PDA

View Full Version : پروژه mono

Ali_Prodes
شنبه 17 فروردین 1392, 09:49 صبح
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

با توجه به داشتن تجربه ی شما دوستان در زمینه mono و پروژه های مرتبط (#C)، پیشاپیش از وقتی که برای راهنمایی و پاسخ به سوال بنده صرف می کنید سپاسگذارم

سوال اینجانب:

بنده می خواهم با استفاده از Visual Studio 2012 و mono برنامه های متنوعی برای Android و iOS بنویسم، حال برای برنامه نویسی کاربری mono در Visual Studio 2012 به چه ابزار و Component هایی نیازمندم (این Component ها رایگان هستند یا پولی؟ و از چه راهی باید آنها را تهیه کنم چون نهایتا می خوام بر روی دستگاه های موبایل نصب کنم(با سیستم عامل های ذکر شده در بالا)).

با سپاس فراوان، علی ایازی.

linux
شنبه 17 فروردین 1392, 13:56 عصر
با سلام خدمت شما دوستان گرامی

با توجه به داشتن تجربه ی شما دوستان در زمینه mono و پروژه های مرتبط (#C)، پیشاپیش از وقتی که برای راهنمایی و پاسخ به سوال بنده صرف می کنید سپاسگذارم
سوال اینجانب:
بنده می خواهم با استفاده از Visual Studio 2012 و mono برنامه های متنوعی برای Android و iOS بنویسم، حال برای برنامه نویسی کاربری mono در Visual Studio 2012 به چه ابزار و Component هایی نیازمندم (این Component ها رایگان هستند یا پولی؟ و از چه راهی باید آنها را تهیه کنم چون نهایتا می خوام بر روی دستگاه های موبایل نصب کنم(با سیستم عامل های ذکر شده در بالا)).
با سپاس فراوان، علی ایازی.
درست هست که در حرف می‌شود Mono را در آندروید و iOS پیاده سازی کرد ولی در عمل به مشکل خواهید خورد.
برای iOS از ابزار xcode استفاده کنید و برای android هم از جاوا

Ali_Prodes
شنبه 17 فروردین 1392, 16:23 عصر
با سلام

لطفا به مشکلاتی که با استفاده از mono و در عمل، ممکن است اتفاق بیافتد اشاره کنید

تشکر از پاسخ شما