PDA

View Full Version : مشکل با پرینتر سوزنی Epson LQ300

m_tabari
شنبه 13 اسفند 1384, 22:37 عصر
مشکل اینجاست که یه برنامه ای نوشتم برای یه فروشگاه لباس که فاکتور خرید صادر میکنه ولی مشکل اینجاست که با وجوذ اینکه اندازه کاغذ رو تو Crystal Report به اندازه 14*14 در نظر گرفتم و حتی به اندازه 1 سانتیمتر برای آن حاشیه در نظر گرفتم و انذازه کاغذ پرینتر هم 14*14 هست ولی بعد از یک بار پرینت گرفتن سوزن پرینتر روی وسطهای صفحه بعد قرار میگیرد. لازم به ذکره که این پرینتر قبلا با یه برنامه تحت Dos کار میکرد که این مشکلو نداشت. نمیدونم مشکل از پرینتر یا اینکه من باید جایی رو تنظیم کنم. با تشکر از کسی که قراره بکمکه

soroush_vs
یک شنبه 14 اسفند 1384, 06:52 صبح
اتفاقا من هم همین مشکل را دارم ولی من با Rave Report کار می کنم البته در این زمینه یه کم تحقیق کردم.LQ-300 در Win XP این مشکل رو داره چون در قسمت Paper size اون User-Defines Size رو نداره یعنی Driver این پرینتر در ویندوز Xp این کمبود رو داره ولی در 98 و داس این مشکل وجود نداره
حالا اگه راه حلی رو برای Xp پیدا کردید مارو بی خبر نزارید

m_tabari
سه شنبه 16 اسفند 1384, 16:25 عصر
آره جالب اینه که درایورش تو ویندوز 98 قابلیت تعیین اندازه رو داره ولی من اون تو تست نکردم ولی مطمئنی که تو 98 درست میشه؟

مصطفی سمی زاده
سه شنبه 16 اسفند 1384, 16:44 عصر
آره جالب اینه که درایورش تو ویندوز 98 قابلیت تعیین اندازه رو داره ولی من اون تو تست نکردم ولی مطمئنی که تو 98 درست میشه؟آره تو 98 جواب میده من تست کردم. کافیه Paper Size چاپگر رو بذاری رو Custom

ir_programmer
یک شنبه 26 آبان 1387, 11:23 صبح
این مشکل رو کسی حل کرده؟