PDA

View Full Version : سوال: از کدهای برنامتون هم اکنون چطور محافظت میکنید ( تکراری نیست ! خواهشا متن را بخونید)

mokhtar_r
پنج شنبه 29 فروردین 1392, 16:50 عصر
سلام به اساتید محترم
کلی تاپیک در این بخش و بخشهای دیگر هست که انواع و اقسام نرم افزارها را برای محافظت از فایل exe برای دیکامپایل نشدن یا کرک نشدن معرفی میکنند. ولی اولا خیلی از اونها قدیمی شدند و برای فایلهایی که ویژوال بیسیک 2012 میسازه خطا میدهند و خیلیهاشون هم رایگان نیستند و قیمتهاشون هم سر به فلک میزنه و با وضعیت فعلی اصلا معلوم نیست به ما بفروشند! کرکها هم که معلوم نیست خودشون چه بلایی هستند و فایل اجرایی شما را به یک تروجان برای کرکر تبدیل می کنند یا خیر.
بگذریم برم سر اصل مطلب :
خواهشا اساتید برنامه نویس که با بیسیک برای پروژه های بزرگ برنامه نویسی کردند بگین چطور کدهاتون را محافظت می کنید. این بحث را اینجا گذاشتم چون ممکنه از کلکهای برنامه نویسی استفاده کنید و اگر در بخشهای دیگر باشه کلی سورس سی شارپ و غیره گیرم بیاد. در کل من حرفه ای نیستم ولی برنامه ای نوشتم که حفاظت از کدهاش برام خیلی مهمه ، لطفا با نرم افزار های جدید راهنمایی کنید و به تاپیکهای قدیمی ارجاعم ندید. اگر هم نرم افزاری معرفی میکنید که کرک داره برای اینکه با قوانین سایت مخالف نباشه لطف کنید لینک را با پیام خصوصی برام بفرستید که یکدفعه کل پستها برای یک لینک حذف نشود.

مرسی

mokhtar_r
شنبه 31 فروردین 1392, 13:40 عصر
:متفکر::افسرده::گیج::متفکر:

SHD.NET
شنبه 31 فروردین 1392, 15:02 عصر
کلی تاپیک در این بخش و بخشهای دیگر هست که انواع و اقسام نرم افزارها را برای محافظت از فایل exe برای دیکامپایل نشدن یا کرک نشدن معرفی میکنند. ولی اولا خیلی از اونها قدیمی شدند و برای فایلهایی که ویژوال بیسیک 2012 میسازه خطا میدهند و خیلیهاشون هم رایگان نیستند و قیمتهاشون هم سر به فلک میزنه و با وضعیت فعلی اصلا معلوم نیست به ما بفروشند!
سلام. در خصوص جمله بالا من یه سالی میشه که نرم افزار Smart Assembly رو نصب کردم، اما با هیچ کدوم از ورژن های ویژوال مشکل نداشته، کرکشم مطمئنم کار میکنه، آپشن ها و امکانات نرم افزارشم خیلی خوبه، اما بازم این راهی نیست که نشه نرم افزارو هک کرد، باید خودمون هم خلاقیت به خرج بدیم و چیزهایی مثل پسورد بانک اطلاعاتی رو به صورت مستقیم توی کدهامون قرار ندیم و یکم اونو با متدهای منطقی و معقول بپیچونیم ،

**موفق باشید**

h_assefi
شنبه 31 فروردین 1392, 15:36 عصر
سلام دوست عزیز
راسیاتش یک جایی شنیدم و خیلی مطمئن نیستم که حرفی که میزنم تا چقدر صحت داره اما اگه شما تمام برنامت را به صورت شی گرایی برنامه نویسی کنی و بتونی برنامت را به کلاس های مهر و موم شده تبدیل کنی تا میزان خیلی زیادی می تونه به این امر کمک کنه تا از روشهایی مثل مهندسی معکوس و غیره برای کرک کردن برنامت نتونند استفاده کنند
این موضوع را پیگیری کنی فکر کنم به نتیجه برسی
موفق باشید

davood_mortazavi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 19:07 عصر
من از .NET Reactor استفاده میکنم . خیلی خوبه.
در خصوص صحبت دوستم (h_assefi ) نفهمیدم تمام برنامه بصورت شی گرایی و کلاسهای مهر و موم شده یعنی چی . اگر راهنمایی کنند ممنون میشم.