PDA

View Full Version : گرفتن مقدار از sql به سی شارپ

fortex
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 10:34 صبح
سلام دوستان
یک کد میخواستم که مقدار یک فیلد (مثلا جایی که 1=id) رو بریزه توی یک متغیر از نوع int توی سی شارپ.

amirzandi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 11:09 صبح
این سوال واقعا با یک سرچ ساده تو گوگل بیش از 5000 تا جواب رو به شما نشان می ده. شما دنبال لقمه آماده می گردین؟

fortex
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:46 عصر
دوست عزیز من تازه کارم اگه یه نگاه به تاریخ عضویتم و تعداد پستام بندازی میفهمی. من یه مثال میخواستم. سوال کردن عیب نیس

amirzandi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:48 عصر
بحث ادعا نیست ، متاسفام برات که طرز فکرت اینجوریه. شما حاضر نیستی واسه یادگرفتنت یک کم تحقیق کنی. تو همین سایت بارها این مسئله پرسیده شده و دوستان جواب دادن.

fortex
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 12:59 عصر
شما هم میتونسین بجای اینکه جر و بحث کنی یه لینک بزاری .

amirzandi
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 13:04 عصر
سابیدی به الک هو تو تو

sohil_ww
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 13:08 عصر
این چه طرز گفتار ما وظیفه سرچ زدن برای شما را نداریم که !

amir200h
سه شنبه 03 اردیبهشت 1392, 13:10 عصر
SqlConnection myconnection = new SqlConnection();
myconnection.ConnectionString = "server=(local);database=NAME BANK;trusted_connection=yes";
myconnection.Open();

SqlCommand mycommand = new SqlCommand();
mycommand.Connection = myconnection;
mycommand.CommandText = "SELECT * FROM NAME_JADVAL where ID=" + txtid.Text + "";
//mycommand.CommandText = "SELECT * FROM home where ID=1";

SqlDataAdapter da = new SqlDataAdapter();
da.SelectCommand = mycommand;
DataTable dt = new DataTable();
da.Fill(dt);

dataGridView1.DataSource = dt;

najafipour
شنبه 05 اردیبهشت 1394, 09:49 صبح
دوستان سلام
من یک متغییر در SQL دارم که از نوع OutPut تعریف شده و میخام مقدار این متغییر را در یک متغییر در C# ذخیره کنم
.اگه ممکنه راهنماییم کنید.
لازم عرض کنم که من میخام با این متغییر خطای سیستمم رو مدیریت کنم.روش کارم هم اینه که در یک Proc چند تا select و Update , ... انجام دادم و در هر مرحله در صورتی که خطایی رخ بده مقدار این متغییر تغییر می کنه حالا با توجه به این مقدار میخام در نرم افزارم یک پیغام مناسب بهش نشون بدم . و مشکل من اینجاست که نمی تونم مقدار این متغییر رو در C# داخل یک متغییر ذخیره کنیم .
ممنونم میشم اگه راهنمائی کنین.