PDA

View Full Version : ویروسی شدن سایت

شیرین احمدی
دوشنبه 06 خرداد 1392, 09:20 صبح
سایت www.montazeran-313.ir در هنگام ورود یک warning می ده (reported attacked page) با تحقیقی که کردم متوجه شدم سایت ویروسی شده ، کسی از دوستان می دونه باید برای رفعش باید چکار کرد ممنون

SlowCode
دوشنبه 06 خرداد 1392, 15:01 عصر
سلام
فایلهای js رو چک کن احتمالا به سایتت نفوذ شده و یه لینک توسط هکر اضافه شده.
لینکهای خارجی رو با دقت چک کن.

afsharjowkar
دوشنبه 06 خرداد 1392, 15:54 عصر
هاستت ويروسي شده
احتمالا موقع اپلود كردن فايل ها سيستمت الوده بوده و انتقال پيدا كرده
اگر تمام فايل ها آلوده شده باشه كه بايد كدي كه اضافه شده رو يكي يكي پيدا كني و پاك كني ولي بهتره آخرين بك آپ رو ريستور كني
فايل هاي آوده رو ميتوني از اينجا ببيني
sitecheck.sucuri.net (http://sitecheck.sucuri.net)
توي لينك بالا آدرس سايتت رو بزن و جستجو رو بزن ژ
سريع هم اقدام كن چون از نظر گوگل خيلي ضرر داره و سايتت رو بلاك ميكنه تا ايندكس نشدي اقدام كن
بهترين راه هم ريستور كردن بك آپ هست
اينجور كه متوجه شدم ويروس iframe گرفتي كه بيشتر از طريق ftp منتقل ميشه حتما پسورد ftp سايت روهم تغيير بده و كل پسوردها

شیرین احمدی
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 11:26 صبح
بله سایت رو تو این لینکی که فرمودید جستجو کردم و متاسفانه ویروس iframe داره ولی پیدا کردن این که این خط کد ویروسی کجا نشسته کار مشکلی و پک آپ سایتم هم تو سیستم خودم بوده ، فایل های Js رو مجددا رو از روی هاست پاک و از طریق Ftp کپی کردم اما دوباره که تو لینک بالا آدرس سایت رو وارد کردم هنوز ویروسی بود . شاید فایل های پک آپ هم ویروسی شده باشه ، راه حلی شما ندارید برای این مشکل بزرگ

afsharjowkar
چهارشنبه 08 خرداد 1392, 14:31 عصر
بله سایت رو تو این لینکی که فرمودید جستجو کردم و متاسفانه ویروس iframe داره ولی پیدا کردن این که این خط کد ویروسی کجا نشسته کار مشکلی و پک آپ سایتم هم تو سیستم خودم بوده ، فایل های Js رو مجددا رو از روی هاست پاک و از طریق Ftp کپی کردم اما دوباره که تو لینک بالا آدرس سایت رو وارد کردم هنوز ویروسی بود . شاید فایل های پک آپ هم ویروسی شده باشه ، راه حلی شما ندارید برای این مشکل بزرگ

این بخواین یکی یکی فایل آپلود کنید مشکلی رو حل نمیکنه به ساپورت هاستتون بگین تا بک اپ کلی رو ریستور کنه در ضمن به احتمال زیادسیستم خودتون ویروسی هست اگه میخواین به هاستوصل بشین حتما با یه سیتم که ویروسی نباشه سعی کنید