PDA

View Full Version : سوال: ابزارهای لازم برای نصب این برنامه ؟

csharpdoost
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 14:55 عصر
دوستان سلام. یه برنامه با vs2008 نوشتم و دیتابیس هم اکسس 2007 هستش. روی دوتا سیستم خودم (xp , seven32بیتی) بدون مشکل اجرا میشه. اما حالا طرف که برنامه رو برده میگه نه روی xp اجرا میشه و نه سون64. طبق گفته خودش .net4 روی سیستمش نصبه. چطوری باید بدونیم برای اجرای یه برنامه چه نیازمندیهایی لازمه تا ضمیمه اش کنیم؟

programerinfonet
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 15:02 عصر
دوست عزیز اگه برنامتو با سیستم 32 بیتی طراحیش کردی رو اجرا در سیستم 64 بیتی با مشکل مواجه میشی دلیلشم عدم نصب نرم افزار موتور اکسس 64 بیتی هستش
و ابزارهای لازم همون netfreamwork+access همین حالا اگه خواستی هم با این نرم افزار های ستاپ ساز مثل install shield می تونی نیازهای برنامتو بفهمی و ضمیمه کنی
موفق باشی

csharpdoost
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 15:13 عصر
ظاهرا مشکل .net حل شده ولی مشکل استیمول رو داره یعنی وقتی میخواد گزارش بگیره پیغام "not found stimul" رو میده. یعنی استیمول باید روی سیستم طرف هم نصب باشه؟

keyvan_s89
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 17:18 عصر
ظاهرا مشکل .net حل شده ولی مشکل استیمول رو داره یعنی وقتی میخواد گزارش بگیره پیغام "not found stimul" رو میده. یعنی استیمول باید روی سیستم طرف هم نصب باشه؟
نه نیازی به نصب نیست یابد یه پوشه تویه مثلا تویه شاخه DEBUG\BIN میساختی و DLL های STIMUL رو اونجا کپی میکردی و از اونجا تویه رفرنس اضافه میکردی

programerinfonet
دوشنبه 16 اردیبهشت 1392, 20:07 عصر
نه نیازی به نصب نیست یابد یه پوشه تویه مثلا تویه شاخه DEBUG\BIN میساختی و DLL های STIMUL رو اونجا کپی میکردی و از اونجا تویه رفرنس اضافه میکردی
دقیقأ فایل های لازم هم 4 عدد بیشتر نیست و اون هم تو مسیر نصب استیموله تو پوشه ی bin بذار کنار فایل اجرایی برنامت و add reference کن تو پروژه
این طوری رو سیستم مقصد هم جایگزین میشه و هم رجیستر

csharpdoost
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 12:59 عصر
دقیقأ فایل های لازم هم 4 عدد بیشتر نیست و اون هم تو مسیر نصب استیموله تو پوشه ی bin بذار کنار فایل اجرایی برنامت و add reference کن تو پروژه
این طوری رو سیستم مقصد هم جایگزین میشه و هم رجیستر
میشه لطفا بفرمایید کدوم فایلها رو باید کپی کنم؟

programerinfonet
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 13:51 عصر
Stimulsoft.Base.dll
Stimulsoft.Design.dll
Stimulsoft.Editor.dll
Stimulsoft.Report.dll

بازم دقیقأ بگو که چه استفاده ای از استیمول کردی تا بهت بگم . ولی اینها تقریبأ همیشه ثابتن

csharpdoost
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 14:07 عصر
چیز خاصی نیست . از دیتاست اطلاعاتی رو بصورت ساده گزارشگیری میکنم. البته یه لیبل رو هم به گزارش درگ کردم که متن لیبل موجود در برنامه رو نشون میده.