PDA

View Full Version : در خواست از اقای زواری جهت اکسس

ykm145
یک شنبه 07 اسفند 1384, 23:42 عصر
استاد عزیز جناب اقای زواری لطفا به این برو بچه های اکسس نویس هم یه نظر لطفی بکن نه به سوالی پاسخ میدی نه کتابی رامعرفی می کنی .... بهر حال اکسس نیاز کاری اکثر افراد اینجاست وبه نوعی در سطح جامعه افراد به عنوان یه ابزار قوی از ان استفاده می کنند همین الانش هم در سایتهای خارجی جستجو کنی برنامه های را می بینی که قابل تامل وچشمگیره
حتی در یک سایت من دیدم که ماکرو های اکسل به قیمت 39$ می فروشند در حالی در کشور دویست سال عقب مانده ما ان را یا نمی شناسند یا به دیده یه اسباب بازی نه ابزار مینگرند
بنظر من کمک به چیزی که عملا در کشور ما در اکثر سازمانها وادارات وشرکتها بطور... خودجوش واز روی نیاز پیاده میشه خالی از ارزش نیست
یه برنامه نویس حرفه ای بهر حال مشکلشو به نوعی حل میکنه ولی من وامثال من چیکارکنیم هر سوالی را که می کنی یکم جنبه کد نویسی داره مپرسی بی جواب میمونه

وقتی من در تاپیک بالاخره vb.net یا #cدر بخش vb.net یسری مطالب را خواندم کلم سوت کشید از یه طرفهم عملا میبینم که در کشور در سطح وزارتخانهاو سازمانهای بزرگ هنوزدارند ماشین حساب را به هم قرض میدن یا یه کارمند برای خودش باید برای اینکه حجم کاریش کم و دقیق ومنظم بشه بناچار بایدخودش یه فکری بکنه یا یه شرکت با 150 نفر پرسنل جهت کادر مالی یکنفر به زور استخدام میکنه ...گیج و منگ شدم
یه روز کنار دوستم که یه شرکت برنامه نویس داره نشسته بودم یک نفر از یک اداره حساس مراجعه کرد ودر خواست یه برنامه ای را داد وگفت بیشتر از بیست هزار تومان اعتبار نداریم !!!!(کی با بیست هزار تومن برنامه می نویسه )
در اخر اینکه واقعیتهای محسوس وملمس کشور را می بایست قبول کرد وپذیرفت بنابراین خواهشابه این بخش نیز یه حرکت بدهید مطمئن باشید در سطح کشور اثر گذاره وکار خیر هم خیر هیچ فرقی نمکنه در چه سطحی باشه
با تشکر

بابک زواری
دوشنبه 08 اسفند 1384, 14:27 عصر
دوست عزیز باور بفرمائید که من با اکسس اصلا کار نکردم ؛ من از اکسس حداکثر بعنوان بانک استفاده کردم که با اومدن SQL Express اونم تعطیل شده .
ولی هر کمکی که فکر میکنید از دست من بر میاد دریغ نمیکنم.
شما هم اگر بخواهید در بخش VB.Net یا VB یا #C یا SQL فعالیت کنی من بیشتر میتونم کمکتون کنم.
آدرس اون ماکروها رو هم بده شاید تونستم براتون نسخه فولش رو گیر بیارم (البته قول نمیدم)

ykm145
جمعه 12 اسفند 1384, 12:47 عصر
اقای زواری ممنون از بذل توجهتان اگه مطالبی از اکسس پروجکت (بانک اطلاعاتی اس کیو ال سرور +مدیریت برنامه توسط اکسس وvba )برامون پیدا کنی یا بذاری خیلی لطف می کنی
با توجه با اینکه اکسس نیز شاخه ای از وی بی فکر کنم اگر شما یه نگاه به ان بندازی یه روزه وحداکثر دوروز همچی دست بیاد (البته برای استادی مثل شما والا ماکه دو سال داریم درجا می زینیم )چطور میشه ازیه کنترل وی بی مثل تایمر دران استفاده کرد
با تشکر