PDA

View Full Version : بعد از بدست آوردن شماره سريال هارد يا سي پي يو يا ... چطوري يك سريال جديد بسازم

swallow.pa
سه شنبه 14 خرداد 1392, 22:25 عصر
سلام به همه دوستان
من با كدهايي كه همه دوستان مي دونن شماره سريال سخت افزار يك pc رو بدست مي آورم خب حالا مي خوام توي برنامه خودم شماره يك جايي فرمي باشه كه كاربر شماره سريالي رو وارد مي كنه برنامه فعال بشه
خب بنظر شما با اين شما سريال هايي كه دارم از چه الگوريتمي استفاده كنم كه يك شماره سريال جديد توليد كنم

مي خوام از تجربه دوستان استفاده كنم

ممنون

SHD.NET
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 01:13 صبح
سلام، این یه سورس بود که نوشته بودم، برای کد کردن متن، میتونی ازش استفاده کنی، به زبان vb6 هستش، خیلی وقت پیش نوشتمش، اما میتونی ازش الهام بگیری و توی vb.net پیاده سازیش کنی، (زیاد فرق نداره کدهاش)

swallow.pa
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 09:59 صبح
سلام، این یه سورس بود که نوشته بودم، برای کد کردن متن، میتونی ازش استفاده کنی، به زبان vb6 هستش، خیلی وقت پیش نوشتمش، اما میتونی ازش الهام بگیری و توی vb.net پیاده سازیش کنی، (زیاد فرق نداره کدهاش)

دوست گرامي از لطف شما ممنون
فايلتون ويروسي بود TROJAN.GENERIC

h_a_m_i_d
چهارشنبه 15 خرداد 1392, 15:59 عصر
دوست عزیز از اون جایی که فکر نکنم تو برنامه نویسیش مشکلی داشته باشید فقط راه حل میگم
1-مثلا کل شماره سریال رو دونه به دونه به کد اسکی تبدیل کن بعد حرف اولشو بردار یا دو تا حرفشو
2-بین کدهات میتونی یک مقادیر الکی هم بذاری که کسی که میخواد دورش بزنه :گیج: بشه
3-میتونی مثلا کل حروف 3 رو تا خونه 6 مثلا به F تبدیل کنی بعد از خونه 6 رو به L
4-کدهات رو قاطی پاتی کن
5-میتونی از MD5 استفاده کنی و این عملیات های بالا رو با کد بدست اومده انجام بدی که خیلی باحال تر میشه
و ............