PDA

View Full Version : آموزش: آپلود فایل در هاست توسط FTP

barnamenevisjavan
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 22:06 عصر
سلام دیدم خیلی در این رابطه مشکل دارند و هی سوال میپرسند
ابتدا اگر هاست رایگان یا پولی دارید یک اکانت ftp بسازید بعدش کد زیر رو هرجا خواستید بزارید و اجراش کنید تا فایل شما آپلود بشه
My.Computer.Network.UploadFile(Application.Startup Path + "\1.txt", "ftp://ftp.bnjhost.ir/public_html/1.txt", "username", "password")

Application.StartupPath + "\1.txt" یعنی در مسیر اجرای برنامه فایلی به اسم و پسوند 1.txt را آپلود کن
"ftp://ftp.bnjhost.ir/public_html/1.txt" یعنی مسیر اف تی پی شما که باید تغییرش بدید ولی یادتون باشه در اخر اسم فایل آپلودی رو با پسوندش بنویسید
username اف تی پی را بنویسید
password اف تی پی را بنویسید

h_a_m_i_d
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 22:28 عصر
سلام دیدم خیلی در این رابطه مشکل دارند و هی سوال میپرسند
ابتدا اگر هاست رایگان یا پولی دارید یک اکانت ftp بسازید بعدش کد زیر رو هرجا خواستید بزارید و اجراش کنید تا فایل شما آپلود بشه
My.Computer.Network.UploadFile(Application.Startup Path + "\1.txt", "ftp://ftp.bnjhost.ir/public_html/1.txt", "username", "password")

Application.StartupPath + "\1.txt" یعنی در مسیر اجرای برنامه فایلی به اسم و پسوند 1.txt را آپلود کن
"ftp://ftp.bnjhost.ir/public_html/1.txt" یعنی مسیر اف تی پی شما که باید تغییرش بدید ولی یادتون باشه در اخر اسم فایل آپلودی رو با پسوندش بنویسید
username اف تی پی را بنویسید
password اف تی پی را بنویسید
فکر کنم منم همینو گفتم :لبخندساده:

barnamenevisjavan
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 22:29 عصر
فکر کنم منم همینو گفتم :لبخندساده:
درسته ولی یکم ابهام داشت در مورد نوشتن 2 بخش اول کد مربوط به ادرس هاست و فایل

h_a_m_i_d
سه شنبه 17 اردیبهشت 1392, 22:31 عصر
درسته ولی یکم ابهام داشت در مورد نوشتن 2 بخش اول کد مربوط به ادرس هاست و فایل
نمیدونم شاید
به هر حال ممنون که حرف منو تکمیل کردین