PDA

View Full Version : نحوه کار با فایل ها خصوصا فایلهای نوشتاری مثل *.txt,*.rtf,*.doc,*.xls,*.html,*.*

vb6vb6
چهارشنبه 04 اردیبهشت 1392, 11:30 صبح
باسلام وعرض ادب خدمت دوستان و اساتید خودم

سوالاتی راجع کار با فایل داشتم
1- کار با فایلها در کدام یک از کدهای برنامه نویسی حرفه ای تر وقویتر و آسانتر و دارای دسترسی بیشتر است
با توجه به اینکه می خوام یک پروژه فایل منیجر را پیش بگیرم که قابلیت های جستجو و مدیریت فایل و حتی کانورت فایل خصوصا فایلهای متنی مثل(*.txt,*.rtf,*.doc,*.xls,*.html,*.*) و تمام امکانات متصور را داشته باشد
و اولویتم هم استفاده از یک برنامه ای با دسترسی بالا مثل ++c که نیاز به فریم ورک و این جور مزخرفات نداشته باشد

البته اگه میشد بدون احتیاج به نت ورک #c کد نوشت باز یک چیزی
اصلا خود این برام یک سواله آیا میشه بدون استفاده از فریم ورک تو برنامه های تحت دات نت برنامه نوشت
شما چه برنامه ای را توصیه می کنید
آیا vb6 بدون فریم ورک این قابلیت ها را به نحو حرفه ای به من می دهد
در ضمن دوست داشتم قابلیت اجرا در سیستم عامل های مختلف را داشته باشد هرچند با نصب افزونه هایی این کار شدنی است
اما آیا می توان از php , java استفاده کرد یعنی قدرت این برنامه ها در چه سطحیست
خلاصه بگم که اگر vb6 را توصیه می کنید زود بفرمایید که باید کارم رو شروع کنم والا بازم بفرمایید چون با بقیه خیلی آشنایی ندارم باید برم فعلا دوره ببینم و کار کنم
به علت ضرورت این نرم افزار برای من و خیلی از دوستان بی زحمت سریعا پیشنهاد خود را بفرمایید تا وقت را از دست ندهم
راستی یادم رفت بگم که من تقریبا vb6 را کامل بلدم با html هم کار کردم دارم php کار میکنم این پاسخ شما شاید سرنوشت کار و برنامه ی من را عوض کند بی زحمت دقیقترین جواب ها را بدهید
2- چه پروژه های آماده ای برای این کار در دسترس برای vb6 و غیر آن دارید
3- علی الحساب برای کار با html و تبدیل آن به فایل متنی یا دیتابس چه کد پروژه های برای vb6 و غیر آن دارید
4- راستی جاوا اسکریپت و بچ فایلها چقدر تو ویندوز و غیر آن کارایی دارند
باتشکر و به امید پاسخ تمام و کمال شما اساتید و کاربران محترمتان