PDA

View Full Version : سوال: آپلود سایت MVC3 بر روی هاست

absDeveloper
شنبه 07 اردیبهشت 1392, 23:35 عصر
سلام
من میخام سایت mvc3 ام روی هاست آپلود کنم و تا حالا اینکار رو انجام ندادم.من با استفاده از Build deployment package یه فایل زیپ از پروژه ام ساختم که فایل های مورد نیاز واسه آپلود داخلش قرار داره.آیا حتما باید قبل از آپلود وب سایتم با iis کار کنم ؟وقتی وب سایت رو آپلود کردم واسه پوشه روت باید چکار کنم؟بعد از آپلود باید دوباره config رو عوض کنم؟ ممنوم ازلطفتون.

refugee
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 18:13 عصر
در مورد اینی که گفتی نمیدونم ولی اصولا بنده این کارو میکنم ./

بطور مثال انجمنی ساختم تو لوکال و تکمیل شده و میخواهم روی هاست بریزم ...

1. از کل اطلاعات روی لوکال یه بکاپ میگیرم و روی " روت ویا همون public_html " هاست میریزم . ( از حالت فشرده در خارج کنید )
2. یک دیتابیس روی هاست میسازم با همون نام قبلی .
3. از دیتابیسی که برای انجمن روی لوکال ساختم یک بکاپ میگیرم . " اکسترک "
4. روی دیتابیسی که رو هاست ساختم ایمپورت میکنم .

و تنظیماتی اگر داشته باشه قبل و بعد انتقال انجام میدم .

تمام

absDeveloper
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 18:36 عصر
ممنونم از جوابتون. من نمیدونم منظورتون از اینکه از اطلاعات روی لوکال چیه.منظورتون کل Solution هست؟من دیتابیس رو با نام قبلی ساختم ولی پیام تکراری بودن نام رو دریافت کردم و مجبور شدم اسمش رو عوض کنم.منpublic_html رو پاک کردم چطور میتونم فایل هامو روی public_html بریزم .بازم ممنون.

refugee
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 19:14 عصر
ببین عزیز ؛

شما برای اینکه وبسایتی سمت سرور درست کنید روی کامپیوتر مجبورید بصورت لوکال ( محلی ) این کار رو انجام بدین که با استفاده از برنامه هایی نظیر : wamp و .. انجام میشه .

ادرس لوکال روی کامپیوترت اینجوری است : localhost/project که منظور از project همون پروژه مورد نظر شما است .

از این که بگذریم .. شما از سلول های داخل دیتابیس بکاپ کامل بگیر و داخل دیتابیس هاست هم ایمپورت کن .

* تذکر : خود دیتابیس رو امپورت نکنید . ( مسلما قبلا یه دیتابیس یاختین با این نام , پس تکراری میشه )

اگرم متوجه نشدین , یوزر و پس رو بدین براتون ایمپورت کنم .

ایدی یاهو : afg_host

meisam3322
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 19:14 عصر
لوکال منظور سیستم خودتون هست