PDA

View Full Version : ADO یا ADO.NET

Amir_Sharif
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 18:45 عصر
به نظر شما برای استفاده از بانک اطلاعاتی از کدام یک استفاده کنیم؟و کدام یک کاراییش بهتره؟

HO457
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 18:55 عصر
دوست عزیز شما اگر برنامه نویس توانایی باشی با هر چیزی میتونی برنامت رو بنویسی به بهترین صورت. ولی در کل چون خودم با دات نت کار میکنم میگم ADO.NET چون به نظر من یه چیز دیگست. در ضمن قبل از زدن تاپیک اگه یه جستجوی کوچولو میکردی جوابتو میگرفتی. بحث شده بود روش.

حامد مصافی
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 19:01 عصر
به نظر شما اگه ADO بهتر بود مایکروسافت بیکار بود با صرف این همه وقت و سرمایه ADO.NET رو تولید کنه؟

HO457
پنج شنبه 04 اسفند 1384, 19:09 عصر
به نظر شما اگه ADO بهتر بود مایکروسافت بیکار بود با صرف این همه وقت و سرمایه ADO.NET رو تولید کنه؟

صد در صد و البته صد در صد که ado.net بهتره و بهتره ولی بنظر شخص خوده من به خود برنامه نویس هم بستگی داره و خیلی هم بستگی داره. الآن کسایی هستن با همین ado چه کارهایی که انجام نمیدن. ولی بازم اگه آشنایی با دات نت داری ado.net

vbapr2005
جمعه 05 اسفند 1384, 10:58 صبح
آقا امیر من خودم یه کتابی برای VB.Net داشتم که گفته بود چون ADO.Net سخته پس با وجود این که بهتره در مورد دیتابیس از ADO.Net استفاده کنید، اما به دلیل این که این کتاب سطحش پایینه من شما رو با ADO آشنا می کنم. منم الفبای اونو یاد گرفتم و هر سوالی هم میکردم راجع به ADO بود. بچه های هی بهم می گفتن برو سراغ ADO.Net اما من گوش نمی کردم. اما میشه از واقعیت قرار کرد؟ اصلا. بخاطر همین هم من بهت پیشنهاد می کنم که بدون هیچ شک و تردیدی برو سراغ ADO.Net. این از من. مطمئن باش به احتمال 100% هر کس دیگه ای هم نظر بده همینو میگه!

موفق باشی

حامد مصافی
جمعه 05 اسفند 1384, 12:12 عصر
همین ado چه کارهایی که انجام نمیدن

علاوه بر اینکه تمام اون امکانات در ADO.NET موجوده امکانات بسیار زیادی هم بهش اضافه شده

Amir_Sharif
چهارشنبه 10 اسفند 1384, 17:16 عصر
به نظر من که سرعت ado خیلی بیشتر از ado.net !
نظر شما چیه؟

hesamodin1381
چهارشنبه 22 آبان 1387, 11:47 صبح
مي خواستم بدانم كه از vb.net و #C كدام يك بهتر است.

hesamodin1381
چهارشنبه 22 آبان 1387, 11:50 صبح
[quote=hesamodin1381;631523]مي خواستم بدانم كه از vb.net و #C كدام يك بهتر است. با تشكر

ali_md110
چهارشنبه 22 آبان 1387, 12:44 عصر
vb.net یک زبان برنامه نویسی شیرین اسان و خیلی قوی هستش اگر شروع کنی بهتره بعد برو سراغ#c
بانکهای اصلاعاتی در دات نت ADO.NET از روش ناپیوسته استفاده میکنه و این یک برتری نسبت به فرزند خلفش ADO هست در جواب دوستون Amir_sharif من با نظر ایشون مخالفم سرعت در ADO.NET به مراتب بیشتره و حتی کد نویسی کمتری نیاز داره تکنولوزی ADO داره کم کم به زباله دان ماکروسافت ریخته میشه