PDA

View Full Version : !!!!!گذاشتن برنامه در استارت اپ ومشکل شناخته شدن برنامه به عنوان ویروس!!!!!!

angel200
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 09:57 صبح
ببخشید دوستان من یه برنامه نوشتم که وقتی میخوام از طریق رجستری به استارت اپ اضافه بشه آنتی بخش گیر میده!! چیکارش کنم؟؟؟ خیلی برام مهمه الان 6 ماهه درگیر این برنامم:افسرده:

Abbas Naghdi
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 10:42 صبح
ببخشید دوستان من یه برنامه نوشتم که وقتی میخوام از طریق رجستری به استارت اپ اضافه بشه آنتی بخش گیر میده!! چیکارش کنم؟؟؟ خیلی برام مهمه الان 6 ماهه درگیر این برنامم:افسرده:

تا اونجا که یادمه من وقتی ویروس هایی که ساخته بودم از ریجستری به Run اظافه میکردم آنتی ویروس گیر نمیداد چه برسه به یه نرم افزار سالم ... !
اسم و نوع آنتی ویروس و کدی که شما استفاده کردیت رو میشه پیوست کنید ... (البته فکر نکنم مشکل از اینا باشه)

angel200
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 11:07 صبح
تا اونجا که یادمه من وقتی ویروس هایی که ساخته بودم از ریجستری به Run اظافه میکردم آنتی ویروس گیر نمیداد چه برسه به یه نرم افزار سالم ... !
اسم و نوع آنتی ویروس و کدی که شما استفاده کردیت رو میشه پیوست کنید ... (البته فکر نکنم مشکل از اینا باشه)

برنامه من در اصل یه کیلاگره:خجالت:
انتی هم کاسپره! جالبه وقتی انلاین چکش میکنم هیچ انتی ویروسی گیر نمیده ولی وقتی اجراش میکنم ...
خواهشا نگو از کریپتر استفاده کن!!!
حتی برنامه رو هم دو تیکه کردم . قسمت اول نیمه ی دوم رو تو استارت اپ هر 3 ثانیه چک میکنه!! ولی مشکل حل نشد!!!! اینم کدش:
RegistryKey registryKey = Registry.CurrentUser.OpenSubKey(@"SOFTWARE\\Microsoft\\Windows\\CurrentVersion\\Run", true);
try { registryKey.DeleteValue(mreg); }
catch { } mreg = Path.GetRandomFileName();
registryKey.SetValue(mreg,destination22);
registryKey.Close();
که تو mreg یه نام تصادفی گذاشتم و تو destintion مسیر اون تیکه برنامم رو . به محض اینکه این تیکه کد روبردارم مشکل حل میشه!!!