PDA

View Full Version : گفتگو: طراحی نرم افزار به صورت ایمن !!!؟

ali reza mansoori 2
یک شنبه 05 خرداد 1392, 11:23 صبح
سلام دوستان
شما از چه روشی و چجوری نرم افزار خودتون رو ایمن میکنید
از چه نرم افزار های برای مخفی کردن سورس برنامه بعد از کامپایل کردن استفاده میکنید
از چه بانکی استفاده میکنید و آیا اطلاعات داخل بانک رو به صورت کد شده ذخیده میکنید
آیا dll ضروری و حیاتی رو در کنار نرم افزار قرار میدید و در هنگام لود برنامه اونا رو چک میکنید یا اونا رو داخل ریسورس نرم افزار میزارید خیال خودتون رو راحت میکنید
از چه ستاپ سازی استفاده میکنید و چرا
و هر روشی که ذهنتون میرسه رو بیان کنید

ali reza mansoori 2
یک شنبه 05 خرداد 1392, 18:50 عصر
دوستان یکی یکی نظرات تون رو بگید!
تا حالا با برنامه های که سورس برنامه رو بر میگردونه کار کردید؟

esafb52
یک شنبه 05 خرداد 1392, 22:20 عصر
سلام"مخفی کردن سورس برنامه بعد از کامپایل کردن" The Enigma Protector برنامه خوبیه

mortezasar
یک شنبه 05 خرداد 1392, 23:02 عصر
خیلی تاپیک خوبی هستش دوستان حرفه ای همکاری کنید لطفا
من مشتاقم این ها رو بدونم هر چند میگن که اگه کسی بگه امنیت برنامه خودش رو زیر سوال برده اما ما کجا و شما حرفه ای ها کجا !
من از زابل اونی که تو تهران یا مشهد یا شیراز یا تبریز یا اصفهان و . . . هست من از کجا بدونم چی نوشته و بیام کرکش کنم .
دوستان لطفا کمک کنید تا ما مبتدی ها هم حرفه ای شیم
ma.rad
یک شنبه 05 خرداد 1392, 23:14 عصر
باسلام خدمت دوستان عزیز
این موضوع بسیار تکراریه
لطفا جستجو کنید.

ali reza mansoori 2
دوشنبه 06 خرداد 1392, 23:03 عصر
سلام"مخفی کردن سورس برنامه بعد از کامپایل کردن" The Enigma Protector برنامه خوبیه
اگر کسی اطلاع داشته باشه که من با The Enigma Protector پروژه ام رو محافظت کردم میتونه راحت تر کدهای پروژه رو دربیاره

Mahmoud Zaad
سه شنبه 07 خرداد 1392, 08:22 صبح
اگر کسی اطلاع داشته باشه که من با The Enigma Protector پروژه ام رو محافظت کردم میتونه راحت تر کدهای پروژه رو دربیاره
الان این جمله خبریه یا پرسشی؟ ظاهرش که خبریه، پس یه توضیح بدید ببینیم چطور می تونه اینکارو انجام بده؟

ali reza mansoori 2
سه شنبه 07 خرداد 1392, 12:10 عصر
الان این جمله خبریه یا پرسشی؟ ظاهرش که خبریه، پس یه توضیح بدید ببینیم چطور می تونه اینکارو انجام بده؟
راست میگی خیلی جمله بندیم داغون بود
ولی جمله ام سوالی بود
اصلا امکانش هست که بعد از محافظت کد توسط The Enigma Protector کد های برنامه لو بره ؟؟؟؟؟

ali reza mansoori 2
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 09:28 صبح
از چه بانکی استفاده میکنید و آیا اطلاعات داخل بانک رو به صورت کد شده ذخیده میکنید
دوستان دلیلش رو هم بگید