PDA

View Full Version : استفاده از recordsetجهت شمردن رکوردها2

tooba1380
شنبه 13 اسفند 1384, 11:14 صبح
دوستان سلام این فایل ضمیمه قسمتی از نرم افزار من می باشد که برای یک مجموعه نوشته ام و مشکل من پی‌گیری کسانی است که ثبت نام نموده اند یعنی مدولی می خواهم که بتوانم شماره پرسنلی افراد را که در ا“ بنویسم تعداد دفعات استفاده کرده را بشمارد و برایم بنویسد. مثل مدول sum که آقای صارمی زحمت آن را کشیده بودند و بعنوان نمونه در صفحات گذشته ارسال نموده بودند. ( البته مدول مربوطه در قسمت مدولهای این نرم افزار بعنوان sumپیوست کرده ام.) لطفن اگر کسی می تواند کمکم نماید. ایمیل من s_noordoost@yahoo.com می باشد. متشکرم.

rasoolhna
دوشنبه 15 اسفند 1384, 09:01 صبح
میتوانید یک کوئری بسازید از انچه که تعداد ان را می خواهید سپس از طریق فرم و زیر فرم و یک جستجو گر می توانید تعداد را داشته باشید . اگر درست متوجه نشدید پیغام دهید تا کامل جواب بدهم

karmand
دوشنبه 04 اردیبهشت 1385, 11:44 صبح
میتوانید یک کوئری بسازید از انچه که تعداد ان را می خواهید سپس از طریق فرم و زیر فرم و یک جستجو گر می توانید تعداد را داشته باشید . اگر درست متوجه نشدید پیغام دهید تا کامل جواب بدهم
یک کوئری بسازید از انچه که تعداد ان را می خواهید سپس از طریق فرم به کوئری وصل شوید و در فرم لود یک متغیر عددی مثال ( asd)بگیرید و با کد docmd.gotorecod,,aclastبه اخرین رکورد بروید و با دستور asd=me.curentrecord تعداد را در متغیر بگذارید

mohammadgij
سه شنبه 05 اردیبهشت 1385, 13:47 عصر
ببین فایلو