PDA

View Full Version : سوال: ساخت ستاپ با ویزارد وی بی نت 2010

farhad85
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:01 عصر
با سلام
درمورد ساخت ستاپ لطفا راهنماییم کنید
درضمن تو نسخه 2010 وی بی نت ویزارتش کجاست هرچی میگردم نیست.آخه فکر کنم قبلا تو قسمت آیتم ها
دیدمش و در آخر کریستال ریپورتم هم غیر فعال هست ممنون میشم

مبین رنجبر
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:20 عصر
برای ساخت نصب کننده برنامه روش های زیادی وجود داره.هم میتونید از نرم افزار حرفه ای مثل Install Shield استفاده کنید و هم ساخت اینستالر با استفاده از خود ویژوال استودیو هست.

کلمه ویزارت رو متوجه نمیشم منظورتون چیه ولی برای ساخت ستاپ با استفاده از خود ویژوال استودیو میتونید از منوی New Project به گزینه Other Project Type >> Setup and Development مراجعه کنید.

برای استفاده از کریستال ریپورت هم باید جداگانه پکیج نصب کننده رو نصب کنید.

از این لینک میتونید بنسخه 32 بیت و یا 64 بیت رو دانلود کنید :
http://scn.sap.com/docs/DOC-7824

farhad85
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:25 عصر
در این مورد چی؟
من توبانکم یه رکورد ثبت شده رو جستجو کردم میخوام وقتی جستجو شد و تو دیتاگرایدم نشون داده شد تکس باکسهام هم که بیند شده هستن رکوردجاری جستجوشده رو نشون بده اگه حذفش کردم همین رکورد حذف بشه وتو بانکم هم حدف بشه و

farhad85
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:26 عصر
من توبانکم یه رکورد ثبت شده رو جستجو کردم میخوام وقتی جستجو شد و تو دیتاگرایدم نشون داده شد تکس باکسهام هم که بیند شده هستن رکوردجاری جستجوشده رو نشون بده اگه حذفش کردم همین رکورد حذف بشه وتو بانکم هم حدف بشه

مبین رنجبر
پنج شنبه 12 اردیبهشت 1392, 14:27 عصر
در این مورد چی؟
من توبانکم یه رکورد ثبت شده رو جستجو کردم میخوام وقتی جستجو شد و تو دیتاگرایدم نشون داده شد تکس باکسهام هم که بیند شده هستن رکوردجاری جستجوشده رو نشون بده اگه حذفش کردم همین رکورد حذف بشه وتو بانکم هم حدف بشه و

وقتی همه تکست باکس ها رو به صورت درست بایند کرده باشید دقیقا همین عملیات انجام خواهد شد.