PDA

View Full Version : (Data Transformation Services ( DTS چیه؟این موارد در vb.6 بیان می شوند یا در vb.n

ir_ali_s
یک شنبه 14 اسفند 1384, 21:59 عصر
(Data Transformation Services ( DTS چیه؟

Private objPackage As DTS.Package ؟
این موارد در vb.6 بیان می شوند یا در vb.net ؟

M.kavyani
یک شنبه 14 اسفند 1384, 22:46 عصر
اگر اشتباه نکنم مسئله مربوط به SQL Server می باشد. و جهت Import و Export کردن دادها به کار میرود.

meh_secure
یک شنبه 14 اسفند 1384, 23:20 عصر
در تایید حرف دوستم عرض کنم که در موارد تبدیل انواع بانکهای اطلاعاتی از یا به Sql Server استفاده میشه.

ir_ali_s
دوشنبه 15 اسفند 1384, 20:28 عصر
در تایید حرف دوستم عرض کنم که در موارد تبدیل انواع بانکهای اطلاعاتی از یا به Sql Server استفاده میشه.

با تشکر ازدوستان
چه طوری می توان از ان استفاده کرد ؟
بازهم vb.6 یا vb.net ؟

M.kavyani
دوشنبه 15 اسفند 1384, 21:30 عصر
با تشکر ازدوستان
چه طوری می توان از ان استفاده کرد ؟
بازهم vb.6 یا vb.net ؟
با سلام
این یکی از ابزار های SQL Server است. مثلا" شما یکسری فایلهای متنی و یا فایلهای اکسل و یا حتی بانک های دیگری نظیر Access دارید و اطلاعات آنها خیلی زیاد است و میخواهید آنها را وارد بانک جدید در SQL کنید. شما به وسیله این ابزار میتوانید این اطلاعات رو به درون SQL ببرید. البته بالعکس این حالت هم وجود دارد. جهت انجام این کار بر روی دیتابیس یا روی Table راست کلیک کنید و گزینه Import و یا Export را انتخاب کنید. حال شما به ابزار DTS دسترسی خواهید داشت.
در مورد سوالت هم عرض کنم شما میتوانید از طریق کد نویسی هم انجام بدهید. (ربطی به نوع زبانت نداره میتونی از وی بی 6 و یا VB.Net و یا یا حتی دلفی و سی شارپ و ... باشه)

ir_ali_s
سه شنبه 16 اسفند 1384, 11:34 صبح
با سلام
این یکی از ابزار های SQL Server است. مثلا" شما یکسری فایلهای متنی و یا فایلهای اکسل و یا حتی بانک های دیگری نظیر Access دارید و اطلاعات آنها خیلی زیاد است و میخواهید آنها را وارد بانک جدید در SQL کنید. شما به وسیله این ابزار میتوانید این اطلاعات رو به درون SQL ببرید. البته بالعکس این حالت هم وجود دارد. جهت انجام این کار بر روی دیتابیس یا روی Table راست کلیک کنید و گزینه Import و یا Export را انتخاب کنید. حال شما به ابزار DTS دسترسی خواهید داشت.
در مورد سوالت هم عرض کنم شما میتوانید از طریق کد نویسی هم انجام بدهید. (ربطی به نوع زبانت نداره میتونی از وی بی 6 و یا VB.Net و یا یا حتی دلفی و سی شارپ و ... باشه)

ببخشید که درست منظورم را نرساندم
من می خواهم با کد نویسی هر ماه بعضی اطلاعات جداولم را در یک دیتابیس جدید بریزم و به
مکان دیگری انتقال دهم . میشه در مورد کد این موضوع توضیح بدین؟
اگه یه sample هم داشته باشین که دیگه خیلی بهتره:تشویق:

M.kavyani
سه شنبه 16 اسفند 1384, 13:37 عصر
با سلام
شرمنده Sample ندارم. ولی شما باید یه پکیج DTS درست کنید. و یه Sp بنویسید که اون رو RUN کنه. و این SP رو از طریق برنامه اجرا کنید.