PDA

View Full Version : سوال: دلیل warning هنگام استفاده از session به صورت آنلاین چیست؟

mostafa_shoakry
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 11:50 صبح
سلام خدمت دوستان محترم
من سایت رو به صورت آفلاین استفاده می کنم ولی هیچ مشکلی نداره ولی به محض آپلود آن و استفاده به صورت آنلاین برای session من این خطا رو میده:

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cookie - headers already sent by (output started at /home/xxx/domains/xxx/public_html/index.php:9) in /home/xxx/domains/xxx/public_html/view/registration.php on line 2

Warning: session_start() [function.session-start]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/xxx/domains/xxx/public_html/index.php:9) in /home/xxx/domains/xxx/public_html/view/registration.php on line 2
لطفا منو راهنمایی کنید. با تشکر

MRmoon
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:01 عصر
یه سوال!

جدیدا سشن رو تو view استارت میکنن؟

دادا قبل از ارسال BOM باید header ها ارسال شه

یا میتونی با فراخوانی تابع ob_start() در ابتدای صفحه و ob_end_flush() در آخرش این مشکل رو رفع کنی

mostafa_shoakry
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 12:06 عصر
یه سوال!

جدیدا سشن رو تو view استارت میکنن؟

دادا قبل از ارسال BOM باید header ها ارسال شه

یا میتونی با فراخوانی تابع ob_start() در ابتدای صفحه و ob_end_flush() در آخرش این مشکل رو رفع کنی
یکی که نمی دونه رو نباید کتک زد که :لبخند:
خوب اون BOM رو چطوری قبل از Header ارسال کنم؟ :متفکر:
ناشیم دیگه :خجالت:

MRmoon
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 13:13 عصر
یکی که نمی دونه رو نباید کتک زد که :لبخند:
خوب اون BOM رو چطوری قبل از Header ارسال کنم؟ :متفکر:
ناشیم دیگه :خجالت:

آقا زدن چجیه!

BOM چیه ؟

همینی که مثلا تو echo میزاری میشه BOM .

نوشته هات رو بعد از کنترل کردن و اینا بذار

mahmod2000
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 21:36 عصر
ببینید Session رو دوبار در یک جا به کار نبرده باشید
و اینکه قبل Session چیزی echo نشده باشه

یا اینکه کدتون رو بزارید ببینیم :)

MMSHFE
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 22:43 عصر
یک راه بهتر هم اینه که قبل از ایجاد تاپیک، جستجو کنید (تاپیک پرسشهای تکراری)
رفع مشکل نمایش پیغام Cannot modify header information – headers already sent (http://barnamenevis.org/showthread.php?356992-%D9%BE%D8%B1%D8%B3%D8%B4%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%DA%A9%D8%B1%D8%A7%D8%B1%DB%8C&p=1576420&viewfull=1#post1576420)