PDA

View Full Version : اجرای دوباره Event ها در فرم اصلی

mahdy.asia
سه شنبه 27 فروردین 1392, 19:44 عصر
من در نرم افزارم می خواهم کاربر هر فرم را باز کرد در یک لیست باکس نگهداری کنم تا بتونه دوباره اونو باز کنه برای پیاده سازی دو تا لیست باکس روی فرم گذاشتم و در یکی کپشن فرم را به کاربر نمایش می دهم و در دیگری نام فرم را ذخیره می کنم تا بتونم در صورت نیاز اونو باز کنم که visible آن false هست (ذخیره اطلاعات در هر دو لیست باکس بصورت متناظر می باشد)
تنها مشکلی که وجود داره اینه که بعضی از فرم را با حالت ها مختلف صدا نمایش می دم (یک فرم فاکتور دارم که اگه کاربر فاکتور خرید رو بخواد متغیر مربوطه را 2 پر می کنم )
پیشنهاد شما برای پیاده سازی امکان History, favorite از باز کردن فرم ها توسط کاربر در یک برنامه تحت ویندوز چیست ؟

firststep
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 13:27 عصر
سلام دوست عزیز
بین هر فرمی رو که می خوای باز کنی اصولاً پشتش یک دکمه هست دیکه درسته
مثلاً دکه ساخت فاکتورو میزنه که مثلاٌ فاکتور درست کنه
حالا شما کافیه بجای اینکه فرم رو ذخیره کنین دکمه رو ذخیره کنین بعد یک کلیکی بفرستین به اون دکمه

ببین متقابل هر ایتم در لیست باکش شما می تونین به یک شی هم اشاره کنین
بوسیله متد addobject
موفق باشید

دلفــي
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 17:43 عصر
شما ميتونيد به راحتي از Tag در فرم ها استفاده كني و Tag مربوط به هر فرم را ذخيره و فراخواني كني براي راحتي كار هم مي تواني در Tag هر فرم نام آن فرم را قرار بدي تا در فراخواني به صورت مستقيم عمل كني براي فرم هايي هم كه چند حالته هستند مي توني ايندكس گذاري كني .

موفق باشيد

mahdy.asia
جمعه 30 فروردین 1392, 00:56 صبح
بوسیله متد addobject
ضمن تشکر از پیشنهاد خوب شما
من از این روش برای پیاده سازی History استفاده کردم یک لیست باکس روی فرم اصلی دارم که هر آیتم منو را کاربر کلیک می کند آبجکت آیتم و کپشن فرم را در لیست باکس ذخیره می کنم و کاربر می تواند با مشاهده کپشن فرم و دوبل کلیک روی آن دوباره فرم را باز کند
در مورد پیاده سازی favorite ایده شما چیست ؟