PDA

View Full Version : سوال: این خطا برای چیست و چگونه آن را رفع کنم " windows explorer is stopped working"

roya.raha
جمعه 23 فروردین 1392, 11:07 صبح
سلام
هر چی گشتم کجا این سوالم را بگذارم ، دیدم اینجا از همه عمومی تر است به هر جال اگر اشتباه گذاشتم
بگین جابه جا می کنم.

چند وفته کامپیوترم این خطا را میدهد و اکسپلورر ریست میشه بعد هم بدون مشکل سیستم کار می کند .کلافه شدم هر جا هم پرسیدم به نتیجه نرسیدم ، گفتم اینجا که همه برنامه نویسند بگذارم شاید مشکلم حل شود :
102685

matrix-program
جمعه 23 فروردین 1392, 18:10 عصر
اون قسمت پایین پنجره (problem signature)رو این جا کامل بزار شاید بتونیم مشکل رو پیدا کنیم

zahedi121
جمعه 23 فروردین 1392, 22:43 عصر
سلام
برنامه ای با نام Durabl روی سیستمتون نصب کردید یا نصب بوده حذف کردید ؟ این برنامه برای کپی سی دی ها یا دی وی دی ها خش دار استفاده می شود. فکر میکنم نصبش یا حذفش با مشکل مواجه شده است.
موفق باشید.

irprogramer
پنج شنبه 09 خرداد 1392, 11:40 صبح
شاید بشه تو task manager تو قسمت processes فرایند خطا یا stop شده را پیدا کنی شاید مشکل از اونجا باشه.

simatel
یک شنبه 21 دی 1393, 08:52 صبح
سلام
برنامه ای با نام Durabl روی سیستمتون نصب کردید یا نصب بوده حذف کردید ؟ این برنامه برای کپی سی دی ها یا دی وی دی ها خش دار استفاده می شود. فکر میکنم نصبش یا حذفش با مشکل مواجه شده است.
موفق باشید.
Simatel : سلام دوست عزیز من یک نرم ازار روی سیستم نصب کردم virtual clone drive بعدا این مشکل برام بوجود آمد که با حذف آن مشکلم حل شد