PDA

View Full Version : یک خواهش از تمام مدیران عزیز

HO457
جمعه 05 اسفند 1384, 22:38 عصر
سلام و خسته نباشید،
میخواستم خدمت مدیران عزیز سایت عرض کنم اگه میشه لطف کنن وفتی یه تاپیک رو پاک میکنن حداقل با پیغام خصوصی به کاربر دلیل پاک شدن تاپیک رو بگن. میدونم این سایت برای اینکه سرپا بمونه احتیاج به این کارا داره و بعضی از تاپیک ها حتماَ باید حذف بشن ولی اصلاَ متوجه نمیشم تاپیکی که توی بخش مباحت متفرقه زده بودم چه مشکلی داشت که تاپیک کاملاَ حذف شد. فقط دلیل رو بگید که سری بعد مورد مشابه تکرار نشه.
ممنون از لطفتون.

مهدی کرامتی
جمعه 05 اسفند 1384, 22:59 عصر
موقعی که یک تاپیک پاک بشه به کل از دید شما حذف نمیشه، بلکه لینک اون از بین میره و بجاش می نویسه "حذف شده توسط ... ، دلیل: ..." . در غیر اینصورت احتمالا تاپیک شما به بخش مناسب تری منتقل شده.

HO457
جمعه 05 اسفند 1384, 23:12 عصر
آقای کرامتی من یه پست زدم تو مباحث متفرقه با عنوان فکر کنم "دانلود: حل مشکل rapidshare" این تاپیک کاملاَ محو شده، فکر نکنم جای دیگه ای هم مناسب باشه واسه این تاپیک. من که کاملاَ گیج شدم

مهدی کرامتی
شنبه 06 اسفند 1384, 01:17 صبح
یک سری از پست ها نیز بدلیل مغایرت با قوانین سایت به بخش ویژه ای بنام "سطل آشغال" منتقل می شوند تا بررسی شوند.

HO457
شنبه 06 اسفند 1384, 01:41 صبح
بدلیل مغایرت با قوانین سایت

منم همین و میگم اگه مغایرت داره با قوانین سایت بگن چه مشکلی داره که سری بعد تکرار نشه. نه اینکه پست یهویی غیبش بزنه. تاپیک من دانلود یه پکیج برای دانلود از راپید شیر بود.

تا بررسی شوند.

بعد این تاپیک ها بعد از بررسی و در صورت نداشتن مغایرت با قوانین بر میگرده سر جاش؟؟؟؟

بابک زواری
شنبه 06 اسفند 1384, 09:31 صبح
حتما تاپیک رو پیدا نمیکنی ؟ مطمئنی پاک شده ؟؟؟

HO457
شنبه 06 اسفند 1384, 10:07 صبح
بله آقا زواری، بعد از اینکه آقای کرامتی گفتند امکان داره تاپیک منتقل شده باشه حتی تو کنترل پنل هم رفتم و تمام پستهام رو مرور کردم ولی پیداش نکردم. امکان داره سایت مشکل داشته باشه؟؟؟؟

M.kavyani
شنبه 06 اسفند 1384, 15:37 عصر
موقعی که یک تاپیک پاک بشه به کل از دید شما حذف نمیشه، بلکه لینک اون از بین میره و بجاش می نویسه "حذف شده توسط ... ، دلیل: ..." . در غیر اینصورت احتمالا تاپیک شما به بخش مناسب تری منتقل شده.
با سلام
متاسفانه برای من هم این مشل پیش اومده. دوست عزیزمون درست میگن. اگر هم منتقل شده باشه می نویسه که منتقل شده ولی در این موارد من انتقال رو ندیدم.
مسئله دیگه ای که هست اینه که اگر با قوانین مغایرت داشته باشه بیان بشه به علت مغایرت با قوانین تا طرف مجددا" این اشتباه رو مرتکب نشه؟! ( البته اکثرا" گفته میشه ولی تو خیلی ها هم گفته نمیشه و تاپیک غیب میشه)
در پناه حق موفق و کامروا باشید

HO457
شنبه 06 اسفند 1384, 23:21 عصر
ای بابا من سر در نمیارم.
این لینک و یه نیگاه بندازید.
http://www.barnamenevis.org/forum/showthread.php?t=38719
اینجا هم یه reply داشتم. همین امشب ساعت 11 reply زدم. تو تالار هم که میرم تیک اشتراک کنار تاپیک خورده، ولی توش که میرم هیچ خبری از reply بنده نیست. جریان چیه؟؟؟؟

مهدی کرامتی
شنبه 06 اسفند 1384, 23:26 عصر
بله آقا زواری، بعد از اینکه آقای کرامتی گفتند امکان داره تاپیک منتقل شده باشه حتی تو کنترل پنل هم رفتم و تمام پستهام رو مرور کردم ولی پیداش نکردم. امکان داره سایت مشکل داشته باشه؟؟؟؟
بخش فوق یک بخش مخفی است و شما به هیچ طریقی نمی توانید پستهایی که به آنجا منتقل شده اند را ببینید.

HO457
شنبه 06 اسفند 1384, 23:28 عصر
بخش فوق یک بخش مخفی است و شما به هیچ طریقی نمی توانید پستهایی که به آنجا منتقل شده اند را ببینید.

یعنی اگه تاپیک من به یه بخش مناسب تر منتقل شده باشه دیگه نمیتونم تاپیکم رو ببینم؟ مگه میشه؟؟؟؟

vcldeveloper
یک شنبه 07 اسفند 1384, 07:12 صبح
یعنی اگه تاپیک من به یه بخش مناسب تر منتقل شده باشه دیگه نمیتونم تاپیکم رو ببینم؟ مگه میشه؟؟؟؟
فقط مدیران امکان دیدن محتوای سطل آشغال را دارند. اگر تاپیک شما به سطل آشعال فرستاده بشه، مدیران می تونند اونو ببینند، اما بازگشتش به سایت باید توسط مدیر کل سایت صورت بگیره. سطل آشغال هر چند وقت یکبار خالی میشه.