PDA

View Full Version : سوال: چاپ اطلاعات موجود در دیتاگرید

davidrobert
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 21:37 عصر
با سلام من میخواستم از اطلاعات موجود در دیتاگرید print بگیرم ولی میخوام موقع print گرفتن اسم شرکت طرف هم نشون داده بیشه یعنی شرکت رو ثبت میکنم و وقتی داخل برنامه میخوام موجودی رو پرینت بگیرم یا فاکتور فروش و غیره رو هر چی رو میخوام پرینت بگیرم اسم شرکت طرف از دیتابیس خوانده بیشه و در بالا صفحه نمایش داده بیشه اگه ایم شرکت رو تغییر دادم داخل دیتابیس در موقع چاپ هم اسم جدید رو نمایش بده یعنی وقتی فاکتور فروش داده میشه اطلاعات رو ثبت کنه و پرینت کنه و اسم شرکت رو از دیتابیس بخوانی و نمایش بده و جمع کل خرید ش هم در فاکتور فرو شش چاپ بیشه یعنی هر چی که خریده هزینش حساب بیشه و در آخر هزینه کل رو هم نشون بده خیلی ممنون میشم اگه همچین چیزی داشته باشید و در اختیار من قرار بدید خیلی لازم دارم ممنون بابت کمک های که به این بنده میکنید این سورس هم در اختیار من قرار بدید خیلی ممنون میشم من با اسکول سرور کار میکنم خواهشم میکنم یه مورد رو کمک کنید با تشکر بابت کمک های تان.

khokhan
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 21:46 عصر
با سلام من میخواستم از اطلاعات موجود در دیتاگرید print بگیرم ولی میخوام موقع print گرفتن اسم شرکت طرف هم نشون داده بیشه یعنی شرکت رو ثبت میکنم و وقتی داخل برنامه میخوام موجودی رو پرینت بگیرم یا فاکتور فروش و غیره رو هر چی رو میخوام پرینت بگیرم اسم شرکت طرف از دیتابیس خوانده بیشه و در بالا صفحه نمایش داده بیشه اگه ایم شرکت رو تغییر دادم داخل دیتابیس در موقع چاپ هم اسم جدید رو نمایش بده یعنی وقتی فاکتور فروش داده میشه اطلاعات رو ثبت کنه و پرینت کنه و اسم شرکت رو از دیتابیس بخوانی و نمایش بده و جمع کل خرید ش هم در فاکتور فرو شش چاپ بیشه یعنی هر چی که خریده هزینش حساب بیشه و در آخر هزینه کل رو هم نشون بده خیلی ممنون میشم اگه همچین چیزی داشته باشید و در اختیار من قرار بدید خیلی لازم دارم ممنون بابت کمک های که به این بنده میکنید این سورس هم در اختیار من قرار بدید خیلی ممنون میشم من با اسکول سرور کار میکنم خواهشم میکنم یه مورد رو کمک کنید با تشکر بابت کمک های تان.

با کدوم گزارش ساز؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

davidrobert
یک شنبه 08 اردیبهشت 1392, 21:58 عصر
crystal report

davidrobert
دوشنبه 09 اردیبهشت 1392, 10:38 صبح
لطفاً من رو کمک کنید در چاپ اطلاعات به وسیله crystal report که اطلاعاتی که داخل دیتاگرید هستش رو چاپ کنه و اسم شرکت رو هم از دیتابیس بخونه و در بالا فرم چاپی نشون بده خیلی ممنون میشم من رو کمک کنیدو وقتی مقداری رو جستجو میکنم و در داهل دیتاگرید نشون میده همون مقدار رو که پیدا کرده برای چاپ بده در داخل ددیتاگرید خیلی ممنون میشم من رو کمک کنید و همین طور بتونم جمع کل یک فیلد در کریستال ریپور هم محاسبه کنه و چاپ کنه خیلی ممنون میشم این رو کمک کنید خیلی برام ضروری خواهشن این مورد رو کمک کنید من رو.که اطلاعات ثبت کنه و چاپ بده مثل رسید فروشگاه برای خرید جنس که کالا داخل دیتاگرید نشون داده میشه و و ثبت میشه و در آخر چاپ میشه و فاکتور میده.خواهشن من رو کمک کنید با تشکر فراوان.

davidrobert
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 12:54 عصر
لطفاً من رو کمک کنید برای چاپ اطلاعات دیتاگرید در کریستال ریپورت هر مقداری که داخل DataGridView بود همون مقدار رو برای چاپ نشون بده مثل این خواهش میکنم من رو کمک کنید اینم تصویری از برنامه حسابداری میخوام چاپ اطلاعات به این صورت باشه که اسم شرکت و لوگو شرکت آدرس تلفن تاریخ فارسی در بالا نشون داده بیشه و شماره فاکتور رو هم بالا صفحه نشون بده برای چاپ ممنون میشم این مورد رو به کمک کنید میخوام چاپ گزارش مثل این باشی خواهش میکنم کمک کنید من رو اینم تصویر چاپی که برای برنامه ام میخوام .http://www.asman7.com/images/screens/sales_report.jpg

خواهش میکنم کس چاپ اطلاعات به این صورت داره برای چاپ اطلاعات فاکتور و همین طور نام شرکت ، لوگو و غیره در بالا فاکتور نشون داده بیشه خیلی لازم دارم خواهشن اگه کسی داره در اختیار من قرار بدید .

h_assefi
چهارشنبه 11 اردیبهشت 1392, 13:25 عصر
سلام دوست عزیز
اگه میخوای یک همچین کاری بکنی بهتره اطلاعاتت را بریزی توی یک Dataset و آن را به نرم افزار ریپورت سازت منتقل کنی
پیشنهاد شخصی من اینه که اگه میخوای هم امکانات زیاد و هم از راحتی بیشتری برای گزارشات برخوردار باشی از Stimulsoft استفاده کن
موفق باشید