتا فیلد را از آن می خواهم چک کنه مثلاً فیلدA و فیلدB بعد آیدی مربوط به این دو فیلد را برای من بدست می آورد و این آیدی را منتقل می کنم به فرمی که کریستال در اون قرار داره و در آن فرم جستجو می کنه آیدی بدست آمده را و در کریستال نمایش می ده.

اگه روش آسونتری هست لطفاً راهنمایی کنید.

samad1987
شنبه 11 خرداد 1392, 22:31 عصر
راه حل ساده تری هم هست عزیز
یه دیتا تیبل بساز
داده های فرمت رو بریز توی دیتا تیبل
بعد سورس کرستال ریپورت رو برابر دیتا تیبلی که ساختی قرار بده و بقیه ماجرا
امیدوارم مفید واقع شده باشه

black_hat_jmone
شنبه 11 خرداد 1392, 23:00 عصر
با سلام دوست عزیز
اگر شما نوع فیلد id خود رو به صورتی قرار داده باشید که با هر بار اضافه شدن یک رکورد به جدول یک مقدار به مقدار قبلی فیلد id اضافه کنه می تونید با یک select ساده بگید که بزرگ ترین id رو نشون بده و در کریستال ریپورت نشون بده

Behnam6670
یک شنبه 12 خرداد 1392, 06:41 صبح
با سلام دوست عزیز
اگر شما نوع فیلد id خود رو به صورتی قرار داده باشید که با هر بار اضافه شدن یک رکورد به جدول یک مقدار به مقدار قبلی فیلد id اضافه کنه می تونید با یک select ساده بگید که بزرگ ترین id رو نشون بده و در کریستال ریپورت نشون بده
همونجوری که دوستمون گفتن با یه select ساده میتونی آخرین ID رو برگردونی بعد بریزیش تو یه دیتا تیبل و از اونجا بفرستیش به کریستال.
خیلی سادس!!!!!!!!!

ali_habibi1384
یک شنبه 12 خرداد 1392, 09:23 صبح
دوست عزيز اين سوال خيلي تكراري هست و به كرات پاسخ داده شده.لطفا با توجه به قوانين سايت ابتدا جستجو كنيد سپس اقدام به ايجاد تاپيك نماييد. علت پاسخ ندادن ساير اعضاء هم همين است.