PDA

View Full Version : سوال: ایجاد یک نرم افزار با C#

darya64
جمعه 16 فروردین 1392, 20:40 عصر
با سلام
من واقعا به کمک نیاز دارم. لطفا هر کسی می تونه جواب من رو بده:
من توی ویژوال استودیو با سی شارپ یه برنامه نوشت و می خواهم تبدیل به یه نرم افزار مستقل بکنم طوریکه در یک سیستم به طور مستقل اجرا بشه. از windowes form(نه wpf) استفاده کردم، توی windoes xp هم نوشتم.
می خواستم ببینم آیا این مشخصات برای نرم افزار مستقل ایرادی نداره و آیا نرم افزار من فقط توی windoes xp اجرا می شه؟ کلا برای نوشتن یه نرم افزار مستقل چه نکاتی رو باید حواس باشه. من از sdk engin هم استفاده کردم، کسی در این زمینه تجربه ای داره؟

korosh00
جمعه 16 فروردین 1392, 22:59 عصر
دوست گرامی بگرد که حتما هست تو همین تالار نحوی ساخت برنامه نصب توسط خود ویژوال استودیو هست اون را بکار ببر ان شاء الله کارت حله .
باید دات نت ها نصب بشن . اگه از اس کیو ال استفاده کردی باید اس کیو ال اکسپرس را نصب کنی در رایانه طرف مقابل . خلاصه تو همین تالار زیاد از این مباحث هست بگرد کار زیاد سختی نیست .

darya64
شنبه 17 فروردین 1392, 20:34 عصر
خیلی ممنون. من برای جستجو از اس کیو ال استفاده نکردم. از کدهای سی شارپ استفاده کردم. به نظرتون کارم ایراد داره؟

SHD.NET
شنبه 17 فروردین 1392, 20:43 عصر
خیلی ممنون. من برای جستجو از اس کیو ال استفاده نکردم. از کدهای سی شارپ استفاده کردم. به نظرتون کارم ایراد داره؟

:کف:--:متعجب:--:افسرده:

erfan_urchin
شنبه 17 فروردین 1392, 20:52 عصر
شما خودت باید تصمیم بگیری
اگه میبینی با SQL سرعت برنامت بیشتره بهتره با SQL سرچ رو انجام بدی و اگه میبینی با کد های C#‎‎ بهتره با همون C#‎‎ بنویس اما خب به نظر من با SQL بهتره (یعنی خیلی بهتره:لبخند:)
در مورد پست اولتم اینو بگم که تو هر ویندوزی میتونی اجرا کنی برنامتو ، فقط کافیه از مسیر زیر برنامه رو اجرا کنی
WindowsFormsApplication1\bin\Debug\WindowsFormsApp lication1.exe
این فایل Exe تو همه ویندوز ها باز میشه اما این کار اصولی نیست شما بهتره برای برنامت setup بسازی که تو لینک زیر ساخت setup بطور کامل آموزش داده شده
http://vbdotnet.blog.ir/1391/12/14/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D8%B5%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87

veniz2008
شنبه 17 فروردین 1392, 21:39 عصر
سلام.
من یک سوال برام پیش اومده: داده هاتون رو کجا ذخیره کردید؟.
استفاده از کد سی شارپ که ایراد نداره ولی ممکنه که راه درست رو نرفته باشید.

darya64
یک شنبه 18 فروردین 1392, 20:09 عصر
سلام.
من یک سوال برام پیش اومده: داده هاتون رو کجا ذخیره کردید؟.
استفاده از کد سی شارپ که ایراد نداره ولی ممکنه که راه درست رو نرفته باشید.

داده هام به صورت ژئودیتابیس . یه فرمتی توی نرم افزار arc gis که شامل نقشه ها و جداول می شه. میشه گفت مجموعه ای از چندجدول اکسل و یکسری نقشه

darya64
یک شنبه 18 فروردین 1392, 20:31 عصر
شما خودت باید تصمیم بگیری
اگه میبینی با SQL سرعت برنامت بیشتره بهتره با SQL سرچ رو انجام بدی و اگه میبینی با کد های C#‎‎‎‎ بهتره با همون C#‎‎‎‎ بنویس اما خب به نظر من با SQL بهتره (یعنی خیلی بهتره:لبخند:)
در مورد پست اولتم اینو بگم که تو هر ویندوزی میتونی اجرا کنی برنامتو ، فقط کافیه از مسیر زیر برنامه رو اجرا کنی
WindowsFormsApplication1\bin\Debug\WindowsFormsApp lication1.exe
این فایل Exe تو همه ویندوز ها باز میشه اما این کار اصولی نیست شما بهتره برای برنامت setup بسازی که تو لینک زیر ساخت setup بطور کامل آموزش داده شده
http://vbdotnet.blog.ir/1391/12/14/%D8%B3%D8%A7%D8%AE%D8%AA-%D9%81%D8%A7%DB%8C%D9%84-%D9%86%D8%B5%D8%A8%DB%8C-%D8%A7%D8%B2-%D9%BE%D8%B1%D9%88%DA%98%D9%87

ممنون، منظورم این بود که بعد از setup ساختن آیا این نرم افزار تو هر windows ای اجرا می شه؟ در مورد سرعت، جداولی که من دارم در مجموع 10000 ردیف بیشتر نداره شاید برای همین سرعت جستجو برنامه ای که نوشتم خوب هست ولی سرعت باز شدن برنامه (صفحه اول برنامه بعد از run ) پایین . استفاده از sql می تونه این سرعت رو پایین بیاره؟
من بالا به اشتباه windows form رو windows application (الان درست می کنم) نوشتم. من از wpf استفاده نکردم از windows form استفاده کردم عیبی نداره؟
ببخشید یه سوال دیگه هم داشت: حجم داده های من 2 گیگ هست بعد از درست کردن set up و اضافه کردن فایل داده ها ، می خوام build کنم خطا می ده. چی کار کنم؟

darya64
یک شنبه 18 فروردین 1392, 20:32 عصر
:کف:--:متعجب:--:افسرده:

اینا یعنی کارم ایراد داره؟!