PDA

View Full Version : سوال: محدود کردن بر اساس نام و تاریخ

lovee20002002
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 19:55 عصر
سلام دوستان من میخوام بر اساس نام و تارخ یک سری اطلاعات رو تو دیتا گرید نشون بدم
برای محدود کردن تاریخ از

Where(i => i.Date >= Convert.ToDateTime(date1.Text) && i.Date <= Convert.ToDateTime(date2.Text));
و برای محدود کردن نام از

Where(c => c.Coname.Substring(0, txtconame.Text.Length) == txtconame.Text).Select(c => c);
استفاده میکنم سوالم اینه این دوتا رو چطوری باهم اعمال کنم ممنون

fool66
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:03 عصر
سلام دوستان من میخوام بر اساس نام و تارخ یک سری اطلاعات رو تو دیتا گرید نشون بدم
برای محدود کردن تاریخ از

Where(i => i.Date >= Convert.ToDateTime(date1.Text) && i.Date <= Convert.ToDateTime(date2.Text));
و برای محدود کردن نام از

Where(c => c.Coname.Substring(0, txtconame.Text.Length) == txtconame.Text).Select(c => c);
استفاده میکنم سوالم اینه این دوتا رو چطوری باهم اعمال کنم ممنون

فکر کنم اولین شرط رو برسی کنی بریزی توی یه تیبل و بعدش شرط دوم رو روی تیبل جدید بررسی کنی خو باشه البته من با ado.net کار کردم تازه شروع به ef کردم شاید یکی راه بهتری بلد باشه بزار دوستان هم نظر بدن

plus
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:04 عصر
مگه نمیتونید دو تا شرط رو با && در یک Where بگذارید؟

lovee20002002
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:08 عصر
کاملا درسته کلا گیج شده بودم یک لحظه چون 3 شرطه در اصل تست کردم درست شد با این

Where(i => i.Date >= Convert.ToDateTime(date1.Text) && i.Date <= Convert.ToDateTime(date2.Text) && i.Coname.Substring(0, txtconame.Text.Length) == txtconame.Text).Select(i =>i);

lovee20002002
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:08 عصر
کاملا درسته کلا گیج شده بودم یک لحظه چون 3 شرطه در اصل تست کردم درست شد با این

Where(i => i.Date >= Convert.ToDateTime(date1.Text) && i.Date <= Convert.ToDateTime(date2.Text) && i.Coname.Substring(0, txtconame.Text.Length) == txtconame.Text).Select(i =>i);

fool66
جمعه 20 اردیبهشت 1392, 20:15 عصر
:لبخند: من گفتم شاید توی ef نمیشه که این سوال رو پرسیده :قهقهه: